Вапщета• 03 февраля 2023
Кто то покупал сумки в инстаграмме?
Никогда не покупала вещи в инсте, а это смотрю сумки и вижу кожаные по более менее цене. Стоит рисковать или это будет ожидание реальность?
Мааарковная• 03 февраля 2023
Я покупала, но не кожаную. Обычный масмаркет так скажем. Всё приходило согласно фото и описанию
2
Рожайтретьего• 03 февраля 2023
Зависит только от продавца и его добросовестности, а не от инста6ама
Ищите отзывы
Ищите отзывы
1
автор
Вапщета
• 03 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Покупайте наложкой, без предоплаты.
спасибо. вообще не покупала в инсте никогда, только на проме мелочи. просто в реальности выбор небольшой, а у них в магазинах много моделей.
автор
Вапщета
• 03 февраля 2023
Ответ дляdulenok
купила один раз..вместо черной выслали синюю и качество было ’ожидание и реальность’(на фото не было видно)..но была очень дешевая
здесь сумки от 1600 до 3500, но дешевле, чем в магазинах и на Дарынке.
Баба_Воля• 03 февраля 2023
Я купувала, тут колись радили магазин, у них і інстаграм сторінка є. Якістю задоволена, все як на фото)
Але це лоторея, залежить від магазину
Беріть сумку тільки накладним платежем і оглядайте на пошті
зазвичай магазини беруть приблизно 150 грн предоплати
Кращи витратити 150 грн і якщо не підійде відправити назад, чим віддати повну суму за сумку яку не будете носити)
Але це лоторея, залежить від магазину
Беріть сумку тільки накладним платежем і оглядайте на пошті
зазвичай магазини беруть приблизно 150 грн предоплати
Кращи витратити 150 грн і якщо не підійде відправити назад, чим віддати повну суму за сумку яку не будете носити)
автор
Вапщета
• 03 февраля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Я купувала, тут колись радили магазин, у них і інстаграм сторінка є. Якістю задоволена, все як на фото)
Але це лоторея, залежить від магазину
Беріть сумку тільки накладним платежем і оглядайте на пошті
зазвичай магазини беруть приблизно 150 грн предоплати
Кращи витратити 150 грн і якщо не підійде відправити назад, чим віддати повну суму за сумку яку не будете носити)
Але це лоторея, залежить від магазину
Беріть сумку тільки накладним платежем і оглядайте на пошті
зазвичай магазини беруть приблизно 150 грн предоплати
Кращи витратити 150 грн і якщо не підійде відправити назад, чим віддати повну суму за сумку яку не будете носити)
дякую. думаю чи взагалі ризикувати чи купити те, що бачили очі.
Чебураха с перцем• 03 февраля 2023
Купувала два рази. Один в дуже популярному магазині, прийшла сумка криво пошита, мені доводили, що папір може її «перешити». Суть в тому, що вона була крива, там шов з однієї сторони прошили криво. Мені пропонували папір натикати і залишити в холодному місці, що звісно не допомогло. Кошти повертати відмовились, але я почала грозити судом бо знаю де їх офіційний магазин, то повернули, але за сумку в обидва боки доставку я оплатила. Вийшло 200 грн в нікуди. Сумка коштувала 700.
Другий раз замовила в іншому магазині, так прийшла вонюча і нічого не можна було зробити. Я вже і олією її поливала, запах лишився. Продавець заблокувала мене після відправки. Оф магазину в них нема.
Тому, більше онлайн сумки не купляю. Одяг, взуття, так. А на сумки ось так не повезло
Другий раз замовила в іншому магазині, так прийшла вонюча і нічого не можна було зробити. Я вже і олією її поливала, запах лишився. Продавець заблокувала мене після відправки. Оф магазину в них нема.
Тому, більше онлайн сумки не купляю. Одяг, взуття, так. А на сумки ось так не повезло
1
автор
Вапщета
• 03 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Купувала два рази. Один в дуже популярному магазині, прийшла сумка криво пошита, мені доводили, що папір може її «перешити». Суть в тому, що вона була крива, там шов з однієї сторони прошили криво. Мені пропонували папір натикати і залишити в холодному місці, що звісно не допомогло. Кошти повертати відмовились, але я почала грозити судом бо знаю де їх офіційний магазин, то повернули, але за сумку в обидва боки доставку я оплатила. Вийшло 200 грн в нікуди. Сумка коштувала 700.
Другий раз замовила в іншому магазині, так прийшла вонюча і нічого не можна було зробити. Я вже і олією її поливала, запах лишився. Продавець заблокувала мене після відправки. Оф магазину в них нема.
Тому, більше онлайн сумки не купляю. Одяг, взуття, так. А на сумки ось так не повезло
Другий раз замовила в іншому магазині, так прийшла вонюча і нічого не можна було зробити. Я вже і олією її поливала, запах лишився. Продавець заблокувала мене після відправки. Оф магазину в них нема.
Тому, більше онлайн сумки не купляю. Одяг, взуття, так. А на сумки ось так не повезло
дякую за відгук. тоді точно ризикувати не буду
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу