Міняйловна• 20 апреля 2023

Купила нову сумку та парфуми, почуваю себе бомжом…

Купила сумку від Coach і парфуми Kilian, сподобались мені, була задоволена покупкою, а потім зайшла сюди, начиталась тем і зрозуміла, що я взагалі якась бідося…🙄
Тут майже в кожної сумки люкс по 1000-5000$
І ніша по 800-1000$ за флакон.
Капець дівчата, стало цікаво чим ви займаєтесь що в кожної такі доходи? Чи то чоловіки балують так🤔
Госпожа_тамагочи• 20 апреля 2023
Тю на вас)) для когось сумка коуч і квліан це мрія
Ви д хотіли ці речі, купили собі, радійте
неДоПриличий• 20 апреля 2023
Ой бидося, щас пожалеем
Самохвалова• 20 апреля 2023
У меня сумка нашего производителя и духи орифлейм. Всем довольна и счастлива
Ластоноша• 20 апреля 2023
Ви вірите, шо тут кажуть?))

В мене сумка улюблена Victoria´s Secret з д´ютіка і запас Ланкома, мені норм.
Просто болталка• 20 апреля 2023
От ви 1-2 на 100 таких форумчанок з важким люксом запам’ятали і давааааай тягати в подібних темах. Навіщо?
Ms. Анонимная• 20 апреля 2023
У меня нет такой сумки и духи недорогие. Не чувствую себя бомжом .
Удачная• 20 апреля 2023
Толсто
Наташка10• 20 апреля 2023
Не слухайте нікого, ви не бідося. Тут багато мрійниць) А сумочка класна, вітаю з покупкою!
Ластоноша• 20 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Толсто
Аж жир течет.
Мядуза аля моргонер• 20 апреля 2023
Все, я почала ридати із своїм Корсом за 80 у.о. та з парфумом Chloé
Дверной_Проем• 20 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Ой, у них такие классные были - со змеючкой. Забыла, как называется.
Плакулька• 20 апреля 2023
Останню сумку купила Bagllet за 6 тисяч грн(всі сумки +- за таку ж ціну). Парфум Black Opium за 2 тисячі зараз.
Мій дохід близько 40 тисяч в місяць. Дохід чоловіка 170 тисяч в місяць. Сім’ю забезпечує чоловік. Мої гроші =мої потреби.
Ластоноша• 20 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А в чому прикол того Корса?
Дверной_Проем• 20 апреля 2023
Ответ дляПлакулька
И шо?
Та не реву я• 20 апреля 2023
Ответ дляУдачная
Толсто
Да
мадамГрицацуева• 20 апреля 2023
Автор лучше быть счастливой и психически здоровой!
euhunter• 20 апреля 2023
А, я думала тема буде по те, як після імпульсивних покупок дотягнути до зарплатні ;) Бо я десь до 25 років постійно собі таку фешн-інтервалочку робила.
Вічний двигун• 20 апреля 2023
А Кіліан хоч який?
Дуб береза• 20 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Ой бидося, щас пожалеем
И денег скинем на карту)
Стефанія• 20 апреля 2023
Ви шо?)) класна сумка! В мене є коач, але нова поки що не сііттть. І парфюм болгари за 50 баксів! Не гоніть)
Плакулька• 20 апреля 2023
Ответ дляДверной_Проем
И шо?
Шокайте далі, а то була відповідь на питання автора про дохід та покупки.
Стрекоза любви• 20 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Супер відповідь
Госпожа_тамагочи• 20 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша
А в чому прикол того Корса?
Ніякого приколу)) нормальні сумки просто
В мене дві, не тому шо корс купила а моделі сподобались
Ось купила теж коуч
Як автор не страждаю шо бідося))
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
А Кіліан хоч який?
Такі
Життє Бентежне• 20 апреля 2023
Автор, вы таким образом хотели похвастаться? У меня сумки и парфюмы всегда в ценовой категории до 1000грн и я никогда не считала это проблемой.
Та не реву я• 20 апреля 2023
Ответ дляМіняйловна
Такі
Автор, где же ваши фото?)
Троллить и мы умеем
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Нууу так, хотіла їх
Бяки-козяки• 20 апреля 2023
Авторша, ну не вийде вам всім вернутись.
Не старайтеся.
Два-три тижні і фсьо• 20 апреля 2023
Удалено администрацией...
автор Міняйловна • 20 апреля 2023
Ответ дляНаташка10
Дякую🤗