Сметчица• 15 марта 2023

Що приготовити з готового курячого філе ?

Доброго вечора.
Вчора запікала курку, і завжди залишається грудка, ніхто з нас не любить її.
Підкажіть куди її швидко добавити, щоб завтра подати з гарніром (гречку планую).
Дякую за поради.
Кукусики• 15 марта 2023
Ну так обсмажте з цибулькою у протушіть з гречкою.
Пленница SexShop-а!• 15 марта 2023
Лаваш з куркою, сиром і помідором
автор Сметчица • 15 марта 2023
Ответ дляКукусики
спочатку протушити, а потім засипати гречку з водичкою?
Сусідка знизу• 15 марта 2023
Ой, я только грудку и ем в курице) можете пиццу испечь или типа панини или лаваша сделать, салат вроде Цезаря.
автор Сметчица • 15 марта 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Лаваш з куркою, сиром і помідором
лаваша дома немає, нажаль
Свекруховна• 15 марта 2023
З цибулею, часником протушити у вершках.
Кукусики• 15 марта 2023
Ответ дляСметчица
Обсмажити і гречку з водичкою )
пу_пугренчик• 15 марта 2023
Паштет :)
автор Сметчица • 15 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
які ми різні всі піцу якось готувала, нам прісно і сухо. А паніні це як в домашніх умовах? там же наче булка спеціальна..
Тріль!• 15 марта 2023
Я из такой грудки от курицы сегодня сделала булгур с овощами и курицей. Морковь, лук, шампиньоны и филе обжарила немного, высыпала в сковороду булгур, немного его поджарила тоже, добавила воды, соль, перец и под крышкой, пока не выпарилась вода. Отличный ужин и минимум грязной посуды)
автор Сметчица • 15 марта 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Паштет :)
розкажіть як готувати, ніколи такого не чула
автор Сметчица • 15 марта 2023
Ответ дляТріль!
так, тоже про таке думала. дякую.
Оно само купилось• 15 марта 2023
Можно на мясорубку, пожарить лук и сделать макароны по-флоцки. Просто и вкусно)
Радість моя• 15 марта 2023
Млинці з м‘ясом. Піджарюю багато цибулі, щоб не сухувате було і завертаю в млинець, звісно перекручую м‘ясо.
А ще люблю із солодким перцем підсмажити і додаю до любої каші.
пу_пугренчик• 15 марта 2023
Ответ дляСметчица
Ось можна так зробити (тільки з одного філе): https://tishka.org/куриный-паштет
Неначасі• 15 марта 2023
Я бы слегка обжарила и сделала Цезарь. Или с грибами и сливочным соусом протушила и приготовила пасту
Йосип_молодий• 15 марта 2023
у нас аналогично, я стала салат делать, мясо под снегом. В оригинале майонез, но у меня сметана.
куриную грудку мелкими кусочками, поливаем сметаной ( неплохо с чесноком и солью ее смешать), сверху капуста смешанная с укропом. Очень очень вкусно
пу_пугренчик• 15 марта 2023
Ответ дляСметчица
І ось такий ще (можна в різних варіаціях робити, щось додати або прибрати з рецепту):
https://vkysnjatinka.com/recipe/pashtet-iz-kurinog...
Солоденька цукОрка• 15 марта 2023
Шаурму
Солоденька цукОрка• 15 марта 2023
Цезарь
Ход конём• 15 марта 2023
Я потому и не запекаю целую курицу, что в ней остаётся, 2 ноги и 2 крыла.