Yula-art• 06 июня 2023

Каховська ГЕС

З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Milovitsa• 06 июня 2023
Вони ще в січні планували її підірвати, навіть не посоромились відео в грудні викласти. Тільки чекали, коли ЗСУ підуть у наступ, зато тепер до всерачки доводять, що це не ми. https://t.me/c/1297540669/27856
Soufit• 06 июня 2023
Ответ дляksena555
То більше схоже не на стравлювання, а на якусь ненависть, що повбивати одна одну готова, особливо, коли теми про багатодітних чи виплати в ЄС
Не буду наполягати, що всі, але про виплати в ЄМ; українок з дітьми; ’українок видно по ногтям’ - це ж ясно що кацапська зелена жаба пише. Українки теоретично, майже кожна могла виїхати, якби хотіли
LudaSHS• 06 июня 2023
Ответ дляЕленнн
це туди наш не хоче їхати?
Глава держави Володимир Зеленський сказав, якщо країни-члени НАТО не дадуть Україні чіткий ’сигнал’, що хочуть бачити нашу країну в Альянсі, то немає сенсу брати участь у липневому саміті у Вільнюсі.

Про це глава держави сказав в інтерв´ю The Wall Street Journal, яке було опубліковане 3 червня.
diablo12• 06 июня 2023
Ответ дляТатьяна123
А на вас можно? Обзавидовалась уже вся. Вы из тех кто всю жизнь был нишебродом?
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 06 июня 2023
Роднянский кумарит 🤬 своими ’нувсётакодназначно’ формулировками
LudaSHS• 06 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
То зарадные некоторые! сми гоняют
Мол , она сама
Bad.girl• 06 июня 2023
Це жах, там ще й елеватори на лінії затоплення... Зерно втратимо, техніку с/г вже втрачають фермери, бо її швидко не вивезеш. Нібулон сховище теж підтопило. Суки, скільки горя і утрат, про людей мовчу....
ПЛЮС-МИНУС• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
То зарадные некоторые! сми гоняют
Мол , она сама
у него скоро жопа порвётся, так он старается ругать аккуратно пидорашу и усидеть на двух стульях... ’ах, я осуждаю, ах, я против, но мнежать русских людей...’
Труп нареченої• 06 июня 2023
ПЛЮС-МИНУС• 06 июня 2023
Ответ дляBad.girl
я ахреневаю их читать.
’хохлы что натворили! а это нам (им бл...)восстанавливать всё теперь.’
внутри всё переворачивается с утра. состояние хуже 24-го.
Bad.girl• 06 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Після того, як Польща шаленами темпами закуповує зброю, Румунія теж, країни Балтії теж намагаються підвищити свою обороноздатність, то це і на НАТО не дає надіятись, особливо цим країнам.
Один ублюдок з ядеркою залякав весь світ
Він розізлив весь світ. Сидить тепер їбанько реноме почухує, а воно вже не встане ніколи...
Bad.girl• 06 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
я ахреневаю их читать.
Те саме,😭
JUllZ• 06 июня 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Ви цим так пишаєтесь прям
Удалено администрацией...
LudaSHS• 06 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
я ахреневаю их читать.
А вот ЗеТАймс! https://www.thetimes.co.uk/
Пишет рашка взорвала
Еленнн• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS

тю,їздити просити зброю - то можна,а їхати просити допомоги корона упаде?..., у нас ще багато території,на які раша зуби точить. Знову не потрібно приймати ніяких мір ,авось саме пронесе?? (але це ж потрібно робити дійсні реформи,проще ж сказать -’що немає сенсу’. ОК,це ваше життя і ваших дітей, живіть з з наслідками цього.
(а деякі вивезли своїх дітей ще загодя, і гребіться тут як самі хочте.)
СhanelKa• 06 июня 2023
Притулок Patron Pets Center для собак і котів в Києві, на ВДНГ, приймає тварин з Херсонщини!

Будь ласка, поширюйте та пересилайте любителям тварин.

Ми ще не всі 100 завершили, але можемо опублікувати. Тисячі людей залишилися без домівок, страшно починати думати про тварин.

Волонтери, хто зараз евакуює тварин з Херсонської області - зв´яжіться з нами!

Щоб розмістити у нас собаку або кота, звертайтеся за телефоном +380959111110, пишіть у приват Facebook, Instagram https://www.instagram.com/patron.center/ Twitter https://twitter.com/PatronPetCenter

Виїхати забрати тварин не можемо, але спробуємо допомогти з логістикою - контакти ті ж.

Кияни, якщо маєте час і можливість, приносьте на ВДНХ клітки, памперси, миски, лотки, наповнювач для котів, рукавички, обробки від пара
Якщо маєте можливість, залишайтеся в притулку, допоможіть нашим волонтерам, вони зараз дійсно можуть використати ваші руки!

Допомогти грошима можна: https://send.monobank.ua/jar/6GunXrJHVX
JUllZ• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Ви десь пітуна облизали?
Оскорбляя других, вы, прежде всего, оскорбляете себя или вы таким образом рекламируете украинский язык? )
Светлана 13• 06 июня 2023
Ответ дляJUllZ
Удалено администрацией...
О! А в Германии за год могут начать говорить на совсем абсолютно чуждом языке!
Татьяна123• 06 июня 2023
Ответ дляdiablo12
Удалено администрацией...
Pole• 06 июня 2023
Ответ дляСветлана 13
+100))
Мабуть, у тих, хто виїхав, інша будова щелеп))
Jhenya_Sh• 06 июня 2023
Ответ дляyulia906090
Якщо відкрити кордони, то хто буде воювати?
Чи одні мають вмирати, а інші поїхати разом зі своїми сімʼями?
В кого є фін.можливість вже давно поїхали
Причем тут те, кто не воюет сейчас? Они же не виноваты, что кто-то воюет, а кто-то нет.
DarkBlueSea• 06 июня 2023
Ответ дляJUllZ
Удалено администрацией...
Все одно з часом перейдете на українську, просто вам важко даються зміни
yulia906090• 06 июня 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Вот прикольно, а вы тоже не в Украине?
Вы знаете, кто воюеет тоже не виноваты, что некоторые позволяют по пляжах за границей разгуливать
Или их жизнь стоит дешевле, тех которые жены в розовых снах видят, как мужа спрятать от войны.
kapira• 06 июня 2023
Ответ дляJUllZ
Удалено администрацией...
ні! якщо ви!, не треба казати за всіх, не можете за рік, більше, перейти на українську мову, якщо вона у вас асоціюється ’с чем-то нехорошим’ то це з вами шось не то!

люди за рік в чехії, польщі, канаді... вивчили мову країни, якої до цього ні разу не чули навіть. за майже 32 роки незалежності не знати українську - вам в рашку, ви розумово від них нічім не відрізняєтесь
Оленёнок• 06 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
я ахреневаю их читать.
Да не читайте вы русню, поберегите нервы, они ж нация дегенератов
Star39• 06 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Что там в психушке происходит?
Вы писали, что иногда почитываете в стане врага.
Чем Украина могла снести такой объект уже определились?
Почитала ру-каналы. Они там откопали старую статью из Вашингтон пост, и везде ее таскают:

’Обнаружился тут любопытный текст (https://www.washingtonpost.com/world/2022/12/29/uk...) Washington Post от 29 декабря 2022 года про дамбу в Новой Каховке. Там генерал-майор Украины Андрей Ковальчук вещает в частности следующее:

Ковальчук рассматривал возможность затопления реки. Украинцы, по его словам, даже нанесли пробный удар из пусковой установки HIMARS по одному из шлюзов на плотине в Новой Каховке, проделав три отверстия в металле, чтобы посмотреть, можно ли поднять уровень воды в Днепре настолько, чтобы заблокировать российские переправы, но не затопить близлежащие деревни. По словам Ковальчука, тест прошел успешно, но этот шаг оставался последним средством. Он сдержался’.

И еще там пишут, что не зря вчера министр иностранных дел Великобритании неожиданно к Зеленскому приехал. Типа, это он приказал

Ну и как обычно - это не мы, нам свое взрывать незачем
Оленёнок• 06 июня 2023
Ответ дляStar39

Русня обосралась, размазала говно себе по лицу и теперь думает как выйти из этого положения. Почему меня это не удивляет?
Lily-2020• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Досить вже цих маніпуляцій. Цивільні в таких же надскладних умовах, що й військові? В ООН сьогодні свято російської мови. Пропоную всим нетакчєлюсним долучитись до святкування. Вітаю! Ви не здатні зробити найменше для своєї країни - вбити в собі москаля.
Удалено администрацией...
JUllZ• 06 июня 2023
Ответ дляkapira

Удалено администрацией...
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Дійсно цивільни в таких же умовах,що й цивільні?Я ВАс правильно почула?Може Ви мені скажете скільки загинуло хлопців на війні і скільки цивільних?У Вас взагалі совість є?Чи тільки мова лишилася?