Без оцього - банвамзанагнітаніє!!! Чесно, вже задрали бігати з тими банами, як дурень зі ступою. З усіх дірок уже про наступ говорять, і лише тут ця тема табу. А чому?!
Давайте поговоримо, що ви про це думаєте, як готуєтесь, що плануєте, що чули...
Бо страшнувато, якщо чесно, а близьким не хочеться цього показувати.
Lena24101987• 01 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая
Самый плохой знак - 190 тысяч войск га границе
Де?
brenda2305• 01 февраля 2023
Ответ дляmamaМия
Ну навряд буде як Белграді. Не думаю, що в них є така зброя. Хоча Сирію рознесли((( будемо сподіватися на техніку, що нам підігнали
Сирию разнесли авиацией, бомбами. путин думал, что так и в Украине получится. Не получилось и не получится. Их самолеты не залетают дальше фронта.
Ответ дляЕвга-9246
Ну сумки на випадок втечі, наприклад
1. Документи
2. Повний бак ( якщо є авто)
3. Аптечка
4. Готівка
5. Снеки
6. Труси+шкарпетки+бюстгалтер
Якщо мова про дійсно термінову втечу , це все що вам дійсно потрібно і що ви будете в змозі нести , залишаючись витривалою, сконцетрованою та високомобільною.
2. Повний бак ( якщо є авто)
3. Аптечка
4. Готівка
5. Снеки
6. Труси+шкарпетки+бюстгалтер
Ответ дляdorik
Не хочу никого пугать, но у моей тети в Чернигове за 3 дня до войны собака выла. Не знаю, может она слышит звук массово едущей техники. Но сейчас она опять воет несколько дней. Надеюсь, все это ерунда, но страшно.
нет, собаки могут просто выть по своей природе, причин много. В селах часто воют. Да и в городе у нас гаражные собаки каждую ночь или утро выли еще задолго до войны, один начинает гавкать, другой подхватывает с воем и там уже целый оркестр присоединяется.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
А ви звідки вішаєте?? Так було на Сумщині, з першого дня війни
З Чернігова.
Сумщина вважалась окупованою територією. Окупована це та , яка не підконтрольна українській владі. І всеодно, чи війнам стояли чи просто колони йшли. Вона окупована.
Magnolia 1988• 01 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Цей раз так само) Якось не так попереджають. В мене є знайомі, які готуються виїжджати, як тіки - так зразу. Але поки сидять, бо нічо не ясно
А я збираюсь їхать додому скоро 😏
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
З Чернігова.
Ні. Деякі міста були окуповані, але не вся Сумщина. Суми ніколи не були окуповані, влада була завжди наша.
fedoroff-93b5• 01 февраля 2023
В Белгородской области показали противотанковые ... - ТСНhttps://tsn.ua › ТСН › Мир
Россияне в Белгородской области на границе с Украиной построили противотанковые сооружения для обороны и соответствующие фото этих укреплений появились в ...
В РФ показали противотанковые сооружения на границе с ... › ... › Все новости раздела
14 дек. 2022 г. — В Белгородской области России на границе с Украиной построили противотанковые сооружения. Россияне сделали это для ’обороны’.
россия строит линию обороны в Белгородской области ... › posts › rossiya-stroit-liniyu-obor...
21 дек. 2022 г. — Вооруженные силы Украины заметили там противотанковые рвы шириной 4 метра, бетонные пирамиды, минные заграждения, взводные и ротные
Клементина• 01 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Так. Наприклад, Ромни - місто моїх батьків в Сумській обл. Русня колонами повз місто пройшла далі. Тобто, місто було вже якби у тилу русні, але влада в місті лишалась наша. Ніхто її не міняв. І вони, взагалі, на це місто не відволіклись, на Київ перли
fedoroff-93b5• 01 февраля 2023
русня боится нашего наступления и еще с осени начали строить линию обороны.по границам курск,брянск,белгород,беларусь.боятся проклятого нато.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
І по Сумам колони русні йшли?
Ответ дляMassaraksh
Ну такі собі молодці. Нас минулого року кинули ’з того боку моста’ й будь що буде (про ніяку евакуацію регіону й мови не було), та й зараз планують так само зробити. А якщо падли попруть, то вони дійдуть до того розібраного моста, стануть у нашіх селах та дачах та почнуть гатити на Київ. Як було з Ірпенем. Результат їхного перебування в Ірпені та навкруги всім відомий... Вони звідти, наші туди, та повна срака мешканцям. А вишенька на тортику, що нам тікати нема куди, хіба що через Десну на Троєщину пливти на надувному матрасі
тож так, я з Хотянівки, не знаю, що і робити
Ответ дляMassaraksh
Ну що... Запасатися необхідним, бо вже знаємо як воно - коли ані Фора, ані аптека, ані Нова Пошта не працюють...
я з дитиною та мамою 82 роки, чоловік на сході, через Лебедівку не наіздишся, хоч і є авто, а як ви кажете, що підійдуть до нас, то представляю цю пробку на виїзд, це буде нереально, хоч квартиру знімай в Києві
Ответ дляLenis
Минулого року не полізли, будемо сподіватися що й зараз не сунуться, бо їм тут смерть. А ось для себе треба мати дуже серйозний запас всього, щоб пересидіти черговий ’відрив від цивілізації’. Паливо, їжа, побутова хімія, корми для тварин, ліки, базові штуки для оселі по типу туалетного папіру, запасного змішувача на раковину, лампочок, плівки на вікна, скотча та інше... Бо воно завжди треба саме тоді, коли його неможливо придбати.
Ответ дляКлементина
Так повезло
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 01 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І по Сумам колони русні йшли?
11-30 в центрі міста вже була колона техніки рф
PANTERA_KET• 01 февраля 2023
Ответ дляМОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ
Знакомые с танками разминулись. У тех были старые карты и поехали танками в город
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 01 февраля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
десь так і було
бо іхали як по новігатору
silent_angel• 01 февраля 2023
Ответ дляLidiyaZi
1. Документи
2. Повний бак ( якщо є авто)
3. Аптечка
4. Готівка
5. Снеки
6. Труси+шкарпетки+бюстгалтер
2. Повний бак ( якщо є авто)
3. Аптечка
4. Готівка
5. Снеки
6. Труси+шкарпетки+бюстгалтер
Бутылку воды еще.
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 01 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
була наша, але по факту іі не було
бо всі виіхали і місто залишилось один на один
PANTERA_KET• 01 февраля 2023
Ответ дляМОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ
була наша, але по факту іі не було
Все сдриснули из Сум и мужики в полиции оружейку сами вскрывали
МОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ• 01 февраля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
да