З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Ответ длячир
Генсек НАТО Йенс Столтенберг
Разрушение Каховской плотины сегодня подвергает риску тысячи мирных жителей и наносит серьезный ущерб окружающей среде.
Это возмутительный акт, который еще раз демонстрирует жестокость войны #Russia в #Ukraine .
Даже озабоченность не выразил...
Мы не в нато
Ничего кроме слов они не сделают. Это надо уже принять за больше 400 дней войны. В Вильнюсе в июле опять придложат гарантии, минск или будапешсткий.. не знаю.
Бритв пишут - не вестись, иначе бег по кругу
natallochka• 06 июня 2023
Ответ дляDid Panas
Привід для гордості, не інакше...
Удалено администрацией...
Может, уже было. Последствия.
«Віталій Селік
❓Чим же загрожує нічний вибух на Кахвській греблі?
(Частково цитую Дарса Вільдеранга - посилання в коментарях)
Моделювання найгіршого випадку руйнування росією дамби показує(якщо підірвані всі шлюзи на ширині 200 метрів), що найбільше затоплення відбудеться на лівому (південно-східному) березі річки.
За інформацією гауляйтера Нової Каховки - зруйновано 11 із 28 прольотів греблі. Тобто орієнтовно ширина пробою - 177 метрів.
Хвиля висотою 4 - 5 м вдарить по Антонівському мосту на схід від Херсона після 19 годин. Після цого почнеться підйом води вгору по річці Інгулець, а через 4 - 5 днів - підйом води вгору по річці Буг до Миколаєва.
Декілька менших міст і сіл по обидва боки Дніпра будуть затоплені, і коли хвиля дійде до них, це може бути дуже небезпечно і призвести до людських жертв.
Перешийок в кінці затоки за межами дельти Дніпра(Кінбурнська коса) буде сильно затоплений і майже повністю затоплений, хоча це почнеться приблизно через 50 годин після прориву дамби.
За інормацією, Укргідроенерного - за 4 дні водосховище буде спрацьоване - тобто витече вся акамульована вода і залишиться тільки природнє русло Дніпра.
❗️Женевська конвенція
Знесення дамби в Новій Каховці є воєнним злочином відповідно до Женевської конвенції, але росія вже систематично порушує Женевську конвенцію під час своєї незаконної війни в Україні.
Руйнування ГЕС вважається зброєю масового знищення і воєнним злочином невибіркової дії, згідно Статті 56 Додаткового протоколу I 1977 року.
🆘 Вторинні наслідки:
❗️Запорізька АЕС
Імовірно відбудеться припинення подачі охолоджувальної води на найбільшу в Європі атомну електростанцію ЗАЕС, яка потребує охолодження навіть для зупинених реакторів.
❗️Північно-Кримський канал
Знову припиниться постачання води до Криму. Просто, постріл собі в ногу. Вони ж довго збиралися там лишатися. Чи ні?
❗️Меліорація Таврії і Каховський канал
Зупиниться постачання води у системи зрошення полів Херсонської, Дніпропетровської та Запорізької області при чому в основному на окупованих землях. Не ясно, чи відбувається зараз там обробка, але без води вона точно втратить сенс.
Без питної води залишаться багато міст і сіл, які споживають її з Каховського каналу, зокрема окупований Бердянськ.
❗️Заводи
Без достатньої кількості води доведеться зупинити роботу великих промислових підприємств металургійної галузі у Марганці, Нікополі, Покрові.
❗️Екологія - найстрашніше!
Одномоментне зменшення води у величезному водосховищі призведе до мало-передбачуваних екологічних наслідків: загибель великої кілкості риби, заболочення осушених земель і зміна кліматичного режиму регіону.
⭕️ З іншого боку відкриється піщане дно і ми отримаємо нову пустелю з усіма кліматичними наслідками, як то зменшення опадів, пилові бурі, підйом температури у регіоні. А відповідно більших ризик посухи на полях центру і півдня України.
🏗 За умови повного звільнення Херсонщини, на відновлення греблі може піти від 1 до 3 років. За інформацією Укргідроенерго станція відновлюенню не підляє. Скоріше за все - мається на увазі, що потрібно буде будувати греблю від фундаменту.
Треба багато часу не тільки на бетонування основної споруди, але і на реконструкцію берегових укріплень і подальше контрольоване наповнення чаші водойми. Це все тривалий процес.
Весь цей час ми будемо пожинати екологічні та технологічні наслідки цього злочину.
👉 Хтось скаже, що можливо було б добре залишити вже як є - тим паче відкриється історичний Великий Луг. Але на жаль природа і економіка України за майже 70 років роботи станції та існування великого водосховища пристосувалися до існування з ГЕС.
Відсутність води у Каховському морі призведе до осушення полів півдня України з подальшим запустеленням. Доведеться закрити Запорізьку АЕС і десятки(якщо не сотні) крупних заводів, які не матимуть достатньої кількості води та електроенергії для виробничих процесів.
Відповідно населення масово виїде з цього регіону через неможливість жити у важких кліматичних умовах і через відсутність води і робочих місць.»
«Віталій Селік
❗️Женевська конвенція
🆘 Вторинні наслідки:
❗️Запорізька АЕС
❗️Північно-Кримський канал
❗️Меліорація Таврії і Каховський канал
❗️Заводи
❗️Екологія - найстрашніше!
Константин Машовец:
Относительно Каховской ГЭС...
Беспощадность и жестокость российского командования может поспорить только с его идиотизмом и тупостью...
Это как горный тролль... большое, здоровое.... но до ужаса тупое и злобное...
Никакой адекватной причины, включая военный фактор, для подрыва дамбы ГЭС не существует. В этом смысле эффект от такого действа будет лишь кратковременно.
Одно из двух...
- или российское военное командование, видит, что ВСУ уже в самое ближайшее время попытаются форсировать р.Днепр в ее нижнем течении...
- или оно собирается отходить на Крым и пытается оставить за собой опустошенную и разрушенную местность, исключительно из-за своей отмороженности и злобы
Других, более или менее адекватных причин для подрыва Каховской ГЭС, я не вижу...
© Константин Машовец
Относительно Каховской ГЭС...
Одно из двух...
© Константин Машовец
Ответ дляLudaSHS
Мы не в нато
Після того, як Польща шаленами темпами закуповує зброю, Румунія теж, країни Балтії теж намагаються підвищити свою обороноздатність, то це і на НАТО не дає надіятись, особливо цим країнам.
Один ублюдок з ядеркою залякав весь світ
Ответ дляTakamaka
Может, уже было. Последствия.
«Віталій Селік
❗️Женевська конвенція
🆘 Вторинні наслідки:
❗️Запорізька АЕС
❗️Північно-Кримський канал
❗️Меліорація Таврії і Каховський канал
❗️Заводи
❗️Екологія - найстрашніше!
«Віталій Селік
❗️Женевська конвенція
🆘 Вторинні наслідки:
❗️Запорізька АЕС
❗️Північно-Кримський канал
❗️Меліорація Таврії і Каховський канал
❗️Заводи
❗️Екологія - найстрашніше!
Ага ,ранком приносила цей гірший сценарій і відео
Але багато хто не читав
Ответ дляYuljwa
Гиркин уже высрал, что это Украина.
Он, конечно, идейный фашист и враг, но не дурак, удивил.
Продолжайте наблюдения и информирование, у меня нервная система не настолько крепкая, чтобы это читать.
Ну то само собой, песков и володин тоже самое говорят. Только вот каким образом - тишина. Кацы возмущаются почему их МО не дает доказательств, ’это бы сняло все вопросы’. Будет все как с боингом, имхо.
Ответ дляNasta9019
Они в Вильнюсе готовят кипу новых договоров, полностью пересматривают безпеку по миру, все меняется.
А еще недавно было собрание глав разведок ’ Представники близько двох десятків найбільших розвідувальних агенцій світу провели таємну зустріч на полях безпекового форуму ’Діалог Шангрі-Ла’ в Сінгапурі цими вихідними.
’
Ответ дляLudaSHS
’
Подивимося що буде
Olga_Ololoeva• 06 июня 2023
Ответ дляksena555
Не хочете це питання задати російськомовним хлопцям з ЗСУ???
Ви що, такі тільки в коментарях можуть кукарекати
Ответ дляAHetfield
М16: Росія вихваляється розстрілом літака, усвідомлює масштаби і намагається звинуватити Україну.
Каховка: Росія підриває дамбу, хвалиться, усвідомлює масштаби і намагається звинуватити Україну.
Нічого нового.
Тільки між цими двома подіями цілі списки ще є. Але стабільно підло і ницо
Ответ дляKriskaA
Нигде не брал - просто не выращивал рис, как это стало возможным после того, как Украина построила Северо-Крымский канал. Так себе потихонечку жили на той воде, что была на полуострове.
Только рис? А вот эти все виноградники, помидоры, лук? Для этого хватает местной воды? В водопроводе вода будет?
Ответ длячир
Ну, боинг и дале обстрелы зэс могли технически осуществить обе стороны.
А вот это - очень маловероятно.
Какое оружие могло образовать дыру 11 м в объекте, укрепленном для выдерживания вплоть до ядерного удара? Это непосредственное минирование и подрыв изнутри.
А вот это - очень маловероятно.
Люся_Алельсинкина• 06 июня 2023
Ответ дляinna.inna
ну пускай підари готуються прощатися зі своїм мостом. бажаю смерті всій русні.
от мені цікаво- йоб...ть наші по мосту або ні? Всі в Ванька пишуть, що міст пора ліквідовувати. Але як?Чи зроблять наші?
Ответ дляLudaSHS
’
це туди наш не хоче їхати?