осень_осень_харашо• 05 февраля 2023

Чи є моя провина? І як виправити ситуацію.

Я почала дуже серйозно переживати. Посеред великого класу моя дитину знайшла собі дуже недобру подружку. Їм по 6. Вона моєю керує. Забирає планшет, коли в гості приходить . Та на все мовчить. Вони однокласниці. Моя все робить як терпіла.
Одного разу вона відправила мою щоб та залізла до вчительки в стіл забрати м‘ячика..
Як же мене це бісить! Зі своєю сварилась знайти когось другого а ні, вона тільки з тою! В школі вже стараються їх порізно тримати але на перерві - як?
В чому моя провина шо моя дитина така? Вона на все мовчить!!!!!! Все терпить! А дитина та дуже балувана така, а моя дуже добрячка занадто все всім віддасть і поділиться а та нею користується( та істерики може влаштовувати і батьки трясуться над нею бо пізно народила жінка її
Як бути? З дитиною говорила що це не ок але все те саме робить
І шо я не так роблю, що моя дитина а такому віці - вже яа терпіла ?(
Я не хочу щоб вона виросла такою і всі на ній їздили…
автор осень_осень_харашо • 05 февраля 2023
Дитину вдома не б’ю
Іноді дуже рідко можу крикнути

Куплю орехи• 05 февраля 2023
Сама наб,є шишки, коли та підставить.
Ответ дляКуплю орехи
Сама наб,є шишки, коли та підставить.
Та підставила
І тій нічо то не дало!
Таракашечка• 05 февраля 2023
Воспитывайте ребенка правильно,не тютей.вторая девочка молодец,не пропадет
Ответ дляТаракашечка
Ви якусь пораду дасте чи будете хвалити чужу дитину яка ображає мою?а та мовчить.
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
а додуматься с мамой того ребенка поговорить?
Ответ дляПушка заряжённая
Там тій мамі все ок вона не бачить проблеми .
Вона і старша набагато від мене і трясеться над малою
Але діло не в ній а чому моя така((
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Дам,нужно на первое место ставить себя и свои интересы.и тому же обучать ребенка,что ’я’это первая буква в алфавите и центромер всего
Домашка• 05 февраля 2023
Очень интересно , но ничего не понятно . Девочка приходит к вам в дом и ВАМИ руководит , забирает у ВАС планшет , и все это делает молча ?

Ответ дляТаракашечка
Вчу… а вона далі за своє і всім все віддасть і поділиться в буде мовчати
Он зараз та дівчинка тут я чую та грає гру на її планшеті а моя каже ну коли моя черга ну коли моя
Тобто свої же ш речі вона відстояти не може!
Ответ дляДомашка
Ні, моя дитина попросила щоб та прийшла
Дуже дуже просила
Ну я думаю ще один раз нехай прийде подивитись на ситуацію
І ось так воно все є…
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Но ребенок учиться на вашем примере,как модель поведения,он вашу копирует
Ответ дляТаракашечка
Що робити? Я не знаю
ГЛЮкоза• 05 февраля 2023
Часто затюкані діти у авторитарних мам. Там де дитина не має права голосу і не робить вибору. Вона просто не вміє вести себе по іншому...
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Зачем же вы зовете ее в гости? Дружить не позволяете, а в гости можно?
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Що робити? Я не знаю
Эгоизма и ’я королизма’набираться,и пофигизма к другим.есть вы и ваши интересы
Домашка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Ні, моя дитина попросила щоб та прийшла
Дуже дуже просила
І ось так воно все є…
Так кто кем керує и кто у кого забрал планшет ?
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я раніше забороняла але до моєї не ж
Доходить

Вона дуууже просила і я вирішила ще один раз подивитись на всю ситуацію може накручую себе( але ні..
Просто моя дуже любить її при тому! І як бути я не знаю
Пукимончиг• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Але діло не в ній а чому моя така((
До чого тут старша? Ваша така, якою її виховали.

Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Але діло не в ній а чому моя така((
тогда только в другой класс или школу. Вы напрасно вините себя.
да, обьяснить дочери нужно, но чтоб она прекратила быть в содружестве с той, поможет только изолировать их друг от друга.
частая ошибка родителей - считать что дети аналогично реагируют на беседы как и взрослые..
у Вас она так среагировала, а у другой бы и вовсе может ребенок стал некоммуникабельным.
поэтому ищите варианты физически не допускать их вместе и ежедневно про кражи и прочие подлянки какието мультики показывайте воспитательные. не страшилки.. потосу что уже сожет случитьмя что ваша вощла в азарт так шкодничать. поэтому нужно прекратить ее коммуникацие с той девочкой и мягко агрументированно по детски поянять плохость такого поведения.
я б на вашем месте также обратилась к детскому психологу, только нормальному, а не обвиняющему
Ответ дляДомашка
Та мала моєю керує в школі

І вдома зараз чую вони бавляться і моя просить свій же планшет дай мені тепер моя черга а та не дає!! І моя буде далі то терпіти і мовчати і знову просити її покликати в гості і в школі будуть разом (((
Чёрти Шо• 05 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Сама наб,є шишки, коли та підставить.
Не факт. Знаю терпил по жизни
Уты-фрутик• 05 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
Ні, не молодець. То тільки у хворому суспільстві мати якості дряні це молодець, тому так і живемо, нажаль.
Ответ дляЧёрти Шо
Не факт. Знаю терпил по жизни
От я і боюсь що моя виросте такою терпілою…
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
А почему дряни?хваткая,авторитарная девчушка.дрянь в чем?или тютей быть надо,кабы кто не осудил?
Чупа-чупс• 05 февраля 2023
У скільки ви її в школу віддали, що їй ще 6, а скоро кінець навчального року.
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Але діло не в ній а чому моя така((
я как человек с опытом в психологии скажу что ’с кем поведется - от того и наберется’ очень имеет место быть. поэтому не ищите проблемы только в себе.

почему она такая? причины да могут быть и в том что у вас сильно строго, или есть какието запреты без объяснения почему.. и ребенок там так расслабляется(
ГЛЮкоза• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Так не пресуйте її. Дайте дитині право голосу та вибору, покажіть, що в неї може бути власна думка, до якої ви прислухаєтесь.
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
они что постоянно вместе??? сегодня воскресенье..
ну тогда не удивительно.. она напрочь пропитана тем пакостничеством
Ответ дляГЛЮкоза
Даю. В результаті та нею керує лише.