Планшетница• 06 февраля 2023
Сьогодні була на побаченні
Короче, пішла на побачення з чоловіком з сз. Ніби серйозний. хоче сім´ї. програміст, був одружений, розлучився, бо в родині 10 р. не було дітей. Я до нього перезустрічалася з купою чоловіків. Усі водили в кав´ярні.. піцерії, ресторани, кіно... причому на 1-2 побаченні. причому всімене кружили.... сьогодні ми 3 години лазили по вулиці навіть кави не купив. Хоча.. хотів купити квіти (з його слів), але куди я їх діну.. це він так пояснив.... Проходили повз Рошен- запитав чи мені купити цукерок? Проходили повз Новус - запропонував морозиво. Люди, я таких ще не бачила. 46 років. нібине дуркнь.. Козеріг. сьогодні він мене бачив перший і останній раз.. Це капець..
Японский Городовой• 06 февраля 2023
Знак зодиака здесь не причем)) Мой бывший муж козерог, очень щедрый, последнее отдаст))) Разошлись по другим многим причинам)
Манка Я• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Та ну його, через якесь побачення сваритися)
Хто свариться? Ви загубили напрямок дискусії.)
Меня не звали• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ну видите, вы проверяете человека по критерию: поведет/не поведет в ресторан на 1-2 свидании, а он может проверяет по критерию: продержится ли девушка до 2 свидания, если ее на первом не повести ресторан)
Может она ему никак с первого же, всех что ли кружить?
Так смешно, если честно. У нас что, девушки такие оголодавшие, что им какая-то карбонара цель в жизни ))
’Продержится’ или с голодухи пацана сожрет ))
Я не со злости, реально просто смешно стало.
Эта_Шикарна)• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
так я ж не роками на сз сиджу. я сиджу лише з листопада. мені або такий як треба,або ніякого. терпіти нікого не буду. жлобів не переношу. жлоб вже був бувший чоловік
А у Вас діти є?
І ось, наприклад, він би виявився Ок
То народжували би йому в 42 ?
І ось, наприклад, він би виявився Ок
То народжували би йому в 42 ?
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Автор, не слухайте про 3 пункт.
Якщо ви гарна, розумна та самодостатня НЕ знижуйте планку! Нехай її знижують ті, хто боїться, що всіх чоловіків на війну заберуть
так.я вродлива( всі кавалери пишуть оди яка я красуня,як зі мною легко і приємно),самодостатня,прекрасна хазяйка,смачно готую. і планку не збираюсь понижати. або такий як треба,або ніякого. саме тому я не вийшла досі заміж. пропонували - відмовила. не моє.
Японский Городовой• 06 февраля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А не думали про вариант что он Вас таким образом тоже проверял? Чтобы не тратить на время в случае если Вы меркантильная? У меня друг раньше баб на первое свидание водил в самые дорогие рестики, заказывал им вип-такси… когда на третьем свидании звал в мак - они все сразу сливались))))
Ну что за бред про ’проверял’?) Ну и пусть сидит дальше на сз , ’проверяет’ и др*чит
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Я бы тоже 3 часа не гуляла, и даже полчаса вряд ли. Просто не пошла бы да и все, если бы знала заранее что меня зимой будут выгуливать долго и нудно) Ну или уже не месте через 10 минут сказала бы, что не рассчитала свои силы гулять по холоду, сорри я домой.
я так же поступила б) ну может пол часа прошлась, пока мне комфортно было б, а потом или в кофейню или домой, зачем гулять в ущерб своему здоровью
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляДюагональ
? Тобто? Нащо на нього і йому також час витрачати, щоб потім казати ’Вася , ти не підходиш, бо у 46 років родини прогодувати не взмозі’. Випити каву чи чаю у затишній кав´ярні це скільки вартує? В моєму місті до війни це було 100-200 грн, разом із смаколиком. Якщо чоловік не може собі це дозволити, про що мова тоді.
Здорова меркантильність має бути, це не недолік а свідоме ставлення щодо майбутнього, такі речі з´ясовуються на ’березі’, щоб потім не писати теми про любов зла та як зробити суп і з двох картоплин і морковки.
Люди вже дорослі, не по 20 років має бути чітке розуміння щодо питань фінансів це не менш важливе ніж сумісність характеру та сексуального темпераменту.
Ну і щодо ’зацепить мужика сначало нужно’ , а жінку? Ні? Вона його зацікавила, а ось він - ні. Висновки має робити
саме так. я його зацікавила і не одного його зацікавлюю. в мене бувший жлоб чоловік вже був. досить.
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляМанка Я
Нет, просто не понимаю, зачем продолжать дальше
УлыбАчка• 06 февраля 2023
Напишите ещё про интересные свидания с сз)) У вас,вижу ,жизнь бурлит)))
Манка Я• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Тоді навіщо було мені відповідати?
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляМанка Я
Тоді навіщо було мені відповідати?
Отстаньте уже, девушка
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
3 часа на морозе
вроде ж не понравилось. Чего не ушли через 20 минут? Все таки денежки
не, думаю, автор просто слишком скромная в ущерб себе
Цветик-семицветик• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А что, ресторан это что-то этакое? Его нужно заслужить?
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Да, и кофе в стаканчике
Сарафанное радио• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
ну.. таскать женщину по морозу - это тот еще поступок.. почему она должна продержаться? ради его писечки?))
Первая леди колхоза• 06 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
В смысле скромная? Зачем ходить по морозу? Куча таких историй. Сказать я не из тех, кто гуляет по холоду и взять такси домой, нет? Вангую что у мадамы денег не было ни на кофе, ни на такси. А тут еще и рыбка сорвалась бы с крючка. Ее вон как пиццы и кино впечатляют
Затишне кубло• 06 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Да ладно, у автора уже .надцатое свидание по счету. Там где-то ссылка на другую тему с подробными характеристиками каждого: куда сводил, кем работает, какая недвижимость имеется.
Быстровочка• 06 февраля 2023
Ой, і така образа, що аж тему настрочили. Не подобається на вулиці- «Вася, давай зайдемо вип‘ємо кави»/ «Вася, було приємно познайомитись, але я там праску залишила ввімкненою/ у подруги народжує кішка/голова розболілася, тож бувай» і все.
Свисток ля-минор• 06 февраля 2023
А зачем вы три часа ходили по улице? Через час можно было сказать, я замёрзла и устала, свидание окончено.
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
не знаю, сужу по себе, но я б в жизни не ходила часами зимой по холоду) я недавно пошла на свидание) и сидела пила чашку кофе три часа с парнем, который жутко напрягал, все у него тупые вокруг и тд, он совершенно не хотел меня отпускать и заканчивать встречу, спустя три часа сама сказала, что мне пора уже, но человек не скромный - сказал бы сразу))
Да, я блондинка!• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Ну я втомилася і змерзла. Модна було просто запропонувати хоча би просто демь в кіоску купити...а взагалі я йому сподобалася.бо пише увесь вечір до усірачки.і аже дзвонив...а мене відрізало
Не ваша людина може?
Хоча програмісти частенько в житті не дуже розумні.
Скільки вам років, якщо йому 46?
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Так вы сделали то же самое
Да, я блондинка!• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Я не хотвла їсти. Але випити кави одної десь в теплому місці можна. До речі.я 1 побаченні я крім кави стараюсь нічого не замовляти.це як мужчина наполчгає, то тоді так...а целазити 3 години...мене голувати не треба..але десь посидіти поговорити..а не йти вулицею і в очі ліпе сніг
Через три години і погодувати десь треба )
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Сейчас напишу непопулярную вещь, сз это как-то неестественно воообще. Поэтому все эти свидания какие-то странные изначально, даже в кафе и тд.
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Не ваша людина може?
Скільки вам років, якщо йому 46?
Вы реально считаете, что 46 это прям возраст?
Да, я блондинка!• 06 февраля 2023
Може дасте йому ще один шанс?
Але скажіть, що дуже холодно для прогулянок і ви хочете кави.
Сиреневенькая• 06 февраля 2023
Ответ дляДомашка
Я бы предложила сама куда-то зайти. Оплатили бы счёт за себя. А на втором свидании посмотрели бы, как все пойдет. Мужики же тоже странные бывают. Может он жлоб, а может меркантильных отсекает, кто его знает.
Ага меркантильных отсекает, но при этом ищет лет на 10 и больше младше и чтобы красивая, и чтобы быт сама вела, и чтобы слушалась и тд, ну, а платила за себя, ведь не хочет он меркантильных)
Простоваля• 06 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Она странноватая с самомнением
Г@Л@В@ломка• 06 февраля 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
айтишник без детей. У авторицы аж подгорало от радости.
может наврал он про профессию.
Какой он там айтишник на метро.
Программист в захудалом офисе, компьютеры настраивает.