Lubov-9143• 08 апреля 2023

Мобілізація

Така ситуація: ми з чоловіком проживаємо в селі, і от телефонують із сільської ради типу їхать проходить медкомісію в тцк, він їхати не хоче, та й немає в нього духу і тієї жилки, щоб воювати. Чи буде щось , якщо він не поїде? Це ж напевно буде вважатися що він пішов добровольцем, раз без повістки. Дуже мучить це питання, боюся, і щодня переживаю. Якби я бачила по ньому, що він хоч трішки хотів туди їхати, було б трішки легше.
Строго не судіть, так як розумію , що багато чоловіків там, і дружини чекають, і в самої друзі і куми там.
Агафья• 08 апреля 2023
Бідося. Нема в нього жилки. У країні війна. Чи Ви навмисно так пишите для срачу
Мишкина Кошка• 08 апреля 2023
Морозьтесь от сельрады
nenatasha• 08 апреля 2023
Які дзвінки, агов
Допоки не приїхали і особисто не вручили повістку, нікуди він не повинен їхати
appareils• 08 апреля 2023
Удалено администрацией...
Malparida• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Правильно, потому женщин тоже жжут на фронте. Вперед!
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляMalparida
Цікаво, а дітей теж на фронт?
Julli_kh• 08 апреля 2023
ТС, Вы думаете, все кто на фронте очень туда хотели?
По теме: повестку мужу не давали? Если так, то он ехать проходить комиссию не обязан.
appareils• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Цікаво, а дітей теж на фронт?
Ну есть и такие, считают что в 17 уже нужно бежать в военкомат
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляJulli_kh
Думаю, що навмисно саме так написано, щоб дратувати. Інакше були б тільки факти.
Huldra• 08 апреля 2023
Мы с мужем прощались 29 февраля, плакали. У него не то, что ’жилки’ нет, он вообще - хиппарь-пацефист. Но есть время, когда кто?, если не ты(((?
автор Lubov-9143 • 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Цікаво, а дітей теж на фронт?
Мені от цікаво, чому хлопців, до 27 років, які не служили, не беруть. А кому 28 і більше, навіть якщо не служив, нехай вальсує на фронт. В чому різниця??????
Вкусныйпончик• 08 апреля 2023
Нічого вам не буде, але сільрада може настукать в військомат і вам таки принесуть повістку. Варіанти два, або нікому не відчиняти, або взагалі переїхати.
Наші носять по списках поданими сільрадою в військомат.
автор Lubov-9143 • 08 апреля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Думала про переїхати, але він не згодиться
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Цікаво, а дітей теж на фронт?
Хватит прикрываться детьми!
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляHuldra
Хай Бог його береже! І щоб ротація була скоріше. Хоча б на таких же безжальних
elena901• 08 апреля 2023
Все просто, дзвінок то таке, але рано чи пізно повістку принесуть. Село, не місто, загубитись важко.
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляХочу барабульки
З чього Ви так вирішили. Повно молоді там
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляХочу барабульки
На контракт берут.
Вы хотите чтоб детей от 18 лет брали?
Inno4ka-ya• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Нормальное желание человека. Почему вы решили, что страх это позорно? Не хочет, не надо. Люди имеют право на жизнь
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
Хватит прикрываться детьми!
А моїх Ви будете виховувати, коли я піду на фронт?
owl62• 08 апреля 2023
А Ви точно впевнені, що телефонували з сільради? А не хтось з друзів, знайомих невдало пожартував?
Inno4ka-ya• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Цікаво, а дітей теж на фронт?
Не прикрывайтесь детьми. Многие женщины воюют, имея детей. Не решайте за других, то и за вас не будут. Чем вы и ваши дети ценнее мужа автора?
автор Lubov-9143 • 08 апреля 2023
Ответ дляowl62
Точно, їх номер є в нього
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Повыховують бабушки, или в детдоме временно, ничего. А то ишь, детьми прикрываются а чужих детей на смерть гонят. Еще и возмущаются что им страшно. Сами как выли, когда на учет всего лишь хотели ставить
Сами боятся даже сирен, а мужик он же не человек, не должен бояться смерти
Huldra• 08 апреля 2023
Ответ дляАгафья
Дякую вам, болить мені ось це ’він добрий, він не навчався’ Більшість наших гідних чоловіків не для війни живуть, не хочуть цього, але мусять...
автор Lubov-9143 • 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
Ну так, чомусь всі так і думають. Раз ти мужик, йди на війну, чого ти ходиш та й живеш взагалі
Charming• 08 апреля 2023
Все змішали в купу.
По дзвінку, звісно, немає чого ходити.
Але якщо вже повістка особисто, то варіантів мало. Мій пішов. Бояться усі. Не бояться тільки дурні.
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляAstrid78
Справа у тому, що всі бояться. Тільки хтось рік родини не бачив, бо замінювати немає ктм. А хтось по генделикам сільським боїться, бо жилки не ті.
Astrid78• 08 апреля 2023
Ответ дляХочу барабульки
Более того, в других темах чуть что не так, то ’сдайте его в военкомат’, фу
Агафья• 08 апреля 2023
Ответ дляHuldra
Ага. А на фронті - злі Рембо, чи що?