Черпак_для_фантазий• 19 апреля 2023
Албанія не пакет
Покритикуйте і порадьте.
Планую на літо (кінець липня-серпень) на два-три тижні з"їздити на розвідку. Планую бюджетний відпочинок з двома дітьми. Ми туристи, ходимо в гори, підходять спартанські умови. Бюджет без дороги 35 тис.
Є два варіанти:
1. літаком з Польщі до Тирани, день-два на прогулянку і канатку, ввечері в Дуррес, там лишитися на кілька днів, покупатися, походити околицями.
З Дурресу до Вльори бажано поїздом (якщо він ще ходить, інфо різна і протирічить одна одній). Так само, кілька днів потусити і далі до Саранди (кілька днів), далі в Борш на довше і крайня точка - Ксаміль з варіантом радіалки до Гірокастри. З Ксаміля на Корфу, там максимум 1 ніч, далі літаком до Бухаресту і через Сучаву на Чернівці.
2. Автобусом до Дурресу, далі все так само, лише Корфу без ночівлі, а на весь день. Після Корфу назад до Вльори, звідти прямим автобусом додому.
Чи можна там знайти житло на місці - на форумі Вінського читала, що як у нас в курортних місцях: сидять люди з табличками, таблички на домах.
З їжею не дуже розумію як по ціні розраховувати. Наприклад, скільки там курка, овочі і фрукти? Планую готувати сама і в кафе зрідка.
Є два варіанти:
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляНамибия
Да в кафе поедите за 700$ на 3 недели

А конкретніше?
І що не так з обідом в кафе, якщо це буде не кожен день? Знову ж таки, орієнтуюсь на форум Вінського, там люди в середньому рестіку на 4х витрачали 50 євро з алко. Мені і кафешка підійде без алко.
Контрольница• 19 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А конкретніше?
Там старые цены
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляКонтрольница
Там старые цены
Ясно.
Наскільки порадите збільшити бюджет?
Анютины ласки• 19 апреля 2023
Поїзда до Вльри не має. Раджу брати авто на прокат. На апартаментах висять пропозиції на здачу, в Тірані не має що робити 2 дні, в Дурессі краще пригород не сам Дурес. Ціни на фірукти та морепродукти не дорогі, кафе теж можно знайти недорогі. Але на такий мобільний відпочинок треба трішки більше коштів.
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Автор там не так бюджетно как пишут и вы себе думаете.
Вы же были в Европе? Только кофе 3-4 евро, а то и всё 5.
Без машины там ловить нечего, а у вас она не входит в бюджет
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Я не дуже досвідчений водій, я по Києву лише рано вранці їжджу))) І то з панікою.
А там такий серпантин, капець))))
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ну, Європа різна. Польща дешева, Бельгія дорога. А в Німеччині і Австрії цілком можливо жити і подорожувати бюджетно. Я так по Карінтії каталася, з гірськими походеньками, все доступно. Тільки моря такого немає.
Анютины ласки• 19 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А там такий серпантин, капець))))
Тоді розробіть для себе не такий мобільний маршрут. Там рейсові автобуси рухаються повільно, багато часу загубити на переїзди. Може розгляньте якийсь автобусний тур, я так їздила, побачила Албанію без напряга, ще і в Охрід потрапили, місце ніймовірне.
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ну сравнили, Польша как Украина и местами дешевле.
А Албания на уровне с Критом,Кипром и не забывайте там есть море. Летом в сезон там не дураки сидят, они заработать хотят эти месяца
Анютины ласки• 19 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Албанія набагато дешевше, але ціни в Саранта -Ксаміль будуть дорожче ніж в Дурас-Вльор, це треба враховувати.
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
ДЯкую. Тоді буду думати, щоб відкинути Дуррес і зразу їхати до Вльори.
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Автор дело ваше, имхо бюджет на 3х маленький если не мивиной там давится.
Я была в Албании три раза, пишу не просто от фонаря о ценах
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ага.
Просто якщо збільшувати бюджет хоча б вдвічі, то мені краще тоді дивитися на Туреччину. Я і мову сяк так знаю зі словником, на побутовому рівні поговорити зможу.
Албанію розглядала з точки зору економії, щоб вийшло подешевше. Якщо подешевше не вийде, то навіть і не знаю, чи треба мені туди))
Ще один варіант у мене - кемпінг і трекінг в Чорногорії, але через росіян туди не хочу.
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Я розумію, зовсім інше море і пляжі. Як Євпаторія і Алушта.
Анютины ласки• 19 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Во Вльорі тех ні чого особистого не має. Ксаміль-Саранта- Корфу буде у Вашому випадку найкращим варіантом.
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Дякую.
Анютины ласки• 19 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дякую.
Шукайте житло під Сарантою або в самій Саранті, з’їздете в Ксаміль декілька разів цого достатньо для вражень, на Корфу паром із Саранти.
Насколько сейчас выросли цены — не могу сказать. В 2019 было все достаточно недорого. Но! Не в Ксамиле. Там вообще с продуктами было так себе. Думаю, в той же Саранде или Борше дела получше. Снять жилье на месте действительно можно. Но считайте: среднее жилье примерно 25 е в сутки (было, как сейчас - не знаю). За три недели это 525 е. Ну, выходит, что на еду остается совсем мало. Дешево в кемпинге, именно так мы и жили в Ксамиле. Но, понятно, без машины — это не вариант. С общественным транспортом в Албании не очень — потеряете кучу времени. В общем, даже не знаю, что Вам посоветовать...
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляO-Yumi
Дякую! Я поки збираю інформацію. А рішення прийматиму ближче до кінця травня.
Тут вже багато корисного для себе прочитала, вашу пораду зокрема.
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляO-Yumi
Може буде корисним Вам мій звіт про Албанію. Але ми їздили машиною.
Вчора його читала))) Випадково натрапила при пошуку інфи)))
Черпак_для_фантазий
• 19 апреля 2023
Ответ дляO-Yumi
Дивлюся на узбережжя і думаю, чи не піти нам пішки уздовж моря. В Криму так ходили, правда, старша тоді була малюсінька і їхала в рюкзаку, а молодшого і взагалі не було. Тільки питання з пальниками....
Це так, думки вголос.
Khmelnichanka• 19 апреля 2023
Ответ дляКонтрольница
Брюссель 3 дня 500 евро, это притом бюджетно, еда с Лидла,
Ну, Албанія, певно, все ж не Брюссель за цінами.