ТаЕщеОптимистка• 20 января 2023

Лайфхаки як нагодувати підлітків?

Не хочуть їсти звичні страви, все набридло. Як нема того, що хочуть ходять голодні або купляють фігню якусь в супермаркеті. Підкиньте ідеї, нема фантазії. Тиждень їли піццу і напівфабрикати бо в мене опустилися руки, все викидаю або їм сама( Про дати триньдюлей вкурсі, не допомагає.
Малая еще та• 20 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Возьмите с полки пирожок
К чему ваш комментарий🤷‍♀️🤷‍♀️

ГЛЮкоза• 20 января 2023
Ответ дляМалая еще та
К чему ваш комментарий🤷‍♀️🤷‍♀️
А к чему комментарий о том, что дети едят все, в этой теме?
Bilenkova• 20 января 2023
Ответ дляУси Пуси
Мои только мясо и сладости готовы есть(
Все остальное - никак(
в мене і м’ясо не їсть
Нехай щастить• 20 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Донька 10р, син-13. Спорт кожного дня, прогулянки. Апетит хороший але тільки для піцци, бургерів, нагетсів і т.п.
Приберіть це з раціону, ви ж самі розуміїте, що їстимуть суп, м´ясо, каші, салати.
Червона калина• 20 января 2023
Моя ест онигири. С любыми начинками. Рыба, курица, огурец, авокадо, салат, омлет, сыр и ТД. Делать просто. Рецептов миллион.
Нехай щастить• 20 января 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Це дієво тоді, коли діти ще самі не ходять до магазину.
З підлітками складніше.
Так навіщо давати кожен день по 200 грн ? Звісно і дурню, що аони на піцу потратять.
ГЛЮкоза• 20 января 2023
Ответ дляBilenkova
в мене і м’ясо не їсть
И это проблема, кстати) мой тоже мясо не ест в чистом виде, только в котлетах иногда, или нагетсы. Но и папа у него такой же, мясо не ест, только сосиски и колбасу)
Нуждаюсь в общении• 20 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Що саме готуєте? Мої супи-борщі з під палки їдять( Я всякі уже крем - супи з вершками, сухариками, притрушую то їдять, але мене це уже достало.
Якщо не їдять перше, то не силуйте. Те що це корисно - міф. Готуйте голубці і вареники, домашню піццу, це безпрограшний варіант
Нуждаюсь в общении• 20 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Сосисок і ковбаси не купуйте, це непотрібний шлак, тоді їстимуть м‘ясо.

ГЛЮкоза• 20 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Не будут, проверено годами)
Малая еще та• 20 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Перечислены все варианты еды, и я отвечала автору, а не вам) так что можете расслабиться)
Нуждаюсь в общении• 20 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Не будут, проверено годами)
Значить будуть їсти інші страви. Але без шкідливих речей. Просто не несвтт непотріб додому.
ГЛЮкоза• 20 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Взрослого человека сложно переучить. Я там выше писала - мясо едят только в виде котлет, ну вот котлеты и делаю постоянно)
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляМалая еще та
Борщ красный, зеленый, харчо, рассольник, солянка, куриная лапша, с фрикадельками, сырный, шурпа....
Супер, з цього списку в нас іде червоний борщ і суп з фрикадельками і тільки щоб мама не ображалась, один день, на інший вже не хочуть.
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляНехай щастить
Не їстимуть. Будуть ходити голодні, їсти хліб, пити чай. Або купсяти найдешевше випічку в супермаркеті.
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляЧервона калина
Дякую, загуглю що це.
Нуждаюсь в общении• 20 января 2023
Ответ дляГЛЮкоза
То нехай не їдять м‘ясо як не хочуть. Вареники з сиром можна робити, або з капустою. Налисники з маком, пиріг з яблуками. Купа страв є без м‘яса.
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляНехай щастить
Я даю 40грн і то не завжди.
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Мої сосиски не їдять теж.

Аноним Советчик• 20 января 2023
А як щодо Макарони по флотських ? Це наше улюблене
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляАноним Советчик
Син не їсть макарони в будь- якому вигляді взагалі(
Аноним Советчик• 20 января 2023
Пюре з котлетою ?
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Ответ дляАноним Советчик
Пюре з котлетою ?
Якщо сваритися довго, з´їдять раз в два тижні заради мене)
автор ТаЕщеОптимистка • 20 января 2023
Раніше робила лаваш з м´ясом і овочами, зараз категорично відмовляються. Плов-теж категорично. Голубці - ні. Рис тільки в ролах, інколи роблю, але нечасто бо я не Рокфеллер.
МоДнАя_КоШеЧкА• 20 января 2023
Ответ дляНехай щастить
Мне 50+. Я из круп ем только рис иногда. И никто не мог меня заставить есть каши. Даже в детстве.
Неугомонная• 20 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Ваші підлітки обнагліли. Мої їдять з апетитом голубці, холодець, вареники, борщ, плов, домашні пельмені, заречену курку, індичку. Що ви готуєте?
Мої з вашого переліку будуть їсти тільки пельмені ((
Все інше їм я. Вже під сто кіло
Неугомонная• 20 января 2023
Ответ дляЧервона калина
Піду шукать що це
Нуждаюсь в общении• 20 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Все інше їм я. Вже під сто кіло
Я те все готую сім‘ї, а собі окремо (салатики, варені яйця, курину грудку).
Полиэтиленовый привет• 20 января 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так это и готовьте, пиццу иногда можно на курином или овощном «тесте», в самодельных бургерах, шаурме, наггетсах в духовке ничего смертельного не вижу, как и в пасте из твёрдых сортов с сыром
Простоваля• 20 января 2023
Син 13 років. З ним проблеми немає. А дочці 11, вже пішли до психолога. Немає природної цікавості до їжі. Стануть старші важче буде заставити. Готую те що люблять і їдять.