Бідося• 04 мая 2023

Я же говорила не просто так такие клипы!Жадан разводиться с женой

А мне тут писали, что это просто пила, ага конечно, так зажиматься. Вот результат, пожалуйста. какая же эта соловей мерзкая, так и ищет к кому из заменитостей пристроиться . То Тину обосрет
А этот фу, разочарование, не куплю больше его ни одну книгу
Проня_Прокоповна• 04 мая 2023

Вэнди Стар• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Сергей Жадан - відомий український письменник. Дали Нобелівську премію, активний волонтер. Лідер гурту Жадан і Собаки
такий відомий, что большинство вопросов в теме ’кто это’?
Шукаю трусики• 04 мая 2023
Всі ті хто пише хто такий Жадан, ви взагалі хоч якусь книгу в руках тримали у цьому житті? Чи просто росли як бур´ян на рашатв і полєчудєс?
Брехушечка• 04 мая 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я вчора слухала Калуш наприклад і плакала, ви наче з іншої планети ’какая разніца’
Ну слушайте Калуш, я слушаю «Сіла птаха…»
автор Бідося • 04 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
фото
Жах
Шукаю трусики• 04 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ширпотреб, простите, те, кто не знает. Жадан - лауреат Нобелевской премии, автор множества книг, стихов, песен. Кристина Соловей имеет меньше достижений, но украинский шоубизнес не настолько велик, чтоб ее не знать. Вы из Украины вообще?
Удалено администрацией...
Иванка Бур• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Спочатку треба взнати кто такий Жадан. А Заюшкіну вже якосьі не хочеться.
Послухайте Заюшкіну. Тільки не кліпи, а концерти. Дуже талановита, сама пише музику і пісні. Інтерв´ю з нею гляньте, нереальна
_Alekssandra_• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Дурдом ’Жадан и Собаки’. Они поют что-ли?
РойЛеля• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Та, і що? Он дивилася інтерв´ю Альоші, співачка, так вона ж багато років тягалася в жонатим, і норм, нічого, розповідає без всяких там. А в комментах пишуть що вона красава. Купа таких історій, безпринципних чоловіків і жінок.
З ким це вона тягалася? Це до Тараса?

Проня_Прокоповна• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Жах
И не скрывается
Иванка Бур• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Група називається вів´єн морт
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляШукаю трусики
Тримаю книги. Українські і зарубіжні. Але якось не цікавлюсь особистим життям Соловій. Можливо навіть виявиться, що щось знала, та не знала, що то він.
Русланка з гілки• 04 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Он такой известный, как я балерина 😂😂
Так його зараз зроблять відомим. І кліп виклали для накрутки переглядів)
РойЛеля• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Алеша- це страшненька дружина Тараса Тополі?
Як вона виправила зуби, то стала симпатичною
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Це не з раші? Бо я все, що з раші не сприймаю. Тільки накладну сраку кіркорова для підняття настрою і без звуку споглядаю і регочу. А інших кацапів не дивлюсь і не слухаю.
_Alekssandra_• 04 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Да, я впервые посмотрела. Что-то в этом есть.
Не пириживай• 04 мая 2023
спочатку подобалася Соловій. А тепер - категорично ні. така жеманна
видавлює з себе той секс, губи наколола.
несмак, неприємно дивитися

пісні Жадана для мене too much вульгарні. такий собі Ляпіс по-українські
Напланетянка• 04 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
З ким це вона тягалася? Це до Тараса?
Вадим Лисиця, продюсер в ті часи мабудь відомий був, в кінці кинув її на гроші, прав ніяких у неї виявилося не було на її ім´я сценічне чи щось таке. До Тополі, на початку 2000 років мабудь
РойЛеля• 04 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
То ви його книжку хоч одну прочитали, щоб тут вступати в полеміку?
Особисто мені соромно, що вперше чую про нього

Иванка Бур• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Ви що? Це наша дівчинка. Ніякого відношення до рашки. Гляньте, напишіть свої враження
мегамоСГ• 04 мая 2023
Я наверное странная, но мне настолько наплевать….
Красота неземная• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Так а что там может быть интересного? Я в шоке с тех, кто бегает собирает грязное белье каких-то недоблогеров и прочих «известных личностей», видимо совсем скука в жизни

шокуйтесь далі.
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
В мене значить про симпатичність інша думка. Тарас з роками з невиразного хлопчика перетворився на гарного чоловіка. Але десь в інтерв´ ю він казав про вільні стосунки чи щось таке. Ну реально вона проти нього, ну таке...
Шукаю трусики• 04 мая 2023
Удалено администрацией...
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Подивлюсь і напишу. Але спочатку наздоганю по Жадану.
Ця дівчина не з Ікс Фактора?
Дама_из_рекламы• 04 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Кто это такие?
Мать чесна.. Как люди успевают сами жить и еще да какими то чужими людьми наблюдать .. а самое интересное … зачем 🤪
Иванка Бур• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Ця дівчина не з Ікс Фактора?
Ні. В неї навіть продюсера нема. Вона сама все
Парова машина• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Значит этот не совсем та украинская культура)) ширпотреб
ото ви позорисько
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
несмак, неприємно дивитися

Як добре, що я дуже поверхнево знаю як вона виглядає. Тільки загальні риси, що симпатична, харизматична і пісні чипляють. Чоловіка на відео з Залужним впізнала. Думала він продюсер, волонтер чи щось подібне. Він мені нагадує Антіна Мухарського.
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
«…І навіть якщо ця зима буде тривати роками,
навіть якщо світ болітиме кожним вдихом –
будь його диханням і руками,
будь голосом його, будь його сміхом.
Маєш тепер бачити за тих, хто не бачить,
Маєш тепер любити за тих, хто не любить,
Цієї зими навіть дерева стоять, неначе
вони теж втомилися, вони теж, як люди.
Будь продовженням його збитих пальців,
будь закінченням його довгих речень.
Зимове небо над вами вранці
складається з доказів і заперечень.»

Не знаю як для кого, але мені здається, що його вірші зараз просто служать відлунням цієї війни. А головне ним захоплюються і читають наші діти ♥️