Вишиванка• 16 июня 2023

Коли нормою стало мати одну дитину?

Не зрозумійте не правильно. Звісно, у кожного свої фінансові можливості, здоровʼя та обставини. Але раніше було нормою мати в родині двоє дітей, не дивлячись на кризу, відсутність роботи. Мені за 30, памʼятаю своє дитинство: серед мого оточення 99% - були родини з двома дітьми. Ще памʼятаю, як казали, коли в сімʼї була одна дитина: «так шкода, що у свій час не народили другу», «ой, виросте егоїстом, бо один в сімʼї», «аби не здоровʼя - народила б обовʼязково ще дитину».
Якщо що - я одна дитина в сімʼї. Навколо у всіх подруг були або сестра, або брат. Мені не вистачало цього. Друзі - то одне, а рідна людина поруч - зовсім інше.
І от взяти зараз. Коли стало «нормою» народжувати одну дитину?
Яичница с беконом• 16 июня 2023
Раніше було нормою совати ніс в чужі сім´ї, а тепер цього майже нема.

Простоваля• 16 июня 2023
это не норма, это социальная политика
Экспертиза• 16 июня 2023
А коли це було не нормою?.
Я прочитала якийсь брєд.
Сокодавка ще та• 16 июня 2023
коли люди почали відповідальніше відноситись до життя
коли діти не помирають через одного, а розвинулась медицина
і то є добре
Сонячний день• 16 июня 2023
Мої батьки брата народили меншого, бо світила трьохкімнатна квартира від держави і так було у багатьох сім´ях. Але ходили ми в обносках іпро море влітку тільки мріяли, тому таке собі щастя.
Море Щастя• 16 июня 2023
А хто взагалі встановлював ’ норми’ дітей у родині? Просто з розвитком та еволюцією люди стали більш серйозно ставитися до батьківства, а не зайки з лужайками
Бамбарбия! Кергуду.• 16 июня 2023
мне 45, в моем окружении в детстве было по 1 ребенку, преимущественно. Какой вывод из этой выборки можно сделать? У вас так, у меня по другому, у кого-то по трое детей в окружении
АнтиТанкист• 16 июня 2023
Ответ дляЭкспертиза
А коли це було не нормою?.
Я прочитала якийсь брєд.
я тоже,и не лень это все было писать
Экспертиза• 16 июня 2023
У мене 1дитина, мені 36, дитина не здорова, тому 2 навряд чи з´явиться, у кожного свої причини і це дуже особисте.

Organic• 16 июня 2023
Чого це два норма? Від п´яти і більше
Засомневаю• 16 июня 2023
Я в сім´ї третя дитина, у мене також троє дітей. Хоч наче і не планувала так.
Перша скрипка• 16 июня 2023
У меня 8 и я не понимаю, как можно иметь не 8 детей!!!
Попельшка• 16 июня 2023
Контрацепцией не пользовались, вот и всё.
Organic• 16 июня 2023
Ответ дляСонячний день
За те жили в трьошці
Акукарача• 16 июня 2023
Не може бути ніяких норм щодо цього . Вам пощастило бути єдиною дитиною
Перловая Кашка• 16 июня 2023
Не було ніколи норми. Була відсутність нормальної контрацепції і можливість отримати житло від держави або чоловіку не поїхати воювати. Зараз дякувати Богу і досягненням медицини контрацепція на будь який смак.
В мене 1 дитина. Дуже хотіла б ще, та вже не можу
РыжаяЛиса• 16 июня 2023
Я бы сказала, что сейчас более ответственно подходят к родительству. А не ’а шо люди скажуть’)))
Не все, но большее количество молодых людей рожают столько сколько смогут обеспечить
Сокодавка ще та• 16 июня 2023
мене в дитинстві обурювали діти з багатодітних сімей. вони відрізнялися заздрістю, ображали слабших, підлаштовували так, щоб їм дісталось більше
такі собі неприємні істоти
звичайно є виключення, але це такий розвиток частіше
Сама купляю квіти• 16 июня 2023
Стало ’нормою’ с увеличением количества разводов, например, когда женщина остается с копеечными алиментами и без жилья. Одного пока поднимешь - надорвешься...

Нематрьошка• 16 июня 2023
С одним проще во всех смыслах, так что логично, что люди не хотят усложнять себе жизнь 2-3 детьми
Грабля• 16 июня 2023
Сейчас, как и всегда, каждый рожает столько, сколько хочет он. Без всяких норм.
Всех анонимов аноним• 16 июня 2023
Раньше бесконтактных людей было больше
Своего не предлагать• 16 июня 2023
Тому, що коли маєш трох, життя починається тільки після 40, коли вони виросли. До цього, якщо в них вкладати та сім´я звичайна, не бідна, але й не міліонери, треба вкалувати.
tarveldy• 16 июня 2023
у 90х, подивіться статистику
Люблю ВалЄру• 16 июня 2023
Никогда. Только на советчице. Но тут специфический контингент
Печенюшка• 16 июня 2023
Раньше рожали ради квартиры. А теперь это поколение, которому родили братика/сестричку с лозунгом «близкий человек» делят эти метры и сруться кому досматривать стариков.
ЖенаАйтишнеГа• 16 июня 2023
Мені брат настільки далека людина, що я навіть не відчуваю, що це якось класно чи правильно.
ЭтаваНиМожетБыть• 16 июня 2023
Мою сестру народили в 84 році задля квартири. Нас двоє у батьків.
Наша двоюрідна сестра 40 років одна в сім´ї.
У всіх нас по одній дитині.
ЗавЛабСнаб• 16 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
такі собі неприємні істоти
Це не наслідок декількох дітей в сім´ї, а наслідок виховання у вашому оточенні. Я зараз не в Україні і моє покоління - більшість була трьома дітьми у сім´ї. І зараз вони хороші люди, і про дитинство ніхто такого не говорить
Тихомандражная• 16 июня 2023
Мне 34, в детсве в нашей компании была я (нас двое), три подружки единственные в семье, и одна из многодетной (трое).
Сейчас у меня одна дочка (очень тяжело далась), больше не готова это перенести по злоровью. А так же, малой 4 года, кажется я только вернулась к жизни, не хочется снова к подгузникам, смесям, прикорму и т.д. вернуться.
Вокруг у некоторых есть двое детей, в половине случаев второй случайный. И есть подруга, у которой трое запланированые.