Пиу!Пиу!• 01 февраля 2023

Уже видели этих мразей?

Сегодня зашла в инсту, куча постов.
Я не понимаю как они свободно постили такое и до стх пор не за решеткой.
Что происходит в этом мире!
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Секс має бути за згодою. Крапка.
Удалено администрацией...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Лыжи со вспышкой• 01 февраля 2023
Ответ дляМиззери
Этого априори не должно быть
Думаете насилуют только так? На улице, таксисты и знакомы не насилуют? Это проблема гораздо шире чем просто не ходить к незнакомым
И...маньяков полно, что дальше, как решить...кастрировать насильников на площади
Карамбулкул• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Вы сейчас оправдываетесь насилие? Вы женщина вообще, вас насиловали?
Дівчина_загляденіе• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
А можна зустрічне запитання. Ви можете себе уявити на місці цих дівчат? Ви би пішли до когось там, кого знаєте зовсім трохи, пити? Я, наприклад, себе не уявляю
Я, наприклад, також не пішла б. Але ще раз повторюю - це не підстава для ґвалтування. Якщо ви звинувачуєте жертву, то ви на боці ґвалтівника.
Оно само купилось• 01 февраля 2023
Ответ дляМиззери
Я ходила лет в 16 -17 и машины незнакомые садилась и все подруги так делали
Дівчина вільних поглядів. Ну, а я і мої подруги собі такого не дозволяли
АнтиТанкист• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Зараз я і в ліфт не заходжу, і в під´їзд з незнайомими, роблю фото номера таксі і відправляю, а в шістнадцять всяке могло бути.
Дівчина_загляденіе• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Природа зіграла злий жарт тільки на ґвалтівникові. Бо він хворий покидьок.
Оно само купилось• 01 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Я не звинувачую жертву. Я натякаю на те, що треба хоч трохи думати куди ідеш і з ким.
Лень гуглить• 01 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
То есть те заранее девок предупреждают, что накачают наркотой и их изнасилуют? Или вы мама одного из этих придурков?
Как мама дочери, повтоянно вела с ней разговоры, что нельщя помле короткого знакомства ходить в дом к малознакомым парням, подъезжать с ними и т.д. Отпуская на учебу, повторяла и повторяю: не пить на вечеринках, не допивать напиток, если стакан был какое-то время вне ее зоны выдимости. Так как даже казалось бы в знакомой компании все возможно и лучше перебдеть.
Если переходить дорогу на красный свет, то большая вероятность попасть под машину. И чья будет вина, если тебя собьют?
Вот и в ситуациях, когда познакомились по инету и поехали сразу кататься по городу, после шапочного знакомства пошли в гости с выпивкой вина и на пострадавших в том числе.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Ви при тямі?
Ошеламиссимо• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...

Хвора
Кукарачка• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Пусть эти мальчики свои потребности друг на друге тогда и удовлетворяют.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Тут повно тем, де дівчата і жінки роками живуть без сексу. Факт.
Лень гуглить• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Мами дівчаток, які їх не навчили, що до малознайомого хлопця не треба іти додому і не пити
Вооот!
Девушка Прасковья• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Його потреби мін може задовольнити своєю ж рукою чи купити собі мастурбатор. Так, його потреби стосуються тільки його, як і мої - мене. І сврї потреби задовольняти іншою людиною - неможна.
Мадам БрЮшкина• 01 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
На фронт их.
Нахіба там кончені мразі?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Удалено администрацией...
Самадуравіновата?
Боже, це точно жінки пишуть? Чи в вас також бубочка якому вже дозволено?
Клептоманка• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Його проблеми не мої проблеми.
Я ж кажу - ідіть рятуйте. Скількох ви сьогодні ощасливили?

Секс має бути за згодою. Все.
АнтиТанкист• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Для цього існують повії, суспільство таким чином дало відповість на злий жарт
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 февраля 2023
Ответ дляКукарачка
Удалено администрацией...
Куда ж без меня• 01 февраля 2023
Ответ дляЛень гуглить
Только изнасиловать может и хороший знакомый и даже муж. И виноват всегда только насильник. Тут даже обсуждать нечего
Дівчина_загляденіе• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ви дістали. Чесно. Доки в суспільстві існують ось такі матрони, яки ви. Такі, як вище «природа взяла своє», ґвалтування так і залишиться чимось звичним і не осудним.
Карамбулкул• 01 февраля 2023
Ответ дляОшеламиссимо

Хвора
Это лечится, к сожалению. Лечится насилием дочки или внучки, как бы страшно это не звучало. Тогда сразу мозги на место и это уже не бедные хлопчики которым никто не дал, а мрази которых хочется собственноручно убить.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Удалено администрацией...
Лень гуглить• 01 февраля 2023
Ответ дляМиззери
В подростком возрасте не думаешь о таком как правило , это не делаетдевгчек виноватыми
Пусть глупые но не виноваты точно
Ну так родители должны им объяснять такие моменты.
Девушка Прасковья• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Якщо ви жінка, то хай об вас їх і задовольняє, раз вам це норм. А якщо чоловік - то теж об вас. В вас є пристосовані для цього місця.
Куда ж без меня• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Дурість не злочин, на відміну від зґвалтування
Ошеламиссимо• 01 февраля 2023
Ответ дляМиззери
І я.. така наївна була і довірлива..
При чому була цнотлива до 20.
Слава Богу!
Коли дізналася про історію Оксани Макар, то усвідомила, переводила гроші їй на лікування. Не думала що таке може статися
Слоник-тоник• 01 февраля 2023
Я не розумію, про що тут може бути дискусія? не стоїть питання: хто винен у згватлуванні! В згвалтуванні ЗАВЖДИ винен лише гвалтівник. Крапка.

Як ви можете розмірковувати, що дівчата мають себе якось правильно вести?! в нормальному, здоровому суспільстві ніхто не має права гвалтувати лише тому, що дівчина якось ’неправильно’ себе поводить, носить коротку спідницю, погоджується поїхати до хлопця додому тощо. навіть якщо вона вже гола в його ліжку говорить йому НІ-то секс далі називається згвалтування

як можуть жінки, мами, писати про те, що дівчата теж винні? ви при своєму розумі?!