Йцфыяч• 20 февраля 2023

Швидко схуднути

Дівчата, виручайте, тільки не пишіть що швидко це небезпечно, я ЦЕ знаю…
треьа до повернення додому хоч трошки схуднути… 🙏 хоча б пару кг за місяць🙏🙏 огидно дивитись на себе (((
Вага 88 кг, набрала за ці місяці за кордоном майже 10 кг, дуже стресове життя.
Є Аіт, приймаю гормони це звичайно ускладнює ситуацію… бо що б я не робила худну дууууже важко і тяжко..
Але, ну може все ж є якісь у вас перевірені способи? Може якісь бади допомогли вам? Я можу швиденько щось з Айхерб замовити..
на рахунок спорту є час тільки вихідні 🤷‍♀️
Бо будні встаю о 6, збираю старшого до школи, потім молодшого, потім сама на роботу, з роботи в коледж, або за продуктами, потім щось приготувати, повчити уроки з малим, до вечора просто падаю, реально буває сідаю в крісло і вирубаюсь. (Це просто для розуміння що не те що я лінуюсь - просто нема сили на спорт на тижні)…,
Отаке от.
Magnolia 1988• 20 февраля 2023
Автор, доброї ночі! Я була схудла , а потім знову поправилась, зараз їду додому, яка є така є 🤣

автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляMagnolia 1988
Доброї, дякую, та то ясно що як є поїду та все ж хочеться хоч пару кг скинути
Товари з Європи• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Це в якій країні? Саксенда? Чи інший? Я чула про таке, не впевнена що мені тут таке припишуть
Так Саксенда та Оземпік
курасаны• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Що ви солодке їсте і що саме п’єте крім води?
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ длякурасаны
Пью чай трав’яний, якійсь збор купила для щитовидки. Солодке іноді шоколадні цукерки, або згущене молоко. Робила типу ПП кекс в мікрохвильовці, ще млинці з цукрозамінником.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляТовари з Європи
Так Саксенда та Оземпік
Я ходила до лікаря. Нічого не виписав, сказав рахувати калоріі
Мафиозная• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Залишився місяць, не написала в темі. 😞
А чому вирішили повертатись? Тим більше посеред навчального року. Наче ж робота у вас є і все добре, на скільки пам’ятаю з минулих тем.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Тому що ми планували взагалі тут бути до нового року. Потім вже вирішили до кінця зими. Ну по роботі попросили до 20 березня побути, буде Easter базар треьа допомогти. А так, скучили за татом і чоловіком, друзями.
То вже буде 7 місяців як ми не бачились. Це головна причина, є деякі моменти по умовах в яких ми тут, через то також хочеться швидше поїхати. От роботу дійсно шкода залишати, дуже класна, цікава, неважка, підзаробила грошей за цей час, якби ж ми були родиною тут, то так може би ще побули.
Рву и мечу• 20 февраля 2023
Найефективніший спосіб- відмовитись від зайвих калорій- хліб, солодощі, перекуси. Цукрозамінник теж сприяє набору ваги, мій тато на дуже суворій дієті замість схуднути набрав вагу, а колиприбрали цукрозамінник, то почав худнути на цьому ж харчуванні. Спробуйте харчуватись двічі на день без жодного перекусу, потім згодом один раз на день. Купіть капусту, різну, вона низькокалорійна, її можна їсти багато, але тільки в час прийомів їжі. Навіть піцу з цвітної капусти готують, пошукайте рецепт. Купіть висівки, печіть замість хліба хлібці.
Теж маю АІТ, дуже легко набираю, а скидаю довго і важко. От наприклад пошукайте групи з дієтами по Дюкану, там купа рецептів, але треба готувати. Мені дуже допомогло. Якщо є мета, то все у вас вийде.

автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляРву и мечу
Дякую! Так, піцу пам’ятаю на капусті, колись робила🤗🙌
Балаболка• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Авторе, будете знущатись над собою, швидко худнути, то поїдете додому така ж тільки ще з рота смердітиме, як мінімум. Воно ото треба? Худнути без втрат у здоров´ї (а значить і в красі) можна тільки повільно.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
Два три кг за місяць це ж наче повільно. А для мене це і то буде важко, тому що я не худну ніколи швидко.
ТрамвайGirl• 20 февраля 2023
Приберіть солодке повністтю і мучне. З вашим діагнозом його і так не можна. Не їште після 17. Пийте трав´яні чаї. На рахунок гормонів , точно впевнені що вони вам потрібні. АіТ зараз в кожної другої, просто не всі діагностують. Ваше знесилля і є його результат. А ще результат швидких вуглеводів. Рухатись все рівно прийдеться, у вас сил нема через гіподінамію. Прислухайтесь. 88 кг це багато. Почніть хоча б 10000 шагів з дітьми ходити щодня. Інакше замкнуте коло.
ДелиВерка• 20 февраля 2023
Ответ дляКукуша
Стрес зараз у всіх, але…
Вага не від стресу.
С августа от стресса я потеряла 26 кг. До этого год пыталась худеть. В августе пошла на новую работу, сплошной стресс, тяжелый график, подъем в 5, дома в 19-30. Меньше стала жрать (некогда), исчезли перекусы. Но стресс постоянный.
И с 80 кг стало 54-55. Если бы еще спорт добавить, хорошо было бы. Но нет времени.
Так что думаю,если автор уберет перекусы, то на стрессе возможно не только набрать вес, но и скинуть
Magnolia 1988• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Не їжте солодкого, мучного, жареного, все маленькими порціями
Мэри Попкинс• 20 февраля 2023
Устраивайте раз в неделю разгрузочный день,никаких мучных изделий,и ходить надо много. Автор в вашем весе,можно легко скидывать несколько кг в неделю. Ну и конечно возраст если вам 35+,то тяжелее уходит вес
Накрыло-не отпускает• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Для чоловіка?
parele• 20 февраля 2023
Пару кг за месяц вполне реально. Скачайте себе программу, купите весы кухонные, и все взвешивайте и записывайте. И запомните: Вам нужно съедать не больше, но и не меньше 1500 калорий (или сколько там Вам насчитает программа, исходя из роста, возраста и веса). Не менее важно соблюдать БЖУ. Если банан, то это первая половина дня. Каши туда же. Обязательно белки и жиры, углеводы только медленные.
кнопкодав• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Їм наче небагато, калорії не рахувала.
Ось сніданок сьогодні,
на обід суп гречаний на воді з кусочком хліба,
на вечерю 1 запечена картоплина салат з капусти з оливковим маслом і кусочок грудки печеної. На перекус Банан ще їла.
Рахуйте, тому що ´небагато´ це дуже відносно.
Можете недобирати або перебирати
В обох випадках не худнете

автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляМэри Попкинс
42(((
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Дякую..все правда.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Для чоловіка?
Для себе в першу чергу, важко з такою вагою
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляparele
Спасибо! 🙌
Послушная• 20 февраля 2023
Ответ дляHelenWWW
Вот такой.
В Україні, мабуть, немає.
Не знайшла (
Котя_люлю• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
А где вы, и как нашли работу? Я ищу сейчас...
По теме - вес немаленький, можно за месяц и 3-4 скинуть. Подсчет калорий например, нужны весы для продкутов. И делить на два-три приема еды в день (без перекусов), интервал 4 часа. Воды два литра в день (чай, суп не считаются). Спорт хотя бы раз в неделю. Мало, но лучше чем ничего. Погуглите фитнес-центры ближайшие
Пасти Ла• 20 февраля 2023
Салат ’щетка’ на тиждень. Безпрограшний варіант. Від набряків лімфоміазот. По 15 хв пригати на місці на носках і хлопати руками. Розтрясе лімфу.
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Я работаю в украинском музее, нужен был человек в гифт шоп. Знакомые подсказали.. спасибо, попробую 3 раза без перекусов есть. Ну утром иногда как успеваю еще зарядку делаю, есть зал свой у нашего хозяина.. главное сил не хватает заниматься по будням, утром минут 20 есть, а вечером нет сил, потому только в выходные
автор Йцфыяч • 20 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Дякую! 🙌
Пасти Ла• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Дякую! 🙌
Також воду виведе червоне вино по 100 грам на вечір. Якщо вам можна 🙂 сечогінні трави типу кукурудзяних рилець. Або зберігаючі калій сечогінні таблетки.
Майская киска• 20 февраля 2023
Ответ дляЙцфыяч
Їм наче небагато, калорії не рахувала.
Ось сніданок сьогодні,
Ми ж не знаємо розмір Ваших порцій. Це перше. Друге. Банани при схудненні не їдять)) Підраховувати калорії треба не тільки сніданків/обідів/вечерь, а й усіх перекусів. Ви здивуєтеся, якщо порахуєте все, гарантую.