Бідося• 04 мая 2023

Я же говорила не просто так такие клипы!Жадан разводиться с женой

А мне тут писали, что это просто пила, ага конечно, так зажиматься. Вот результат, пожалуйста. какая же эта соловей мерзкая, так и ищет к кому из заменитостей пристроиться . То Тину обосрет
А этот фу, разочарование, не куплю больше его ни одну книгу
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Да, і голос в неї наче курить і бухає в тій Америці днями
В неї підборіддя таке здоровенне, як у трактора ковш. Тарас такий привабливий. А вона як мужичка.
Метелики на душі• 04 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Из каких постов? Что я не знаю каког то блудливого лоха, которого вы тут рекламируете 😂😂
Повторіть це ще разів надцять. Це вже нічого не змінить) всі розуміють хто є хто
алергирина• 04 мая 2023
Для незнаючих. Жадан це сучасна українська еліта, культура. Жадан і собаки це атмосфера поціновувачів різних видів мистецтва. Жадан мегапопулярний за кордоном і дома, але то нє для срєдніх умов.
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Яка його книга сама цікава, з якої почати?
Мені особисто дуже сподобались «Ворошиловград» та «Месопатамія». Ну і взагалі подобаються його вірші.
В універі ще читала його «Депеш мод», але не зайшло тоді. Може зараз перечитати
Проня_Прокоповна• 04 мая 2023
Ответ дляалергирина
Ага, для таких как вы
Просветленных 😂😂
Брехушечка• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Як же ви можете робити такі висновки, якщо ви навіть не знайомі з їх творами?
В гугле ознакомилась за 10 минут
Лунтик-паунтик• 04 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Зате розпинаєтесь в цій темі вже 15 хв? Часу не шкода на лоха?)) А ну да, життя ж своє скука
Проня_Прокоповна• 04 мая 2023
Ответ дляМетелики на душі
Да, вы притащили и рекламируете ту бл…во, прикрывая это творчеством
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
В гугле ознакомилась за 10 минут
Ви й за життя мабуть більше 10х хвилин не читали нічого. Буває 🤷‍♀️
Шумелка Мышь• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Господи, тут Жаданов каких-то представляют укр культурой… Лина Костенко, Білокур, Стус, это я понимаю, а тут тянут какое-то распиаренное дерьмо и еще обвиняют, что ты не шаришьв украинской культуре
Жіночка, ви пєрєгібаєте. Він дійсно відомий і доволі серйозний письменник сучасності. Нехай навіть мені його творчість не зайшла.
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляСіточка
также как и соловий, пару песен спела, звезда блин
Так багато зірок яких і через 30 років запрошують, бо мали 2- 3 хіта всього. В неї гарні пісні. Емоційні.
автор Бідося • 04 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Ворошиловград мене в свій час вразила
Месопатамія, і офіційний саундтрек класний
Потужна махіна• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Кто эти люди?
В вас на раші не знають на жаль
Метелики на душі• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Ганьба -это современное искусство, я ценитель действительно истинного украинского таланта, выше перечислила, которые, увы, после 20 века не найти.
Вам було б корисно зрозуміти, що час іде і століття вже 21. І не може бути мистецтво в 21 бути таким само як в 20...ну ало..
Сіточка• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
все три)))
Брехушечка• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну да, окрім Шевченка, Лесі Українки та Марко Вовчка нічого))
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Я в шоці. Пофіг на особисте життя, якщо чесно. Але таке українофобство просто обурює 🤬
Шумелка Мышь• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
То ви його книжку хоч одну прочитали, щоб тут вступати в полеміку?
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляСіточка
все три)))
Можливо й більше. Але я не фанат, тому не знаю. Мені чоловічі голоси більше подобаються. Виключення - співачка Кола.
Метелики на душі• 04 мая 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ага, для таких как вы
Просветленных 😂😂
Удалено администрацией...
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Певно ще в школі, з під палки і тут же їх обхаюєте. Знаємо ми цей вид українофобів
Иванка Бур• 04 мая 2023
Мені тут Соловій копіює манерою виконання Заюшкіну. Оці кінцівки в словах, напівтональності.
Завтра не пью• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Так сам сказал разводиться
Яке відношення його розлучення має до його творчості?
Помаранчова душа• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Сподіваюсь. Але останні історії з життя показують інше.
Мужчины одинаковы в том, что они нечасто кладут свою жизнь на непонятный алтарь порядошности и белого пальто. И они правы . В отличие от женщин, которые будут себе на горло наступать, но терпеть нелюбимого мужика ради ячейки общества, не гулять, страдать, жаловаться, терпеть. Мужчины молодцы - проживают эту жизнь как надо.. Разлюбил? До свидания. Жизнь одна, другой не будет.
Иванка Бур• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
В гугле ознакомилась за 10 минут
Дивіться, ознайомитись в гуглі і зрозуміти творчість то треба заглиблюватись і можу сказати що може не зайти або зайти з інших разів
Кнопус• 04 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Спочатку треба взнати кто такий Жадан. А Заюшкіну вже якосьі не хочеться.
Брехушечка• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Перечитайте мои посты. Какой палки? Я считаю этих писателей действительно представителями истинной украинской культуры, как и мою любимую художницу Білокур. А то, что сейчас называют укр искусством и культурой-таким не является. Вам везде рашка мерещится, то ваши проблемы.
Зоркая Зорро• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Я вчора слухала Калуш наприклад і плакала, ви наче з іншої планети ’какая разніца’
автор Бідося • 04 мая 2023
Ответ дляИванка Бур
Вона Лану Дель рей копіює
Метелики на душі• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ті, хто окрім порадниці нічого не знає і має недалекий світогляд -найактивніші в суперечках і найкатегорічніші в судженнях 😉це закон