Бідося• 04 мая 2023
Я же говорила не просто так такие клипы!Жадан разводиться с женой
А мне тут писали, что это просто пила, ага конечно, так зажиматься. Вот результат, пожалуйста. какая же эта соловей мерзкая, так и ищет к кому из заменитостей пристроиться . То Тину обосрет
А этот фу, разочарование, не куплю больше его ни одну книгу
Бідося
• 04 мая 2023
А мне тут писали, что это все актёрская игра
Какие же мужики одинаковые, тьфу
Что-то я впечатлилась
Думала у них красивая крепкая семья
Какие же мужики одинаковые, тьфу
Что-то я впечатлилась
Думала у них красивая крепкая семья
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Йому приписують і те, що є насправді - це різні речі ))
Так сам сказал разводиться
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Соловій знаю. А Жадан хто це?
Сергей Жадан - відомий український письменник. Дали Нобелівську премію, активний волонтер. Лідер гурту Жадан і Собаки
Напланетянка• 04 мая 2023
Та, і що? Он дивилася інтерв´ю Альоші, співачка, так вона ж багато років тягалася в жонатим, і норм, нічого, розповідає без всяких там. А в комментах пишуть що вона красава. Купа таких історій, безпринципних чоловіків і жінок.
Лунтик-паунтик• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Кто эти люди?
Як ви їх не знаєте то вам і не цікаво)
Завджи дивубиь такі які перші пробігають і питають хто ці люди
Ушла и Пришла• 04 мая 2023
А чому неможна розлучитись? Що краще тягнути кота за хвост втрачаючи життя?
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А я вас згадувала сьогодні
Чому? Коли новини побачили?😀
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Чому? Коли новини побачили?😀
Так) Як в твітер зайшла, побачила новину і одразу згадала вашу тему 😁
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Та нє, не в тому справа
Напланетянка• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Жесть, вперше чую, собаки якісь, Жадан)))
Брехушечка• 04 мая 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Як ви їх не знаєте то вам і не цікаво)
Так а что там может быть интересного? Я в шоке с тех, кто бегает собирает грязное белье каких-то недоблогеров и прочих «известных личностей», видимо совсем скука в жизни
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Та ну ви шо, віо відомий у світі, прославляє Україну
Неробименінерви• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Кто эти люди?
Печально, что вы ничего не знаете о современной украинской культуре.
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Ну, ви даєте. Як музиканта я його знаю недавно, але як поета і письменника знаю давно. Він давно пише. Не могли ж ви хоча б трохи не чути про Жадана.
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Можно подумать вы никогда новости про известных людей не читаете никогда
Метелики на душі• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
З Тополею ?? Чи до нього хтось?
Брехушечка• 04 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Значит этот не совсем та украинская культура)) ширпотреб
Королева Сарказма• 04 мая 2023
Автор ,у вас своей жизни нет ? Ну раз вас так впечатляет чужой развод
Шумелка Мышь• 04 мая 2023
Така красива дівчина, і цей підстаркуватий мужчіна. Ну таке.
А чого ви автор одразу на неї накинулись? Це ж він зрадив, не з нею, так з іншою.
Бідося
• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Тоже здивувалась ))
Хіба взагалі не цікавитися укр літературой
Видна міленіалка• 04 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Он такой известный, как я балерина 😂😂
Ви таки балерина 😂