Margonails• 19 июня 2023

Кто читал эту статью? Ваше мнение? Ссылка в коментариях

Детали и последствия переговоров Украины и РФ в Стамбуле 29 марта 2022. https://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/20... Это ведь наш источник???
Prervana• 19 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Так топити людей без помічі в херсонській то договорняк?
Шахедами мучити ночами населення на півночі, півдні.

По людям в зароріжській, харківскиій, сумській кожен день лупити?

Катувати людей зимою у мороз ракетними ударами то Тец?
По жилим домам? Вбивати дітей?
Скільки трупів дітей в масовому ізюмському похованні. гарний договорняк. С садистами, я памʼятаю ви чекали - саличти мали спасати людей на лівому березі? І що? Що вам ще не зрозуміло?
Те що наші літали на перевомини в Белорусь -так, до Туреччини- так. Але все звернули після того жахіття, що вскрилося.
І ще буде вскрито.
У вас был ранний подъем видимо? Уже так активны, столько пишете.
СвітланкаОК• 19 июня 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ну чо, зараз у хла є чудова нагода ’обставити’ захід. Вийти нафік з нашої землі. Санкції зняті, захід не знає що робити далі. Ну чим не несподівана багатоходовочка?
На це питання мені ніхто з «нівсьотакадназначна» ні разу ще не відповів.
Якщо омєріка стравіла браццкіє народи, то навіщо х-ло грає по правилам Америки? От би сказав: омєріка стравіла, западниє кукловоди, вашингтонский обком, но ми нє поведьомся на провокацию!!! І не почало б війни взагалі.

Але ж ні. Воює з задоволенням. То виходит х-ло - агент омєріки? 🙀
LentochkaV• 19 июня 2023
Ответ длячир
Я хотела сказать что еще до начала все про Бучу было известно, а не во время переговоров всплыло.
Зайшли під час квітневих подій
Перечитайте тг канали квітня 22
Чашечка кофе• 19 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
А замінувати перешийок могли? Могли порити рови в глибину і ширину по всьому периметру щоб не проїхав танк.
Не можу повірити, що так безперешкодно зайшли
Мінування це не панацея. За даними ГШ там сили були у 15 більше наших
LentochkaV• 19 июня 2023
Ответ дляPrervana
У вас що не пост - то проти України, потім в кусти і вуальку
6755346• 19 июня 2023
Ответ дляКузякин
Да уже ж не закидывают, успокойтесь
Серьезно?
СвітланкаОК• 19 июня 2023
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Да, то всьо Зєля винуватий, і Джонсон. Крові їм хочеться. А миролюбне хуйло просто не має іншого виходу 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Gюнтер• 19 июня 2023
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Prervana• 19 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 19 июня 2023
Ответ дляЗаза777
Ви сказали «відвоювали Херсон» , це не так . Наші зайшли в залишене місто без жодного пострілу
Його про….ли , як сказав Арестович , і це єдина правда з його вуст
Ага, рашисти самі відійшли з усіх місць, де окупували, як просто ви живете, слухаєте арестовіча, і по мосту чогось били, а потім раз і пішли вони. А те що порушили їм постачання, без якого неможливо утримувати Херсон, - то таке. Зараз мабуть теж не наші наступають, і росіяни залишають села так просто. Запам´ятати росіяни ніколи не ідуть з зайнятих територій, їх можна тільки прогнати зброєю.
P. Halliwell• 19 июня 2023
Ответ дляMargonails
Удалено администрацией...
Та господи, все куда проще. Вы понимаете разницу между закидывать ракетами, и если бы тогда они захватили Киев?
nightwoman• 19 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну не дали ж їм до Миколаєва пройти, десь взялися і сили, і техніка, хоча на той час нам її мало ще давали, а от з Херсоном не зрозуміло.
Погано що не зрозуміло. Коли русня переїхала міст вона по окружній одразу погнала на Миколаїв та інші напрямки. В саме місто навіть декілька днів не заходила, наш прапор висів ще довго! Там ціль була перти буром далі. Декілька днів утримки Антонівського моста зсу дала змогу построїти оборону Миколаїва.
Оборона Миколаїва була на підступах до міста, розгорнуті бої по селам. От туда підходили пачками скільки місяців і їх трощили.

Але до Херсона(моста) русня 24 лютого доїхала за півдня не зупиняючоюся колонною. От уявіть пісочний годинник і пісок, якому треба прорватися. Нема тої сили зупинити той потік було. Там техніка шла длязахвату всього півдня.
чир• 19 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Зайшли під час квітневих подій
Перечитайте тг канали квітня 22
31 марта 2022 года Буча была освобождена.
nightwoman• 19 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
От я то і пишу ... Перші дні коли перла техніка, ми не могли її порахувати щоб передати зсу. Не те, щоб локації дати. Порахувати не могли!
P. Halliwell• 19 июня 2023
Ответ дляYAINNA
Где то прочла,что это имеют право решать только те кто в пикселе,тобто,кто воюет,а не сидит не диване и что там он хочет и в шоке...
А тех кто воюет, вы спрашивали их, хотят ли они воевать или им демобилизоваться не дают, а?
6755346• 19 июня 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
6755346• 19 июня 2023
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
P. Halliwell• 19 июня 2023
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
Ага, выстояли, не дали захватить Западеую Украину. Больше года противостояли огромной армии. Невмирущі та незламні!!!
Ахахах, у меня аж истерика, так четко вижу эти заголовки и как народ тупо все проглатывает.
По Советчице видно, что люди проглотят любую хрень
kuskus• 19 июня 2023
Ответ дляMargonails
Говорили про же т доброй воли, а оказывается договорились ...
Дайте витримку із статті за якою ви зробили такий висновок
Yegonyashka• 19 июня 2023
Ответ дляMellisa
Насколько я помню, переговорный процесс остановился, когда вскрылась Буча
Удалено администрацией...
Басина• 19 июня 2023
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Донбас і Крим - то Україна!
Кузякин• 19 июня 2023
Ответ дляБасина
Донбас і Крим - то Україна!
у нее отпало шось.
ZhukOlena• 19 июня 2023
Війна - це завжди закулісна гра великих світу цього. А ми лише розхідних матеріал, на жаль. І так, я не вірю, що ми вийдемо на кордони 91 роки. Рано чи пізно всеодно прийдеться підписувати якийсь договір
Чашечка кофе• 19 июня 2023
Ответ дляP. Halliwell
Істерити можна і в іншому місці
Чашечка кофе• 19 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
Удалено администрацией...
Велика помилка - домовленості з росією
P. Halliwell• 19 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Честно? Нет. Отвечу на русском. Планы росии были на первые две недели. Три дня на падение Киева, три дня на подписание капитуляции, остальное - парады, народные гуляния и прочие улюлюканья в сторону Запада. А поскольку этого не получилось, то путин не раз говорил, что росия управляется богом. Это значит, что будет как бог пошлёт. А если перевести на совсем русский, то куда кривая выведет. Решения стали приниматься спонтанно. А если посмотреть в глобальном смысле, то рашка просто поймалась на крючок США. И теперь бултыхается на этом крючке, не зная что делать. Что касается крючка, то есть нас, то его никто не жалеет.
tori35• 19 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Які на саме події на вашу думку були договорняком?
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 19 июня 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
Гео Лерос? Це той клоун який розповідав відверту брехню про наших загиблих диверсантів і взагалі має розповіді які нічим не підтверджені? Комусь і кобила наречена...
Кузякин• 19 июня 2023
Ответ дляtori35
Удалено администрацией...
Ваш родной язык - украинский? Так пишите на нем, а то вас невозможно читать, кровь из глаз.
tori35• 19 июня 2023
Ответ дляКузякин
Не вказуйте мені на який мені мові писати .Не можете не чітайте.