Плекаю думи• 01 февраля 2023
Когда я увижу свой результат домашних тренировок спортом?
Занималась уже 4 раза, 2 раза в неделю. Это ни о чем?хочу сбросить 7 кг! Подскажите, когда появились ваши результаты?
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Тим більше не факт що ці тренування саме на схудення. Раптом просто м‘язи укріпить..
И для похудения и для рельефа нужны определенные наборы упражнений,выполненные правильно
Этожзвяздаяегообожаю• 01 февраля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Да конечно, она 55 кг весит. Все отлично там
интересно сколько лет ей? кто пишет, что пресс фу, пусть сами попробуют такой пресс сделать
Броніки для Моніки• 01 февраля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Отож) лет 39 вроде
Как_б_не_так• 01 февраля 2023
автор, дивіться: похудіння візуально ви помітите тоді, коли тіло зміниться. найсмішніше, що при тренуваннях 3-4 рази на тиждень (але з розумом, не аби ’накачатися’, а підтягнути тіло) і збалансованому харчуванні ви можете важити навіть більше, ніж починаючи той шлях. якщо йдеться про те, що схуднути, це однозначно фіз активність, їжа і мін 10 000 кроків на день. інакше саме схуднути зможете лише голодуючи. але це шлях в нікуди. людина має добирати свої калорії, причому не лише салатом і білком, а й кашами. я займаюся близько року вдома. поки не почала ходити і їсти нормально, ефект був слабенький. а все в комплексі - то десь 4-5 місяців, аби реально підтягнути тіло. І так - це я для параметрів, наприклад 170/62 кг. схудла до 57. десь за півроку. мені 43. Кілограми більше не повертаються навіть після невеликих ’зажорів’ - бо більшу частину часу тіло в тонусі.
Бабка-ежика• 01 февраля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Для чого? Це не красиво.
КартаБезКомиссий• 01 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Для чого? Це не красиво.
Холодец на пузе некрасиво)
Этожзвяздаяегообожаю• 01 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Для чого? Це не красиво.
головне, щоб людині самій в кайф було те, що вона бачить в дзеркалі, до того ж це велика праця
Бабка-ежика• 01 февраля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Холодец на пузе некрасиво)
У вас одні крайності.
КартаБезКомиссий• 01 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
У вас одні крайності.
Типа у вас не холодец:)
Бабка-ежика• 01 февраля 2023
КартаБезКомиссий• 01 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Вам слабо показати свій нехолодець?
Ахах) сейчас бы свои фото незнакомым людям показывать😂
Бабка-ежика• 01 февраля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я так і думала. Вам слабо, бо там холодець.)