У кого у дітей була реакція на якийсь продукт, коли воно таки пройшло? І чи пройшло взагалі?
Моя блює від яєць. Три рази пробувала вводити починаючи з мікродоз. Коли кількість доходить приблизно до 1/8 яйця все- через 4-5 годин бекає. Вона їх уже і не їсть тих яєць ні в якому вигляді. Останній раз домішувала в оладки, запіканки і т.д. І от сьогодні знову....
Lady Luck 99• 18 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
10 місяців. Мова про дитячі оладки і запіканки, не про дорослі. Без солі цукру і не смажеге
Белок яиц до года детям не рекомендуется давать
Монашка в миру• 05 июня 2023
Тема давня, але все одно напишу. Ви курячі яйця давали? Я своїй почала давати жовтки перепелиних і все було ок. Потім ближче до року вирішила ввести курячі. Якщо зовсім трошки, то нормально. А як половина чи цілий жовток, то зригувала їх одразу хвилин через 5-10. Я спочатку думала може недоварила чи переварила. А потім зрозуміла, що краще варити 2-3 жовточка перепелиних і не мучити дитину. Тим паче по харчовим якостям вони кращі.
Ответ дляМонашка в миру
Дякую. Я в Німеччині, не бачу тут в магазинах перепел них яєць( а там сама думала спробувати ще їх