ЖаннаНеАгузарова• Изменено 23 февраля 2023

Дівчата, у кого нещодавно мобілізували чоловіка, поговоріть зі мною

Коли ви змирились, що він поїхав? В мене якась така абсолютна розгубленість... Я ніби й самостійна, сильна, але не можу уявити як воно буде далі. Розумію, що тисячі жінок в такому самому положенні, і я впораюсь, але якось так моторошно...
Може в когось направляли чоловіків в Житомир? Як там взагалі? Коли дзвонять? Які правила?
Чоловік досить мовчазний, мало що розповідає ( він завжди такий був).
Я вже думаю може довідку якусь там візьме, щоб якщо що , я хоч мала б доказ що його забирали... Блін, така дичина в голову лізе...
Помилуйте мадам• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не служив, здоровий, але каже, що там буде більш детальне обстеження.
На навчання поїхав
Уже сделали законопроект, после гибели того бойца, которого убили на передовой через 4 дня, после того как он туда попал без подготовки, Зеленский должен на днях подписать, теперь если не служил и не был на учениях (типа военная кафедра), то не имеют права отправлять на передовую ранее чем через 3 месяца, а вдруг за это время и война закончится.
Оно само купилось• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Цивільну спеціальність?
Шарит в электронике и микросхемах, разработчик дозиметрического оборудования.
pumadinika• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую. Оце почитала вас, дівчата, і трішки легше на душі.
Я думаю,вам но нуля ще далеко і впевнена,що війна закінчиться влітку,бо вибори у людей сильних світу цього.
Оно само купилось• 23 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Я уже верила в март(
Элька-Карамелька• 23 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Ще куми син-ходив 3 рази добровольцем,не служив,не брали,потім взяли,місяців 5 тому,десантно-штурмові.Навчання,у різних містах було,кума посилки слала.Дня 4 назад каже,що направляють...(не скажу куди,бо думаю там для орків буде сюрприз),не схід.Але може не каже правду,щоб мати не хвилювалась.5 місяців пройшло як взяли його,я не думаю,що вашого так одразу і туди де гаряче.
Я тіл Ки тут читаю, про те що ходять просяться і не беруть. Нікого не знаю серед свого кола. Ті хто хотів, пішли ще на початку. Зараз ловлять по вулицях всіх. І не питаються чи хочеш чи ні. Багато знайомих, які не хочуть воювати, є ті що шукали шляхи уникнути мобілізації. Але всіх забирають, поки на навчання.
rivara• 23 февраля 2023
Що треба мати родичам мобілізованих. Прізвище, ім’я і по-батькові;
Дату народження;
Копію паспорта;
Контактні дані місця постійної дислокації військової частини;
Контактні дані військкомату, з якого був мобілізований Захисник;
Назву та номер військової частини чи підрозділу проходження служби;
Посаду, звання військово-облікову спеціальність (якщо відомо);
Особовий номер (індивідуальний податковий номер), номер військового квитка чи тимчасового військового квитка(відскановану копію) чи жетону;

Прізвище, ім’я, по-батькові та контакти колег по службі, побратимів;
Прізвище, ім’я, по-батькові, контакти безпосереднього командира;
Прізвище, ім’я, по-батькові, контакти командира частини;
Телефон гарячої лінії частини, бригади, угрупування.
Хорошенькая• 23 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Ніііі!Такого немає,може по бажанню то прям туди.
не знаю, нашому сказали в Донецьку, побачим...
Элька-Карамелька• 23 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Зрозуміло, ну тоді хоч на передову не відправлять, я так розумію. Нехай береже Бог.
pumadinika• 23 февраля 2023
Автор,порада!Дайте йому авто!Нехай скромне,аби технічно справне!
Оно само купилось• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Надеюсь. Но пока ничего не понятно. Нервничаю ((
У кого такое было• 23 февраля 2023
Автор, брат був на навчанні в Житомирі. Все залежить від частини в яку потрапив, та номеру бригади.
Зараз брат на сході(
ДваДваВосемь• 23 февраля 2023
Ответ дляУхахайкина
Троюрідного брата мобілізували ще на початку війни, приїхав на Яворівський полігон за день до обстрілу, пощастило, що тої ночі в казармах не ночували. Через два місяці відправили ближче до передової в Запорізьку область, але довго він там не затримався, захворів на туберкульоз, довго лежав в лікарні, зараз ще на реабілітації. Більше переживає, щоб не списали, бо тоді можуть прийти за 21-річним сином, зараз у нього відстрочка як в опікуна мами (братова має інвалідність).
Син сусідки в ракетних військах, то медкомісію проходив вже в Києві, там і вчився три місяці, сподівалися, що доки пройде навчання, війна закінчиться.((( Як зараз, не знаю, сусідка ніби каже, що все добре.
Не прийдуть. Якщо син опікун по документам, то його не заберуть навіть, якщо батька спишуть
жижифреймут• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
На навчання поїхав
В мене друг 5 місяців там був, в десантних зараз біля Соледару. Щоб зїздити за передачою нанову пошту платили 500 грн
Mag-inna• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую.
У Львові ходять в місто,під супроводом старшого.
Mag-inna• 23 февраля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
З учебки не випускають зазвичай. А там далі вже як пощастить, когось відпускають, когось ні, дивлячись ким і де служити буде. Бажаю Вам скоріше побачити Вашу близьку людину!
На навчанні через місяць відпустили на вихідні,хто близько-додому,хто дальше живе,то відпустили,але з умовою,що зніме житло близько біля міста,в якому проходить навчання.
Mag-inna• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А яка зарплата зараз в мобілізованих? Чи нічого поки вчиться?
Розумію, що питання досить недоречне, але чоловікова була основним надходженням. Я працюю, втрьох проживемо, але паски доведеться затягнути
20 тис
Kidstaff Bot• 23 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Настюлечка• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мій за повісткою. Добровольцем би не пішов, в нього робота досить нормальна була, допомагали багато ЗСУ та переселенцям.
У багатьох знайомих чоловіки втратили за цей рік роботу, і сидять на ж., до ЦЗ не йдуть, бо через воєнкомат, жінки б уже і раді випхнути отих ледацюг куди-небудь, бо тягнути сім´ю самій те ще задоволення
автор Charming • 23 февраля 2023
Ответ дляжижифреймут
Я теж чула, що за відпустку на пару днів, за вихід в місто потрібно заплатити.
Dutch.net• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Мені ще цікаво чи відпускають їх в місто. До прикладу, на Нову пошту.
Соседка говорила, что во время учебки ее мужа не отпускали.
Но рассказывала вообще странно. Он с проблемами по здоровью, не служил, военной кафедры не было. Взяли, потому что в вузе получил ’нужную’ техническую специальность. Так сказали. По специальности не работал, просто есть диплом. Прошел учебку, оставили там же. Их там довольно много таких же. Ходят в наряды, учатся стрелять, периодически дают выходные. И все. По специальности ничего не делает.
автор Charming • 23 февраля 2023
Ответ дляНастюлечка
Мій працював сам на себе, не ховався, тому, мабуть, так і вийшло. Зрештою, якщо дійсно потрібно буде платити за усе, то тих 20 тис і не вистачить на нього самого. Краще вже нехай в хаті сидить, хоч допомога є
кенгуруша• 23 февраля 2023
Ответ дляDutch.net
Не пойму какой смысл срывать людей с работы и из дома, чтобы ничего не делали... А зп хоть платят?
ириска77• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
З учєбки не відпускали в місто, але посилки НП відправляла. Забирав командир
кенгуруша• 23 февраля 2023
Ответ дляириска77
А что посылали, что можно и нужно?
Они в общей комнате спят или в отдельных? Сори за глупые вопросы.
20139• 23 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Та дай Бог, але це на навчання. Я начиталась, що там штурмовиків - десантників готують...
В сусідки племінник там був на навчанні, січень навчання, в лютому вже біля Бахмута, не служив раніше, йому -+27 років
НамСвоюРобити• 23 февраля 2023
Ответ дляПослушная
потому что опытных сейчас берегут, особенно тех, кто прошел АТО, а вот пехоту берут без разбора их легко обучать.
Не вигадуйте.
Ось на днях з понад 50 відправлених у навчальний центр біля 20 відправили назад саме тому, що як то називають відбракували. Тобто не просто не підійшли під нагальні потреби за спеціальністю, а взагалі не підходять. І це вже вкотре лише по тих випадках, що мені відомі.

Тому мед.комісіям на місцях вже давно потрібно вмазати по самі вуха. Бо на відбір командири мусять приїжджати з власними лікарями ч/з такі їхні дії.
toys-3d• 23 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
А что посылали, что можно и нужно?
Поки на навчаннях, то нічого специфічного не треба. Я відправляла багато шоколаду), печиво, енерг батончики, суху ковбасу, сухе молоко, батарейки, і багато спец піни для миття (типу сухого душу, але піна), каву/чай.
кенгуруша• 23 февраля 2023
Ответ дляtoys-3d
А там плохо кормят? ( и на счет сухого душа, там нет душа, воды?
Сладкое, это понятно))
НамСвоюРобити• 23 февраля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
З моїх, кого знаю, не брали ч/з проблеми зі здоров´ям.
Є ще співробітник чоловіка, якого взяли, він рветься на передову, а його вже на 3тє навчання перекинули, тепер закордон.
Так що по-різному у всіх.
toys-3d• 23 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Сладкое, это понятно))
Годують наче норм (але бувають дивні блюда), але навантаження фізичне велике, тож постійно треба щось додатково поїсти. Кожен день саме там, де мій чоловік, душу немає.