Тернополянин Богдан Покітко загинув під Бахмутом через 4 дні після вручення повістки. Мер Надал обіцяє розібратися, як чоловіка без підготовки відправили на передову
Напередодні стало відомо про смерть воїна Покітка Богдана Івановича. Як з’ясувалося, нещодавно йому вручили повістку і забрали в армію.
У соцмережах здiйнялаcя xвиля oбурeння чeрeз cмeрть чоловіка. Рідні та друзі кажуть, що його відправили на фронт без будь-якої підготовки та військового досвіду
У кoмeнтаряx під дописом міського голови про смерть воїна, люди безпосередньо йому, цeнтру кoмплeктування та вищим дeржавним oрганам ставили запитання:
"Xтo кeрує Тeрнoпiльcьким Вoєнкoматoм ??? Ceргiю Надал, я нe знаю чи ви щocь рiшаєтe в Тeрнoпiльcькiй вiйcькoвiй чаcтинi, цe нeприпуcтимo вiдcилати людeй бeз нiякoї пiдгoтoвки на гарячi тoчки! Cкажiть мeнi, xтo кeрує Тeрнoпiльcьким вoєнкoматoм. Якщo нe ви тo xтo? Дайтe мeнi прiзвищe!", - зазначив Iгoр Oгoрoдник.
Монах инок• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так створіть тему про хлопців з Одеси.
Напевно тут важливо що хлопці з України. А з якого села, то байдуже.
Ответ дляWomAnn
Що сумнівно? У мого чоловіка так. Вчився у виші. Ваша реальність, то ваша.
Чоловік мій ходив у вожнкомат. Але саме через це його і не взяли до ЗСУ, підготовки немає ніякої. В нас вийшло так.
Доречі цікаво: а мене є троє чоловіків (50-55 років) які мамі ходили до воєнкоматів та просилися. Їм відмовили. Сказали що наразі немає потреби. Як буде - їх призовуть. Досі нічого. Чому тих хто хоче не беруть, а на вулицях ловлять? Не розумію.
Kusalochka• 19 февраля 2023
Ответ дляmasterim
Спасение утопающих- дело рук самих утопающих.
Самому треба готуватися. У нас на роботі влітку висіла об´ява де проходять тренування
Кошмар. Надеюсь, лично вас на 0 отправят завтра сутра.

Ответ дляViktoryjaG
А Тернополь отличается от остальной Украины, отчего особое внимание? Очень жаль парня, но вот из Одессы за последние пару месяцев сотни таких Богданов отправлено!
Питання ж не в Тернополі, а в тому, що не мали права без навчання та підготовки відправляти на передову. Всі мобілізовані повинні проходити «учебку».
Це все одно що зараз вам автомат в руки і в Бахмут. Яка там від вас буде користь?
Ответ дляKiewKastan23
Слово патриот от отец ,отечество ,в нем нет ничего от - умри защищая свое безправие и защищая гос чиновников которые пишут законы вредные для украинского народа .Сегодне работа мужчины защитить свою семью- отправить за границу и выжить ,потому что где отечество не видно ,а если нет то и защищать что ? защита милиардеров у власти? нет,сами пусть как то защищают себя
Ок
То що? Може капітулюємо?
Путіну сдамо країну? Яка ваша пропозиція?
То що? Може капітулюємо?
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляKiewKastan23
Вам не соромно оце писати?
Ответ дляnova_mama
Кабінетних ’військових’ з воєнкоматів аж бігом можна відправити.
На їхні місця посадити хлопців, яких комісували під час війни. Вони і досвід мають, і з/п отримуватимуть, щоб після поранень оплатити свою ж реабілітацію.
То створюйте петицію. Ми всі її підпишемо. Пишіть президенту. Чи простіше тут месенжі писати?
Монах инок• 19 февраля 2023
Ответ дляnova_mama
Хіба?
У знайомого -5 і -4,5, він з 2014 року на фронті.
Кандидат наук, працював в інституті.
Але він пройшов військову кафедру свого часу.
Кандидат наук, працював в інституті.
-2 ? Серьезно? Это почти полноценно видящий человек. Если что, у меня -11, спокойно работаю за компом сутками.
Прошу прощения. Я неправильно трактовал эти значения.
Вот так правильно:
а) гострота зору одного ока нижче 0,1 або його сліпота; відсутність очного яблука при гостроті зору другого ока 0,3 і нижче або гострота зору обох очей 0,2 і нижче
Вот так правильно:
Ответ для_MadonnA_
А есть подготовленные ? Это только АТО и то они давно все там . Все остальные неподготовленные , мы что воевали раньше ? Или думаете армия 30 назад чем то поможет ?
да, конечно, уровень подготовки разный у тех кто служил и ни разу в руках оружие не держал, да и за одно и то же время людей можно по-разному обучить. Какой-то минимально-допустимый уровень подготовки есть. Странный вопрос..
Ответ дляМонах инок
Девчонки, в Украине военное положение. Военнообязанны ВСЕ мужики от 18 до 60 лет. Призыву подлежат (ИМХО) 80 %. Почитайте наказ 402 МОУ. Я списан по 4-ем статьям, но и я подлежу призыву при всеобщей мобилизации. Есть кафедра, армия или нет таковых - это ни о чем.
Военной подготовкой занимается военкомат. Даже при ссср это была самая конченая шарашкина контора. Сейчас и подавно. Это их косяк, но вряд ли кто то будет наказан.
Если в семье один сын участвует в боевых действиях, остальные или дома, или в тылу. Если есть близкий родственник 2 группы инвалидности, то отсрочка до всеобщей мобилизации.
Это вы точно знаете?про родственника с инвалидностью?
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вам не соромно оце писати?
соромно должно быть тем кто отправляет на ноль гражданских без подготовки , кто обнуляет милиарды денег и гуманитарки направленых в украину ,кто говорит красивые слова и делает злые дела ,но им не соромно , а мне отчего соромно если я хочу что бы 1в украине работали законы ,суды , конституция? когда будуть работать я смогу принять решение - умереть защищая их или нет , а пока нет даже за что умирать.
Ответ дляavicber
Мій бувший чоловік не там. Він саме такий ’ахвіцер’ запасу про яких я пишу) хоча найпалкіший патріот якого я знаю. Нажаль диванний)
В жінки можуть бути ще брати куми та інш доречі.
Ой насмешили. Брат куми - це і є ваш захисник? Круто. Вместо моего мужа сосед воюет - такое подходит?
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляKiewKastan23
Ну ви б хоча з поваги до наших Героїв оце тут не писали.
А про те кодло і писати не хочеться.Їм ніколи не буває соромно .
Ответ дляavicber
А вы переживали , кто с детьми будет пока вы добровольцем пойдете. Женщин кстати тоже берут! Ваш бывший муж вполне позаботится о детях, раз уж как и вы прячется .
Kusalochka• 19 февраля 2023
Ответ дляKiewKastan23
Защищают миллиарды власти, правильно? За это война? А лично вам все равно под каким флагом жить, правильно?
Монах инок• 19 февраля 2023
Ответ дляLukanov
Да, мой адвокат так родственника отмазал от военкомата.
Ответ дляKiewKastan23
Добре. Зараз закони не працюють, конституції не дотримуються. В країні війна. Що робити? Ваша пропозиція?
Ответ дляnata.ant
Авжеш придатний,то ні прі що,-2,5.Я навіть окулярів не носила,у мене -8,5 ,міопія, астегматизм обох очей
Сестра, у мене так само ) без окулярів , або лінз ні фіга не бачу) , при - 2.5 навіть окулярів не носила
, бо мала була, не розуміла, що погано бачу , а батьки не перевіряли .. і нічого, то мені не заважало , навіть відміннецею була у школі
Ответ дляМДТ
Подуріли з тими повістками, в них там план по поставленим рекрутам чи що? З екрану телевізорів кажуть, що зараз зсу повністю укомплектовані, а на місцях гребуть усіх.
По телевизору пытаются успокоить массы. Представьте панику, если будут говорить, что не укомплектованы
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
не понимаю какая связь между моими словами и повагой до героев , героев я поважаю ,только если все умрут как они кто же тогда в украине будет боротся за законы и конституцию ? если всех убьют то конец стране .Моя позиция за то что бы герои были живыми ,а для этого необходимо 1) хорошая военная подготовка , снаряжение , оружие медпомощь - что бы их получить нужно2) честная власть и суды
herba fresca• 19 февраля 2023
Ответ дляvktori@
По темі, в ТЦК знають номер команди, кількість необхідних військовозобов’язаних та ВОСи. Плюс напрямок відправки. Все.
Далі - це компетенція командирів військових частин.
Повторюю з ТЦК не відправляють на фронт, не дають бойових завдань, не розподіляють чергування, не закріплюють зброю.
Щодо повісток. З диванів набагато легше керувать звичайно, але як не спроможні скласти очевидне (я про закиди останнім часом про мобілізацію), то просто не підтримуйте хаос будь-ласка.
Я жінка, я знаю/вмію/вручала в тому числі і повістки, то відповідально заявляю - кожен має бути на своєму місці в ЗСУ, це служба 24/7 яка не проходить з восьмої до п’ятої тільки шляхом перекладання папірців та скручуванням непатріотичних лосів.
Вірте. Все буде добре.
А почему вы вручали повестки, а сами на фронт не идете?
Марика-bf42• 19 февраля 2023
Ответ дляavicber
Може починати дотримуватись законів? Чим війна заважає?
Mira29-c3c3• 19 февраля 2023
Ответ дляKiewKastan23
Від вашої балаканини на жіночому форумі нічого не зміниться.
Ви будете боротися за закони і Конституцію?
Вибачте,але це смішно читати.
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Ответ дляavicber
Боротся за свои законные права всеми законными методами - директор цру сша оставил украинцам телефоны в правительстве сша для раследования корупции, звонить ,говорить
Ответ дляMilanaher
Це ви смішна. Сидячи в Польші розказуєте про патриотизм. Ні батько ваших дітей , ні мати не готові захищати ії майбутне. Зате так лихо чужих відправляєте. Істіна патрєотка...
Боже як же вам колбасить від слова Польща) заспокойтеся) я тут тяжко працюю, соціалки не маю і інших плюшек теж. Як тільки буде безпечно повернуся в Україну. Мої діти будуть жити в своїй країні. Вони будуть психічно здоровими та здатними працювати на користь батьківщини. І в цьому мій патріотизм.