ЖаннаНеАгузарова• Изменено 23 февраля 2023

Дівчата, у кого нещодавно мобілізували чоловіка, поговоріть зі мною

Коли ви змирились, що він поїхав? В мене якась така абсолютна розгубленість... Я ніби й самостійна, сильна, але не можу уявити як воно буде далі. Розумію, що тисячі жінок в такому самому положенні, і я впораюсь, але якось так моторошно...
Може в когось направляли чоловіків в Житомир? Як там взагалі? Коли дзвонять? Які правила?
Чоловік досить мовчазний, мало що розповідає ( він завжди такий був).
Я вже думаю може довідку якусь там візьме, щоб якщо що , я хоч мала б доказ що його забирали... Блін, така дичина в голову лізе...
Пупс• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Та ясно, якби мій в Англії та Німеччині був я б теж не дуже хвилювалася я не заздрю, не подумайте
Це Поки він на навчаннях закордоном
Але ж розумієте, що як повергеться- це передова
автор ЖаннаНеАгузарова • 23 февраля 2023
Ответ дляПупс
Це Поки він на навчаннях закордоном
Будемо надіятися, що до того часу вона закінчиться
Пупс• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Звичайно можна надіятися
pumadinika• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мій за повісткою. Добровольцем би не пішов, в нього робота досить нормальна була, допомагали багато ЗСУ та переселенцям.
Ми своїх то знарядили і машинами своїми,і дорогими еплами),відпустка була,повну машину хлопцям продуктів,і так передаєм постійно попутно.
А яка зарплата зараз в мобілізованих? Чи нічого поки вчиться?
Розумію, що питання досить недоречне, але чоловікова була основним надходженням. Я працюю, втрьох проживемо, але паски доведеться затягнути
Дюагональ• 23 февраля 2023
Рідненька, сама вже який день в прострації, чоловік пішов, дзвонить, переписуємся, але ось ось наче має зайти в кімнату. Бачу його речі і реву. Розумію, що поки війна не скінчиться, він до дому не повернеться, не можу змиритися з цим, бо настільки звикла, що він поряд, що аж трясе. Ми разом 20 років. Завжди поряд. Зараз пишу і плачу, нерви здають. Ще й не каже, де він...
Осторожная• 23 февраля 2023
Поки мій чоловік проходив навчання , я сприймала його відсутність ніби він у відрядженні( це для того щоб не з‘їхати з глузду)
А тепер коли відправили на схід, думаю почати пити заспокійливе. Не можу змиритися(( відчуваю свою провину, що не стримала його, не сказала як інші жінки або я , або захист держави, може б послухався, але думаю що ні.Особливо тяжко коли не виходить на зв‘язок довго.
А головне що мені нікому виговоритися, так як в моєму оточенні взагалі ніхто не воює, всі вдома з сім‘ями.
pumadinika• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ще один брат двоюрідний,то з Дніпра в Донецьку обл катається ,така служба,туди сюди
Ответ дляДюагональ
І ми разом 18 років. Тримаюся, не хочу, щоб діти бачили що я розкисла. Для них тато - захисник, путінок знищувати пішов. Ну і я на Біфрені. Розумію, що потрібен час, щоб налагодити життя без нього. Він мені суттєво допомагав, малу в садок водив, старшого з тренувань забирав, продукти купляв...
Але усе буде добре, я щиро у це вірю
Oks_kis• 23 февраля 2023
Ответ дляВ каждой бочке...
На навчання відправляють і до Ужгороду і до Рівного і до Луцька, чому тільки Житомир і Львів?
В мене всі знайомі шли або через Житомир, або через Львів
Можливо направляють і в інші міста, але я про це не чула від знайомих
toys-3d• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Та дай Бог, але це на навчання. Я начиталась, що там штурмовиків - десантників готують...
199? Може з моїм на одному полігоні навчаються, мого чоловіка декілька тижнів тому мобілізували. Якщо там, то можете писати в приватні, я відповім на запитання
Stiflers Mom• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ой, після оцих всіх новин , що мало не на нуль через місяць відправляють, мені щось не по собі
Я теж читала про таке в інтернеті, але в реальному житті не знаю ні одного такого випадку, хоча спілкуюсь з дуже широким колом військових. Більше скажу, я знаю людей, котрі самі пришли, самі себе вдягли взули, самі собі купили коптери та інше приладдя, рвуться до кордонів, туди де гаряче (заради грошів також, вони цього не приховують), але зараз вони глибоко в тилу виконують інші завдання. Бо немає потреби посилати аби кого аби куди. Харківська область.
Я б такое не носила, но продаю• 23 февраля 2023
Ответ дляДюагональ
Обіймаю вас, теж плачу, бо ми теж більше 20 років разом, а зараз його мобілізували і я просто місця собі не знаходжу.. ще й діти, які раніше питали, коли війна закінчиться, а тепер - коли тато повернеться, мене вночі просто накриває
Oks_kis• 23 февраля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні, не відпускають, новою поштою можна кур’єром посилки відправляти йому туди
Залежить від командира
Я відправляла посилки на відділення, всі нормально забирали.
Але то краще дізнатись вже на місці від чоловіка

І не поспішайте відправляти купу всього поки чоловік на навчанні, мені друзі, яким я допомагаю та моїм знайомим частково повертали новою поштою, бо на навчанні це не потрібно, п потім іх ще відправляли закордон. Десь через 3 місяці лише знадобились речі, які готували до відправки одразу
КартаБезКомиссий• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Зарплата є, раніше була щось близько 13 тисяч + 30 доплата, але зараз можливо без доплати, бо поміняли закони, і сума може бути інша. В документах було написано 2 з чимось тисячі зарплата, інше то преміями надбавками. Платять із затримкою
Oks_kis• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Після Британії або Німеччини всіх моїх одразу на донецький напрямок кинули (Авдіївка та Бахмут, потім розкидали ще)
СережкинаЯ• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мій колега в Житомирі, визначатимуть наразі поїхав на навчання закордон, а потім так, в штурмову бригаду, але він вже був в боях і Павлівці і на інших напрямках
Lira_05• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мені ще цікаво чи відпускають їх в місто. До прикладу, на Нову пошту.
Відпускають, з дозволу командира
toys-3d• 23 февраля 2023
Ответ дляОсторожная
Я вас розумію. Оточуючі хоч і питають, як я, але я можу тільки відповісти ’нормально’. Бо по-перше, як почну говорити, буду плакати, по-друге, ну як це пояснити? Це неможливо висловити словами, бо дуже важко і страшно, і сумно, і наче друзі навкруги є, але це все не те, і ти тільки сам на сам з цим.
Гороховая• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую, тепер всі знають де в нас учебка є , в Місті.
Perla9• 23 февраля 2023
Автор, меня за подобную тему наградили пожизненным анонимным баном. Якобы не в том разделе, ибо тема о политике. Хотя я спрашивала о своей семье
Stiflers Mom• 23 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
Людей зараз критично не вистачає...не доводиться вибирати...
Це брехня. Не вистачає спеціалістів - це правда.
Ответ дляtoys-3d
Так, 199 . Дякую, напишу Вам
Ответ дляГороховая
Я Вас прошу... Гугл сам розскаже і покаже
СережкинаЯ• 23 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Теж чула думку, людей достатньо. Дуже хочеться в це вірити
Скромняшка• 23 февраля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зараз зарплату підняли, вже не 13, а по-моєму мінімалка 20-21 тис.
До лютого була зарплата + 30 доплата, але в зв´язку зі змінами, не знаю, кому 30 тис будуть доплачувати
Гороховая• 23 февраля 2023
Ответ дляtoys-3d
Дівчата, може ще координати скиньте?
Ухахайкина• 23 февраля 2023
Троюрідного брата мобілізували ще на початку війни, приїхав на Яворівський полігон за день до обстрілу, пощастило, що тої ночі в казармах не ночували. Через два місяці відправили ближче до передової в Запорізьку область, але довго він там не затримався, захворів на туберкульоз, довго лежав в лікарні, зараз ще на реабілітації. Більше переживає, щоб не списали, бо тоді можуть прийти за 21-річним сином, зараз у нього відстрочка як в опікуна мами (братова має інвалідність).
Син сусідки в ракетних військах, то медкомісію проходив вже в Києві, там і вчився три місяці, сподівалися, що доки пройде навчання, війна закінчиться.((( Як зараз, не знаю, сусідка ніби каже, що все добре.
Ответ дляСережкинаЯ
Було б достатньо - не мобілізували б усіх підряд, я так думаю
Элька-Карамелька• 23 февраля 2023
Ответ дляLoredana17
Вже не відправляють. Закон прийняли, що спочатку навчання 3 місяці, якщо не служив.
Хіба вже прийняли?