Ласунка• 29 марта 2023
Лор, припікання в носі
3 місяці лікуємо сухість в носі, дитині 5 років. Були в кількох лікарів, вони казали схожі речі, але лікування не допомагало.
Інший лор каже, що там все добре і що за 1-3 припікань її ліками все мине. Припікає - це торкається вмоченою в щось паличкою носа всередині на 2 секунди. Комусь таке робили?
Розбещена цяточка• 29 марта 2023
Может у вас сухо очень в квартире, нужен увлажнитель. Не пользуетесь случайно спреем с морск водой пострянно, он не увлажняет
Гостра на язик• 29 марта 2023
У меня такие симптомы именно из-за сухого воздуха, сколько у вас влажность?
Ласунка
• 29 марта 2023
Ответ дляГостра на язик
Вдень не знаю, вночі зволожувач на 70%
Ласунка
• 29 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
Дочке прижигали, но у нее кровотечения частые были, на первом курсе
А що це означає? Що саме припікають там? Що воно допомагає?
Дадосвидания• 29 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Ой я не сильна, но перестали кровотечения носом
Ласунка
• 29 марта 2023
Ответ дляДадосвидания
Кровотечі були від сухості?
Дадосвидания• 29 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Кровотечі були від сухості?
Нет, врачи такого не говорили
Гостра на язик• 30 марта 2023
Так кровотечение из носа это не проблема. Это следствие! Его не надо лечить , надо искать причину !