Просто я• 22 февраля 2023

Хвылювалочка. Заранее.

По просьбам.
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
А мы вот так ))) нам ехать до ближайшего леска минут 5 , чуть дальше до полу часа .Любим в двоем самые дебри залезть .
О
Маючи вже двух дітей, ми теж вже дєбрі удвох будем тікать
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Так у Вас и так площадь норм.
У нас благодаря балкону 14,а была почти 9.Это мало
Ааа
Ну тогда да
LudaSHS• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я якось в тупік зайшла в тих сільських хащах, спустилася коло замку, потім гес, тоді ж карт і gps не було, більше не ризикую.
Я считай местная
Папа и мама ррдились там, дедушки бабушки все
Моя прабабка еще в румунию на ярмарки в коралях ездила. Рукой подать от села
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
В Хотинському замку я втрачаю відлік часу, там для мене часу не існує. Колись з подружкою 2 чи 3 пляшки шампанського прикончили на двох сидячи на схилах, любуючись Дністром під сонечком( замість церкви на території там ларьок був і шампусік продавпвся)
Отличное времяпровождение, если ещё и с подругами вкусы на вино совпадают)
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Езжайте
Сами ходите
Там много мест силы
Мені в Таврійських стнпах,на Азові більше Місць Сили. Хоча моя мама з під Камянця, здавалося б моє сердце мало лишитися там, але ні тягне до Таврії, яка окупована
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Каролино- Бугаз, Санжейка и Затока. И местный атракцион - электричка Одесса- Белгород Днестровский))
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
У Вас дочка спит в 12 м.
А у Тани семья из 4-здоровых людей живут в 12 м
Та я сейчас не думаю, что конкретно про эту девочку писали...
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Вы далеко ездите? Мы вот в Пуще немного собирали, а в нашей стороне вообще ничего
По різному, Лєткі, Лєточкі, Зазим´є, рідше у сторону Десни, Іванкова
LudaSHS• 22 февраля 2023
Чем достают

Також можливо відбувається запуск авіаційних ракет тактичною авацією рф по лінії фронту у Запорізькій області.

Да стратегические не пускают
ЛЮБА• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
О
Мои уже взрослые , нам сами чемоданы собирают , если собирались куда то ))) все берут на себя , домой приехали через 3-4 дня- генеральная уборка, ужин в холодильнике !!!красота!!!
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Какой то не закрытый гештальт с прошлой жизни, видемо.
a.ostroverh• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Скільки у Вас кухні? У мене 12м
Писала, 12 с копейкой
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Якщо не помиляюсь шампанське звалося Українське.
Та молодість буда чудова, погуляли в Хотині, на вечір в нічний клуб в Камянець
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Санжейка, моя любовь.
tascka• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ви хоч вже оприділились) Мені ж доведеться дизайнера шукати
Та ні ще, кількість плитки тільки порахували
В мене задача: потрібно перенести стіралку з ванни на кухню, Посудомийка не влазить(
Хрущ, місця мало і ванній, і на кухні
Gupa• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Окей Я готова їхати і міни обходити, задрали вже ці русаки.
Коли виїзджаємо?
Пропоную трішки почекати, хай потеплішає
Хоча, як була перший раз в Батумі в березні, то ноги намочила в морі, хоч всі і сміялись
Belosnezka1980• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Писала, 12 с копейкой
Не побачила)
MarryV• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я вот заказала)
Мне этих красок до пенсии хватит)
На этом все, кошка не даст что-либо поставить)))
Тоже хочу пастельные
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Блин, почему мы там не находим ничего? Один раз только повезло
Ми навіть біля тец збирали білі, а парку Муромець рядовок повно, але можна і білі і бабки знайти
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляGupa
Коли виїзджаємо?
Літа дочекаємось і го. Хай вода прогріється, люблю в теплій сидіти, поки жабри не виростуть)))
Gupa• 22 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Очень знакомое место
А это если лицом на дом смотреть, там совсем рядом мост?
Ні, це далі, Будакська коса, майже кінець
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Мабуть, але саме з минулих життів, от я себе почуваю там як вдома в Запоріжжі, в Мелітополі, в Генічеську, на Арабатці, от воно моє і все. Коли читала, що кадирівці замінували Кам´яну Могилу, в мене тремор рук був
Я до 2014року не цікавилася Таврією. І дуже жалкую.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляok1904
Реально, мистика какая то
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Ми останній раз поки зібралися, поки доїхали... о 10 годині)
Грибів нам вже не зосталося
Ми зібрали пів маленького кошика, а люди вже поверталися з величезними пакетами повними грибів.

Зате погуляли по Олешківському лісі. Є фото на згадку. Бо тепер невідомо чи поїдемо колись в той ліс...
От тому ми в лісі з першими промінчиками сонця, бо вже о 9 там нема чого робить
Поїдемо!
Николь1986• 22 февраля 2023
Где отбой? В магазин надо!!!
Gupa• 22 февраля 2023
Ответ дляtascka
Хрущ, місця мало і ванній, і на кухні
А ми об´єднали ванну з санвузлом і коридор на кухню туди ж...
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Ой, рядовки это отдельная тема... помню, пару лет назад, свекор набрал три ведра, а они ж дустом воняют. Свекровь як здрасте, дабы свекру не перечить, перебрала, отварила и вынесла на помойку😁
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляНиколь1986
Где отбой? В магазин надо!!!
В какой? Почти все работают.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Настоящая женщина.
frumoasa17• 22 февраля 2023
Доброго ранку)))
Вчасно я зайшла. Тут вже море і рідну область обговорюють