Садова гойдалка• 21 апреля 2023

Які найкращі свічки від температури для малюка 12 міс?

автор Садова гойдалка • 21 апреля 2023
Такі щоб нормальні були, маленькі
Істеріомама• 21 апреля 2023
Ніякі, не мучте дитину
Ворую вкусняшки• 21 апреля 2023
Аналдім
автор Садова гойдалка • 21 апреля 2023
Ответ дляІстеріомама
Ніякі, не мучте дитину
Ну а як збити температуру якшо від свропа нурофена він блює
Герцогиня• 21 апреля 2023
Вибуркол что ли. Но это не точно, надо проверить
Курочка-чубаточка• 21 апреля 2023
Парацетамол. Ніяких анальдімів та вибурколів
Зубная фея• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Є ще панодол
автор Садова гойдалка • 21 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Парацетамон свічки
Чи нурофен свічки
Є зе еферангал свічки
Курочка-чубаточка• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Парацетамон свічки
Чи нурофен свічки
Є зе еферангал свічки
Так, ви ж за свічки запитуєте. Там є для новонароджених спеціальне дозування. Я теж ставила сину, бо сироп тяжко було давати.
автор Садова гойдалка • 21 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Та просто хочу свічку норм якості
Мякеньку
Бо собі якусь купила для дорослих то всю кишку подерла
Курочка-чубаточка• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Та просто хочу свічку норм якості
Мякеньку
Нема мʼяких свічок. Для новонароджених є тільки один тип - все. Дитину на бочок і акуратно вставити і притримати щоб не виштовхнула. Ну, і весь час давати воду чи кормити, якщо на ГВ.
Незламна Україна• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Такі щоб нормальні були, маленькі
Читайте дозировку в инструкции препарата и чтобы препарат был разрешён ребенку согласно возрасту.
Маленькие свечки вообще элементарно делаются - ножиком вдоль на 2-3-4 части на несколько приемов одну большую.
Курочка-чубаточка• 21 апреля 2023
Дія свічок набагато швидша чим сироп. І дієвіша. В аптеці кажіть вік дитини і вагу, вам запропонують по віку.
Невгамовна• 21 апреля 2023
Можна полити свічку дитячою олійною і вводити. Нурофен дуже м’які, у руках тануть.
Еферолган - діюча речовина парацетамол, не пам’ятаю розмір свічки. Але це ліки, тому обирати не доводиться.
автор Садова гойдалка • 21 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
На гв
З цим проблем немає
Незламна Україна• 21 апреля 2023
Автор, Нурофен в сиропе уже давали?
Может, и не надо те свечки?
Если Нурофен не помог, то можно попробовать растереть в ложке часть таблетки парацетамола согласно инструкции по количеству препарата на этот возраст.
Со свечами та ещё возня, их нужно 5 минут придерживать чтобы ребенок не выкакал чтобы подействовали.
Свечи анальдим можно, но а зачем?
Леся Українка• 21 апреля 2023
Автор, запомните, есть два жаропонижающих - парацетамол и ибупрофен. Про остальные просто забудьте. Они могут быть как действующее вещество под кучей других названий, за которые вы просто переплачиваете
Вишневий цвіт• 21 апреля 2023
В моєї доньки зуби росли з температурою та нежитем ( їй 11 років зараз ) коли була немовлям то температуру збивали тільки свічки анальдим , більше нічого не діяло .
З царем в голові• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Парацетамон свічки
Чи нурофен свічки
Є зе еферангал свічки
найкраще збивали еферангал
Просериарила молодость• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Та просто хочу свічку норм якості
Мякеньку
Перед тим як сунути - потримати у руці треба (в упаковці тримати). Що б нагрілась. А не холодну тицати.
Моєму анальдім свічки збивали добре.
Ермолайчик• 21 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ефералган
Гола з конопель• 21 апреля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Аналдім
Это тяжелая артилерия.
Автор из опыта свечи на основе парацетамола (по возрасту) и сироп нурофен - это то, что должно быть в аптечке. А ’самые лучшие’ это вилами по воде. Смотрите, что лучше подходит вашему малышу при конкретной болезни.
Nadine23• 21 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ні, це не так. Свічки починають діяти тільки через 2 години, а сироп вже через 30 хвилин. Почитайте інструкції в інтернеті. Але ефект від свічок довший.
Курочка-чубаточка• 21 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Лікарі і практика каже інше. Тому що кишківник швидше всмоктує препарат. Свічка може подіяти через 15 хвилин, був час експериментів.
Nadine23• 21 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не знаю що це за лікарі. Але ж є інструкції де чорним по білому написано час через який подіє препарат. І все ж для психіки дитини такого віку рекомендують давати сироп. Поставити свічку не дуже приємно дитині. І є велика ймовірність дефекації, після якої знову потрібно ставити. Я використовую сироп Ефералган.
Курочка-чубаточка• 21 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Толкові заслужені лікарі Ураїни. Чи вам пофамільно перерахувати?
В інструкції написано і побічні реакції, які не завжди бувають, але повинні там бути. Взагалі рекомендують таким малим діткам свічки ставити, якщо ви не знали.
Від сиропу у дитини автора блювання, що порадите? Пхати? Не думаю, що це вірний шлях. Таке дуже часто є у дітей. Тому свічка - це єдиний вихід в такому випадку. Тим паче автор і питає за свічку тому що сироп дитина не пʼє.
Nadine23• 21 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Добре, не буду з вами сперечатись. Нехай замість сиропа пхає свічку.
sky-labs• 22 апреля 2023
Почитайте тему в конце
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3323093
Если возникнут сомнения по поводу пользы от повышения температуры, изучите тему применения гипертермии в лечении онкологии, например в Израиле