З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Ответ дляLiebelebenn
Включені німецькі новини по радіо. Щойно згадали про катастрофу, і що обидві сторони звинувачують одна одну в підриві ГЕС. Бляха, нічого нового....кацапи НІКОЛИ не брали на себе відповідальність за теракти. Голодомор, 1939й, Хатинь, Вінниця, Львів, ще голодомор 46/47, Чорнобиль ...немає кінця і краю .
Плачу, така туга і біль за наш багатостраждальний народ.
Взагалі, дивлячись на міжнародну реакцію на все виникає думка, шо ніякого трибуналу над питуном і русньою не буде. Нікого не покарають. Всі очікують дій, як над нацистами, але тоді був залучений весь світ.
Зараз є тільки ми і вони. Для світу це просто тимчасовий дискомфорт.
Клементина• 06 июня 2023
Це жесть
У скабєєхі показують центр Нової Каховки
Там весь центр вже у воді
Кажуть, що вода може піднятися на 12 метрів
І з таким видом розказують, наче це не вони зробили
А я ніяк не можу повірити, що це не дощ
І воно не просохне через місяць (((
Там весь центр вже у воді
А я ніяк не можу повірити, що це не дощ
І воно не просохне через місяць (((
Анастасия К.• 06 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Ну конечно!
Покажу вам декоммунизацию, о чем говорил путлер, - это именно об этом.
Цель - уничтожить Украину, её экономику, выгнать население, создать непригодные условия.
Уничтожать Азовсталь - одно из крупнейших предприятий мира, городообразующее - в чем смысл?
Выкурить оттуда 2 сотни азовцев? Оно того стоило.
Захватывать города, разрушая их на 90% - это что, освобождение?
Что с ними потом делать?
Уничтожать столько гражданской инфраструктуры, бомбить трансформаторы и т.д. - каковы цели?
Эта война ведется варварскими методами.
Конкретно этот подрыв: нанесет Украине, ее с/х как важнейшей сфере непоправимый ущерб; помешает контрнаступлению всу.
Это имеет намного больше смысла борьбы с электричеством для населения, который они вели зимой.
Что с ними потом делать?
Эта война ведется варварскими методами.
Напишите, пожалуйста, что у них ничего не выйдет. Правда ведь?
Оксана-004e• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Насчет зе и зеботов- мимо
Пойдите в темы политики 19 года
Меня там, как противника Зе, порохоботом обзывали еще
Я вообще против этих ботизмов - розового чи зеленого. Надо ж понимать реалии
А не какашками пулятся в соотечественников
Пойдите в темы политики 19 года
Так а какие реалии? Все хорошо?
Liebelebenn• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
В самій Україні для половини населення невсьотакадназначна, їм головне роз.музичка, кіно, поети (пізд.ц!).ьяку реакцію ми хочемо від світу, якщо в нас в країні головна проблема для більшості - це прітєснєнія рузького язика і те що вони не можуть співати в повне гордо Владімєрський централ на вулицях
Dino4ka1984• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
А нікому ще російською мовою в роті не смердить?
Смердіть від ваших слів!
НамСвоюРобити• 06 июня 2023
Ответ дляКлементина
Це жесть
Там весь центр вже у воді
А я ніяк не можу повірити, що це не дощ
І воно не просохне через місяць (((
Там весь центр вже у воді
А я ніяк не можу повірити, що це не дощ
І воно не просохне через місяць (((
От я б реально офігіла, якби вони визнали свій підрив.
А так... Все стабільно.
Lena24101987• 06 июня 2023
Ответ дляol_kin
Йому, що, він свої останні місяці в Криму доживає, потім хоть каміння з неба, там вже навіть кончені ідіоти зрозуміли, що Крим повернеться до України і він знає, що ні за що відповідати не буде.
Йому Крим треба тільки як база військова-все
Оті всі курорти йому до сраки, більше підприємцям цікаве
Нащо кораблям військовим питна вода, а на людей що там байдуже
Оксана-004e• 06 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
у мене на роботі колега питає а що катастрофічного в підриві гес
просто ці люди серед нас
Тут тоже спрашивают - ну и шо, раньше же до постройки гэс жили как то
и эти люди среди нас, и их много
Rosa Blanca• 06 июня 2023
Ответ дляDino4ka1984
Смердіть від ваших слів!
не для срача, але щось в тому є
Ответ дляLudaSHS
Насчет зе и зеботов- мимо
Пойдите в темы политики 19 года
Тут не буває так.Тут якщо ти не топиш за одну сторону,то будеш по черзі то зебот,то порохобот.Бути собою тут не дадуть
Ответ дляLiebelebenn
Ага, он вже пукани взірвалась на 1, 2, 3…
Ответ дляНамСвоюРобити
А зараз так подібні об´єкти будуються?
Якщо при тодішніх технологіях відбудували, то при теперішніх й поготів.
Это строили потому что могли. И денег не считали. А сейчас если посчитать, сколько надо на восстановление - так выяснится что она по нашим тарифам и за 100 лет не окупится
emerald_88• 06 июня 2023
Ответ дляанна 1978
Девочки,а что говорят эти мрази на все это? Хоть не обвиняют Украину? Или как обычно что это мы сами взорвали? Я не могу смотреть каналы русни моя психика не выдерживает этот маразм
Конечно же, это мы сами, как вы могли сомневаться в их словах
Ответ дляol_kin
Не буде.Але може дуже боляче здохнути.З виделкою в горлі або вузлом на шиї,там ще татар лишилося багато
Ответ дляAHetfield
Оккупанты сегодня подорвали Каховскую ГЭС.
Россия сидит в Совбезе ООН.
В ООН сегодня празднуют день русского языка.
Вопрос: зачем такая организация, как ООН, нужна миру?
Россия сидит в Совбезе ООН.
Ответ дляaleksey.bo
Це не ’наша влада’ заявляє, це вони перехопили радіозв´язок рашистів, де ті ніби то самі в шоці, і не розраховували на такі наслідки
Мені це нагадує заяви чмобіків, в перші дні війни ’мьі не знали куда шли; мьі ехали на учения’
Мабуть вони навмисне під дурачків косять, знаючи що їх слухають
Ответ дляksena555
Не хочете це питання задати російськомовним хлопцям з ЗСУ???
Досить вже цих маніпуляцій. Цивільні в таких же надскладних умовах, що й військові? В ООН сьогодні свято російської мови. Пропоную всим нетакчєлюсним долучитись до святкування. Вітаю! Ви не здатні зробити найменше для своєї країни - вбити в собі москаля.
НамСвоюРобити• 06 июня 2023
Ответ дляksena555
В Ізраїлі на перших війнах військові спілкувались переважно німецькою мовою. Бо на війні потрібна швидка координація.
Але відстоювали своє право на існування не задля збереження її функціонування у державі. Скоріше навпаки.
І яким боком ті, хто боїться порушити свій комфорт, бо ’ми так прівиклі’, до військових, які про комфорт забули як такий?
Ответ дляAHetfield
Іноді мені вже здається,що то є правда,що Україна потрібна всім.Тільки без українців.Я не панікую,я так ненавиджу вже всіх-і пвскуд які напали і тих ,хто допомагає рівно настільки,щоб мололи кацапню,але не більше.Я вже всіх їх ненавиджу.Мені шкода українських людей,українських тварин і українську землю.Все