За Вашу ціну

:
1) ’Мамо, тату, не хвилюйтеся!’ -- чудова книга для сучасних батьків про все, що стосується здоров´я дітей віком від 0 до 10 років.
Нова. Можна на подарунок. :)
2) Palmer´s олія проти розтяжок для вагітних з колагеном та еластином -- популярна і, головне, дієва олійка з iherb. Звісно, що можна використовувати і не вагітним. )
Нова. Флакон 100 мл. Термін: до 04.2025
3) La Roche-Posay ’Anthelios UVMune 400 SPF 50+’ -- сонцезахисний зволожуючий крем для обличчя та шкіри навколо очей, дуже високий рівень захисту від UVB та дуже довгих UVA променів SPF 50+.
Новий. Трішки прим´ята коробочка. Термін: до 12.2024
4) CeraVe сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою зволожуюча для всіх типів шкіри.
Нова. Флакон 30 мл. Термін: 10.2026
5) Колечко у вигляді змійки. Якісний біжутерний сплав (не темніє).
Розмір 17. Є у білому та жовтому металі.