советский цирк• Изменено 23 февраля 2023

Дівчата,підскажіть,у дитини низькі лейкоцити...

Вхопили якійсь вірус, перехворіли,вийшли до школи 3 дні і знову температура, але вже в аналізі паличкоядерні 16.Виписали антибіотики лікар сказав через 3 дні прийому повторити аналіз,сьогодні паличкоядерні вже 8,але сильно впали лейкоцити до 3,2 а лімфоцити піднялися до 71.Температура 37-37,5 сама падає до 36,7.
Сказав лікар продовжувати антибіотики до 7 діб,додав мультивітамін і бетаргін...
Я так налякана, дитині 8 років,активна,їсть ,п´є..буває тошнить ,вірогідно побочка антибіотиків. Мене лякають низькі лейкоцити. Ми майже не хворіли.
Не танцую- но пою• 23 февраля 2023
так а лейкоциты сколько были до приема АБ? и лимфоциты?
в первом анализе
Я-ваш шанс• 23 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
в первом анализе
Ну ви ж розумієте, що ніхто його не робив.
Не танцую- но пою• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
якщо читати пост, то робив.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
в первом анализе
Вибачте ,пропав інтернет.До антибіотиків були 4,2 лімфоцити 37
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
якщо читати пост, то робив.
Так завжди роблю.Маємо алергію,тому просто так медикаменти не дам.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тобто прочитати ви не в силі пост?Що паличкоядерні були високі тому виписали антибіотики?
Называйте меня Повелитель• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Так антибиотики же вроде выписывают, если лейкоциты высокие, соэ? Зачем его вам выписали?
У нас были низкие лейкоциты после нурофена и предыдущих антибиотиков. Низкие лейкоциты - низкий иммунитет. По лимфоцитам - у вас по идее вирус, не пойму, зачем антибиотики, они ещё больше снижают иммунитет.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не знаю ,я не лікар((дякую за відповідь ❤
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Сказав лікар ,що високі паличкоядерні і повторна температура вже більше 3 діб.(((До речі він дзвонив і радився ще з одним лікарем