Евга-9246• 31 января 2023

Тема про наступ. Давайте нормально поговоримо?

Без оцього - банвамзанагнітаніє!!! Чесно, вже задрали бігати з тими банами, як дурень зі ступою. З усіх дірок уже про наступ говорять, і лише тут ця тема табу. А чому?!
Давайте поговоримо, що ви про це думаєте, як готуєтесь, що плануєте, що чули...
Бо страшнувато, якщо чесно, а близьким не хочеться цього показувати.
LidiyaZi• 01 февраля 2023
Ответ дляsilent_angel
Бутылку воды еще.
+++

D o l c e V i t a• 01 февраля 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Питання чому не укріплюють Запоріжжя і інші регіони.
Удалено администрацией...
D o l c e V i t a• 01 февраля 2023
Ответ дляН-усик
Думаю в зоні ризику Луганська , Донецька, то зрозуміло, але і Запорізька область, частина окупована, на окупованій території родичі, то там їх багато і ще прибувають, до Зп.не дійдуть, але мабуть будуть кошмарити. Всі інші напрямки малоймовірні
До Зп очень близко
Olgusya• 01 февраля 2023
Мене найбільше лякає припущення Машовця про похід через Суми на Полтаву (бо це найкоротший перпендикуляр на карті), і створення величезного котла на всю Лівобережну Україну з повним захопленням Дніпропетровщини, Харківщини, Полтавщини. Але це буде сюр, якщо наші не готуються в тих місцях відбивати атаку
Solmira• 01 февраля 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Це питання скоріш до влади Запоріжжя.
Olgusya• 01 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
З Сумського.
Знайома сьогодні написала, що в Глухові планують евакуацію починати. Не знаю, наскільки це правда. Кажуть на Суми йтимуть.
Те, чого я боялася
Йцфыяч• 01 февраля 2023
Ответ дляМОДНЫЙ КОКТЕЙЛЬ
була наша, але по факту іі не було
бо всі виіхали і місто залишилось один на один
Всі не виїхали, та декількох типу панамера та ще декого дійсно пару днів не було видно, тоді з’явились.
bibico• 01 февраля 2023
Ответ дляLidiyaZi
1. Документи
2. Повний бак ( якщо є авто)
3. Аптечка
4. Готівка
5. Снеки
6. Труси+шкарпетки+бюстгалтер

Якщо мова про дійсно термінову втечу , це все що вам дійсно потрібно і що ви будете в змозі нести , залишаючись витривалою, сконцетрованою та високомобільною.
Замість бюстгальтера краще футболку і фліску
Olgusya• 01 февраля 2023
Ответ дляInsin
Блін задовбали. Хочуть спасти жителів Донбасу - хай подарують бажаючим жителям Донбаса хороше добротне житло десь у Саратові, дадуть громадянство Росії і які небудь виплати. Всьо. Так поступають усі нормальні держави, які хочуть допомогти обездоленим. Приймають до себе. Дають умови проживання. Їм би це обійшлося набагаааато дешевше ніж оця вся війна.
Ви наївна. Це війна за наші ресурси. Вугілля, газ, літій, Азовське море,

StelllaA• 01 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І по Сумам колони русні йшли?
Да, шли. Проспект Шевченко танки катались вовсю, потом только возле артяги бой дали наши и закрутилось. Я лично видела из окна, ехали махали руками и кричали не бойтесь, мы вас не тронем.
StelllaA• 01 февраля 2023
Откуда информация про эвакуацию Глухова? У меня там куча друзей, никто ничего не говорит
На Черниговщине сегодня гаденыши минометом обстреляли, вроде с того направления не трогали особо, Сумщину ежедневно кошмарят
автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляМила 26
Охтирський, 5 км до кордону
Я в Роменському, це ближче до Полтавської обл.
автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляLidiyaZi
1. Документи
2. Повний бак ( якщо є авто)
3. Аптечка
4. Готівка
5. Снеки
6. Труси+шкарпетки+бюстгалтер

Дякую!
Читака• 01 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
це вже якась фантастика
автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляКлементина
Так. Наприклад, Ромни - місто моїх батьків в Сумській обл. Русня колонами повз місто пройшла далі. Тобто, місто було вже якби у тилу русні, але влада в місті лишалась наша. Ніхто її не міняв. І вони, взагалі, на це місто не відволіклись, на Київ перли
Так. Але на в´їзді в Ромни вони стояли, машини зупиняли, документи і телефони перевіряли.
Olgusya• 01 февраля 2023
Ответ дляVivaForever
ТГ канал Кремлевская табакерка
Вони новини вигадують)))) Це розважальний канал. Я таких сто штук вигадаю
StelllaA• 01 февраля 2023
190 тыс это конечно много. Но в прошлом году это были кадровые , элита тхтамнетов, вооруженные с техникой и у нас была ровно дуля как и чем это отбивать и что делать. Угроза конечно же есть , но в феврале прошлого года это была более грозная группировка. Хотя этот сброд все равно дел наделает, тупо мясом закидывать могут. Твари, никак не сдохнут
StelllaA• 01 февраля 2023
Ответ дляVivaForever
ТГ канал Кремлевская табакерка
Да,было весело читать инсад от табакерки как плешивый обосрался на лестнице. Канал топ
автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
Теж таке читала. Але не вірю. Де Суми, а де Полтава. Танками їхати. І на всіх відрізках їх чекають.

автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляStelllaA
Немає ще ніякої офіційної інфи. Це на рівні - одна баба сказала.
StelllaA• 01 февраля 2023
Мене зараз заплюють, Сумский та київський напрямок самі ненадійні для нас. Не полізуть вони ні на Чернігів , ні на Волинь ні на Житомирщину. І дай Боже щоб я була неправа щодо захисту тих 2 напрямків. Дивлюся по Наєву наприклад, він вже Кримський напрямок захист планував.
Читака• 01 февраля 2023
Ответ дляStelllaA
там все заміновано і дівчата писали, що підготовка дуже хороша
автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляStelllaA
Про Сумський я теж так думаю, на жаль. Хоч би я дуже помилялася!
автор Евга-9246 • 01 февраля 2023
Ответ дляЧитака
У нас дрг туди-сюди шастає, як таке може бути при повному замінуванні. Так, їм дають п..ди, але ж
StelllaA• 01 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Про Херсон теж писали. Але, я не хочу дійсно коментувати тут в доступі зайвого.
Клементина• 01 февраля 2023
Ответ дляStelllaA
Так, цеж перші дні були : ці дебіли чекали, що ми їх з квітами зустрінемо. ’не бойтесь, сейчас мы вас быстра асвабадим и все’
Зараз вони вже не з такими настроями
Olgusya• 01 февраля 2023
Ответ дляЧитака
це вже якась фантастика
Це план-максимум. Створити ’повноцінний’ корейський варіант
Anna83• 01 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
Але слабо дають, бо дрг своим ходом возвращаются в рашу.

Если даже дрг поймать не могут, то что говорить о массовом наступлении.
БогдаРуся• 01 февраля 2023
Ответ для taka
А в чем ваш рассказ отличается от ’золотих тарілок’? Вьі всей семьей живете в хорошей европейской стране, не работаете, юзаете пособия. Муж под прикрьітием в виде сопровождения старика даже сбежал к вам. Єто ли не золотая тарелка?
Я не знаю що ви маєте на увазі під золотою тарілкою, але не всім тут подобається і потікали назад в Україну. Не всім хватає грошей, не звикли економити, виходити із зони комфорту і приймати рішення, вирішувати різні проблеми, яки тут виникають, ходити по секондам, бо нове ти не купиш, спілкуватися з іноземцями без знання мови, і вчити дуже важку мову* тепер мені англійська не здається такою важкою, вчу дві мови параллельно. І не кожний, маючи в/о і нормальну посаду в Україні, здатен працювати на заводах чи в отелях у Європі, якщо немає диплому європейського зразку. Я вперше тут працювала фізично, вдома я в офісі працювала.
Про чоловіка що означає втік? Він був в АТО 15 місяців, а я вдома з двома маленькими дітьми, 1,5 і 4 роки. В селі. Зараз він опікун над своїм недієздатним батьком, призначений судом, вже 5 років, в Україні майже не працював на роботі, бо поєднувати дуже складно. Може вам привезти психічно хвору людину, ви будете доглядати? Навіть у військоматі притензій нее мають, а совєтчіци мають
Чоловік працює тут ще з літа. Тут з дідом допомогли, а вдома надурили, він навіть нічого не отримував як опікун, і в інтернаті відмовили.
Мою роботу розбомбили, автобуси тепер в місто ходять раз на годину-дві, це мені на нову роботу виходити о 5-40, додому хз коли, бо останній автобус до 18. як і робота. Їхати в село на автобусі годину+по місту. Я вже не здатна на таки геройства.
Ви в свою тарілку дивіться, а я написала як є.
Вам ніхто не заважає тек само виїхати, але більшість просто боїться, але заздрять тим, хто виїхав. Ми всі були в однакових умовах в Україні, і кожний прийняв своє рішення.
Золота тарілка у всіх різна, хто до чого звик, як то кажуть. Деякі ще з розподільчого лагеря тікали. Не знаю чого вони очікували. Особливо тут не подобається харьків´яанам. Скількох зустрічала- майже всі фукають
БогдаРуся• 02 февраля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Сейчас вам тут оптимистки закидают помидорами
ой як мені ваша ава подобаєтьмя, така душевна