ЖаннаНеАгузарова• Изменено 23 февраля 2023
Дівчата, у кого нещодавно мобілізували чоловіка, поговоріть зі мною
Коли ви змирились, що він поїхав? В мене якась така абсолютна розгубленість... Я ніби й самостійна, сильна, але не можу уявити як воно буде далі. Розумію, що тисячі жінок в такому самому положенні, і я впораюсь, але якось так моторошно...
Може в когось направляли чоловіків в Житомир? Як там взагалі? Коли дзвонять? Які правила?
Чоловік досить мовчазний, мало що розповідає ( він завжди такий був).
Я вже думаю може довідку якусь там візьме, щоб якщо що , я хоч мала б доказ що його забирали... Блін, така дичина в голову лізе...
Ответ дляCharming
Мій працював сам на себе, не ховався, тому, мабуть, так і вийшло. Зрештою, якщо дійсно потрібно буде платити за усе, то тих 20 тис і не вистачить на нього самого. Краще вже нехай в хаті сидить, хоч допомога є
Мій теж ФОП, довелось швидко всіх клієнтів передати іншим, потім, коли повернеться, все майже з нуля треба буде починати. Зараз посилку відправила майже на 1000 грн, і це тільки навчання. Але те, що коштує великих грошей, це все там є, не переживайте.
Ответ дляtoys-3d
Я більше за те, що дівчата пишуть, що за звільнення на пару днів, або за забирання посилок потрібно платити. Розумію, що це не є загальною практикою, але гидко
Ответ длякенгуруша
А что посылали, что можно и нужно?
Они в общей комнате спят или в отдельных? Сори за глупые вопросы.
Пишите в личку отвечу на все вопросы. Разные учебки, по разному.но комнат точно нет. В лучшем случаи казарма. Что нужк это тоже персонально. Носки, трусы, теймурова паста, гигиеническая помада. Шоколадки.
Ответ дляириска77
Спасибо ❤ теймурова паста лучше в спрее или мазь. Про помаду и не подумала бы) шоколад само собой 🙂