Yula-art• 06 июня 2023

Каховська ГЕС

З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Yuljwa• 06 июня 2023
Ответ дляPrervana
В ступор вводит вопрос - как мы ее будем чинить. У нас нет таких технологий. И денег.
С 50х технологии шагнули далеко вперёд.
Вопрос денег.
Но нам кроме ГЭС нужно сотни миллиардов на восстановлении.
Или нам помогут, или руины на десятилетия.
чир• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Розшарьте по соцмережах, будь ласка. Можливо комусь допоможе.
Кацапы сейчас расстреливают лодки.
In limbo• 06 июня 2023
Ответ длячир
Кацапы сейчас расстреливают лодки.
Боже! Який же пздц 🤬🤬🤬
чир• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Боже! Який же пздц 🤬🤬🤬
я подписана на орковской военный канал, с дронов выслеживают и уничтожают, снимают видосики, пид№№ры.
In limbo• 06 июня 2023
Ответ длячир
Я так зрозуміла, що то контакти людини з підконтрольної. А от хто допоможе людям з окупованих? 😢 Питання без відповідей 😖
Оксана-004e• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
Ничего им не будет , это уже ясно .
Начали уже петь песню - они не расчитали .
Постанова вся эта война , уже ясно .
Устроили себе живое кино с гибелью людей и животных .
Всем эта война выгодна, кроме нас, простых украинцев
Подрысь• 06 июня 2023
Ответ дляlenny_k
Дівчата, що буде із ЗАЕС тепер?
знающие, сказали нормально все будет с ней.
Миленька Лебідко• 06 июня 2023
Ответ дляПодрысь
Це хто такі?
In limbo• 06 июня 2023
Ааа скоти! Більд написав що дамба взірвалась. Ага! Сама бляха взірвалась 🤬🤬🤬 Я не вивожу вже
Труп нареченої• 06 июня 2023
ще одні волонтери
Rosa Blanca• 06 июня 2023
Весь світ тупо дивиться, як ті дебіли біснуються. І ще думають, давати нам щось чи не давати. Вони бачили, що ті дятли рудий ліс перекопали, бачили, що вони зробили з нашими людьми і містами, тепер ще одна катастрофа... Що заважає убрати 5 ключових осіб фізично, щоб припинити це бл@7тво?! у час, коли до півметра відомо місцезнаходження любої особи... Не полишає думка, що знищення України і українців вигідне не лише кацапам 😡
Prervana• 06 июня 2023
Ответ дляYuljwa
С 50х технологии шагнули далеко вперёд.
Вопрос денег.
Какие технологии и где? У нас ничего никуда к сожалению не шагнуло... Не обманывайте хоть сами себя, мы метро построить не можем, открытие станции прям событие века, а речь о совершенно неподьемном для страны масштабе. Просто пзд. Никому это невыгодно было, этот подрыв. Вот зачеееем...
Карпатський грибар• 06 июня 2023
Ответ дляLily-2020
фото
Если пишете - пишите объективно.
Ваш пост в 8.43, я отвечаю на него в 11.50.
Там, где ООН, соответственно полвторого ночи и пять утра.
Никакой реакции, естественно.
Olga_Ololoeva• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
И что ?
Типа они не хотели такого .
Начали рашню оправдывать , фу .
Сейчас весь мир подхватит , они не хотели .
Театр
Вы читаете с закрытыми глазами?
Карпатський грибар• 06 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Ми вже більше року не вдома, ми з півдня. І,блін, як розбили міст Патона, то ок. А це лишилась дорога додому, через ГЕС. Була.
Я розумію,що можна через Запоріжжя. Але, це ж була дорога додому. І це таки піздєц. Екологічно, гуманітарно. А цвинтарі,які може підвищити тепер, літом. Бляха, це просто жах, навіть,коли відкинеш емоції
**як розбили міст Патона** ??????????????????
Пані, намочіть ганчірку у каховській воді та зробіть собі компрес.
Або вичитуйте свою писанину.
Гл@ша• 06 июня 2023
’МВСУ повідомляє про артобстріли з боку росіян по Херсону під час евакуаційних заходів.

росія - гній’
WhiteWidow• 06 июня 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Або вичитуйте свою писанину.
Переплутала. Намочила. Вам легше?
Карпатський грибар• 06 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Переплутала. Намочила. Вам легше?
Легше публічності, яка вас читає.
Подрысь• 06 июня 2023
Ответ дляAllas_shop
Тем временем Новую Каховку уже подтапливает.

По данным СМИ, кроме плотины, россияне взорвали турбины и генераторы Каховской ГЭС.
перед мэрией (или что то за админ здание) уже лебеди плавают(
WhiteWidow• 06 июня 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Легше публічності, яка вас читає.
Рада за них
nnnnika• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Сподіваюся йому заткнуть грязного рота. Глава Євроради Шарль Мішель висловився, що шокований підривом росіянами ГЕС, хтось хтось. Але в цілому Європа та Америка мовчать.
Дуже боляче
Olga_Ololoeva• 06 июня 2023
Ответ дляВаш психолог
Ми країна,яка запускає ракети в космос!
За час війни можна було б і самостійно виготовити пару тройку того,що влучить.
Тим більше,що наши давно вже в Херсоні.
Де? Там же таке виготовляли розбомблено
У Харкові підприємства, які щось подібне робили майже всі розбиті
Yuljwa• 06 июня 2023
Ответ дляPrervana
Украина не вытянет никакой стройки , потому что страна понесла огромный материальный ущерб.
Только инвесторы и внешние инвестиции.
А зачем в принципе было разрушать 30% Украины?
Странные вопросы спустя 15 месяцев.
Подрысь• 06 июня 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Це хто такі?
выше уже четко ответили
Rosa Blanca• 06 июня 2023
Ответ дляnnnnika
Дуже боляче
Очікувано. Вигрібайте самі, а ми подивимось як серіал, потім ще наснімаємо про вас. Ніколи не хотіла в те єс, з кацапнею і так все зрозуміло.
Suertq• 06 июня 2023
Сколько людей и животных умрет это кошмар ((
Клементина• 06 июня 2023
Я не представляю как это восстанавливать.
Когда - то на такие ’стройки века’ весь союз работал. Миллионы людей за идею
И ведь это не только плотина. Сколько земли уходит под воду вместе с домами и будет непригодной для жизни на года.
Я все никак не могу поверить в это до конца. Всё кажется будет как после дождя сейчас вода уйдёт и все....
А ведь у нас не только это разрушено
И ещё не конец войны. И конца не видно

Русня суки
Карпатський грибар• 06 июня 2023
Ответ дляksena555
*⚡️Підрив Каховської ГЕС росіянами - це удар по глобальній продовольчій безпеці, яку рф хоче підірвати. Бо ця катастрофа вплине на систему зрошення на Півдні України, заявили в Офісі президента.*

«Росіянам потрібен голод у країнах світу, зокрема, в Африці», - зазначив голова ОП.

Прозріваю, тобто, ми думаємо зараз про Африку, що не зможемо поставляти зерно????
**Прозріваю, тобто, ми думаємо зараз про Африку, що не зможемо поставляти зерно????**
Цитую класика:
- Не питай, по кому подзвін, це подзвін по тобі.
Ви впевнені, що стан речей в Африці ніяк не вплине на нас?
ksena555• 06 июня 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Цитую класика:
Карпатський грибар• 06 июня 2023
Ответ дляksena555
А мене душа болить, в першу чергу, за наших громадян, а не за голодну Африку.
пост 568