Показушница• 07 июня 2023
Лікар психолог-коректор для дитини з аутизмом у Запоріжжі
Порадьте лікаря психолога-коректора для дитини с аутизмом в Запоріжжі. Дитині 6 років, мови нема, поведінка польова. Мета - вивести дитину з польової поведінки. Цікавлять будь-які райони міста. Державні чи приватні центри, або індивідуальні спеціалісти.
Показушница
• 07 июня 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Це дефектолога ви мали на увазі?
Мабуть так, не знаю як краще описати.
Обнимашкина• 07 июня 2023
Добре було б знайти фахівців з АВА-терапії. Я не з Запоріжжя, вибачте, але спробуйте пошукати в гуглі саме таких фахівців у вашому місті.
ЧупакабраЗеБест• 07 июня 2023
у меня для вас плохие новости: таких специалистов не существует.
вы хотите прийти к психологу с бегающим невменяемым ребенком, а выйти через 6 мес со спокойным, рядом идущим и слушающим?
ЧупакабраЗеБест• 07 июня 2023
Ответ дляОбнимашкина
а деньги у автора есть на абу? курс абы=одкомнатная кв в киеве.
Обнимашкина• 07 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Як можна ’на око’ знати фінансові можливості людини, з якою ви незнайома навіть особисто? І про вартість -- дивно якось. У Рівному, наприклад, працюють спеціалісти цього напряму, то розцінки й близько не такі, як ви кажете.
Ваш психолог• 07 июня 2023
Я працюю з такими дітками,але в Києві.
Шукайте спеціаліста-психолога ,дефектолога або АВА -педагога.
Це для початку.Потім можна продовжити роботу з корекційним педагогом,таких спеціалістів більше,на щастя
Королева Сарказма• 07 июня 2023
Треба шукати команду фахівців - психіатра, який призначить ліки та розпише програму (якщо пощастить), психолога, дефектолога, ава терапевта які будуть займатися корекцією.
Усього в одному не буває
Natalya_Urchenko• 07 июня 2023
Є психоневрологічний центр на міра,можє там є ще спеціалісти. До війни туди зверталися,но треба було направлення від психіатра. Можє зараз щось помінялося. Приватні,що знаю психологи війхали нажаль. Центр Левіной ще був,можє там ще працює психолог. Погуглите,думаю щось знайдете)
Показушница
• 07 июня 2023
Ответ дляNatalya_Urchenko
Так, цей центр є, і працює, але там черга на 2 місяці вперед, хочеться ще щось знайти окрім нього.
Калинові вуста• 07 июня 2023
Непогані спеціалісти в Хортицькій навчально-реабілітаційний академії, там є відділення для дошкільнят (логопед, СІ, корекційний педагог тощо). Спробуйте туди
Калинові вуста• 07 июня 2023
Ответ дляВаш психолог
Я працюю з такими дітками,але в Києві.
А з дорослими (мамами нормонетипових дітей) працюєте?
Показушница
• 07 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Дякую, спробуємо звернутись.
Надежда наш компас• 07 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Саме там є ABA терапевт. Заняття за методикою АВА та з альтернативної комунікації (пекс-терапія). Бачила результати роботи з неречовою дитиною з аутизмом і тугоухістю. Все вийшло.
Це кращий варіант в місті на сьогодні. Спочатку АВА, альтернативна комунікація, потім інше.
Надежда наш компас• 07 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Дякую, спробуємо звернутись.
У нас, нажаль, немає зараз поведінкового терапевта.
Спочатку комунікація і поведінка, потім дефектолог, логопед.
Ваш психолог• 07 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Так.