Бідося• 04 мая 2023

Я же говорила не просто так такие клипы!Жадан разводиться с женой

А мне тут писали, что это просто пила, ага конечно, так зажиматься. Вот результат, пожалуйста. какая же эта соловей мерзкая, так и ищет к кому из заменитостей пристроиться . То Тину обосрет
А этот фу, разочарование, не куплю больше его ни одну книгу
Бабулька• 04 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Особисто мені соромно, що вперше чую про нього
як їй пощастило потім з Тарасом

Парова машина• 04 мая 2023
Ответ дляШукаю трусики
Всі ті хто пише хто такий Жадан, ви взагалі хоч якусь книгу в руках тримали у цьому житті? Чи просто росли як бур´ян на рашатв і полєчудєс?
зате 100% ці мадами знають хто такий Якубович
інтелігентки, блін)
Амбасадор щастя• 04 мая 2023
їй приписували роман Вакарчуком тепер з Жданом. чомусь я думаю що вона ще та мадам.
Красота неземная• 04 мая 2023
Ще раз передивилась це коротке відео де Залужний читає вірш Жадана. Боже, який же він класний у нас😍
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
Залужний цитує вірш Жадана, а матрьохи вважають ширпотребом. Така яскрава ілюстрація того, що тут несеться. Он вже навіть чийсь коментар про допомогу військовим від гурту Жадана видалили. Нажалілись. Не подобається їм те, що Жадана наші військові поважають
Обнимашкина• 04 мая 2023
Я в шоці що тут стільки відписалось людей з питанням «хто це». У мене навіть бабуся 85 років знає хто такий Жадан.
Красота неземная• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Та я сюди і заходити вже не хочу зайвий раз. Лампові матрьошечні хороводи.
Зліпок ступні• 04 мая 2023
Ответ дляОбнимашкина
Тоже очень удивлена)
Туфли в чешуе• 04 мая 2023
Ответ дляБідося
Сергей Жадан - відомий український письменник. Дали Нобелівську премію, активний волонтер. Лідер гурту Жадан і Собаки
Когда ему Нобелевскую дали?

Гравіцапа• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Для меня это не представитель украинской культуры, ничего феноменального в нем не нахожу.
Очевидно, что он представитель украинской культуры. Он писатель, поэт, музыкант. Он может не нравиться, конечно.
Допустим, я не особо знаток поэзии Лины Костенко. Так это значит, что она не представитель культуры ’для меня’? Ну нет, вне зависимости от моих познаний она это она)
AHetfield• 04 мая 2023
Ну, даєте!
«Тримає нас, не знати відколи,
країна - та, в якій ми всі були,
країна - та, що не схотіла бути
замовчаною, грізна і легка,
така, що нас закохує, така,
яку пташині скріплюють маршрути.»

Жадан реально має величезну аудиторію. Все життя займається українізацією через свої твори та музику. Серед молоді, серед школярів він також дуже популярний. Тут що з’їзд тих, хто ще Брєжнєва молодим застав?

Прекрасна поезія, проза написана живою мовою. Не кажучи про те скільки Жадан допоміг і допомагає армії. Ще й при цьому не покидав Харків.
Красота неземная• 04 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Когда ему Нобелевскую дали?
В майбутньому)) Не дали, був висунутий на здобуття в минулому році
автор Бідося • 04 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Когда ему Нобелевскую дали?
В начале войны
автор Бідося • 04 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
А, значить я не тим місцем прочитала ))
А вот недавно• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Жесть, вперше чую, собаки якісь, Жадан)))
Одне скажу, ви точно не з Харкова. Неймовірно крута людина і все одно що там в його особистому житті.
Пісні ’Жадан і собаки’ рекомендую від щирого серця. Спадають від депресії і розпачу
Туфли в чешуе• 04 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
А)
А вот недавно• 04 мая 2023
Ответ дляБрехушечка
Господи, тут Жаданов каких-то представляют укр культурой… Лина Костенко, Білокур, Стус, это я понимаю, а тут тянут какое-то распиаренное дерьмо и еще обвиняют, что ты не шаришьв украинской культуре
Не читал, но осуждаю?
ХтоЯкщоНеЯ• 04 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
ну и не позорьтесь. Нашли чем хвастаться
Цукрові вишні• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Соловій знаю. А Жадан хто це?
Жадана знаю, Соловій це хто????

А вот недавно• 04 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Яка його книга сама цікава, з якої почати?
Інтернат
Khmelnichanka• 04 мая 2023
Що таке ’розлучується’? ;). Йолки ))))))
Цукрові вишні• 04 мая 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Пошла почитала. Автор, вы хоть бы не позорились, ему не дали Нобелевскую, он просто лауреат.
Слышала звон, называется
Лауреат или кандидат?
А вот недавно• 04 мая 2023
Ответ дляКнопус
Спочатку треба взнати кто такий Жадан. А Заюшкіну вже якосьі не хочеться.
І дарма. Даніела Заюшкіна неймовірно крута. І квитки на Вівьєн Морт в Харкові дуже швидко розлітаталися. Харків до 2022 року був в орбіті української культури
ХтоЯкщоНеЯ• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
«…І навіть якщо ця зима буде тривати роками,
навіть якщо світ болітиме кожним вдихом –
будь його диханням і руками,
будь голосом його, будь його сміхом.
Маєш тепер бачити за тих, хто не бачить,
Маєш тепер любити за тих, хто не любить,
Цієї зими навіть дерева стоять, неначе
вони теж втомилися, вони теж, як люди.
Будь продовженням його збитих пальців,
будь закінченням його довгих речень.
Зимове небо над вами вранці
складається з доказів і заперечень.»

Не знаю як для кого, але мені здається, що його вірші зараз просто служать відлунням цієї війни. А головне ним захоплюються і читають наші діти ♥️
Мені здається, що ’Ворошиловград’ навіть є в шкільній програмі, як позакласне читання
Теж шокована місцевою публікою, які хизуються, що вони не знають, хто такий Жадан. Не хочеться, щоб банили, але це таке дно
А вот недавно• 04 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
такий відомий, что большинство вопросов в теме ’кто это’?
Удалено администрацией...
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляА вот недавно
Харків завжди в орбіті української культури. Так було завжди і це ще один доказ того, що Харків це Україна ♥️
Красота неземная• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Нічого особистого, але терпіти не можу коли так кажуть, бо це наче одразу дає контекст в якому може бути ’не Україна’. ’ще один доказ’? а навіщо очевидним речам якісь докази?
Місячне Сяйво• 04 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
Це для тих, хто стверджує зворотнє.
Красота неземная• 04 мая 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Слышала звон, называется
Обожнюю коли після слів ’вы хоть бы не позорились, ’ дописувач починає безбожно ганьбитися 😂
Красота неземная• 04 мая 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Це для тих, хто стверджує зворотнє.
Навіщо вам щось доводити тарганам?