Midlkgr• 24 июня 2023

Якщо вагнера зайдуть у москву, що буде далі?

kuskus• 24 июня 2023
Ответ дляNastyushaK
Где Реверанс ?
Что там порохоботы?
Где вы?
Когда ’вашего’ президента свалит Пригожин и взойдет на трон, кому присягать будете?
Ему вместо пу?
Или все таки пора покаяться перед Зеленским?
Может пора понять уже что Зеленский это и есть великий лидер, это великий человек. Лидер народа и вы должны покаяться и присягнуть ему.
А, то ви тупо тролите…
Ирина-bbd0• 24 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
приехали за беларуским спецназом и оружием
мое мнение
А на место спецназа в Беларусь полк Калиновского?))
ГОдно!)
neortoju• 24 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
вы тут как-то смешное выражение приносили, но не могу вспомнить какое, звучало типа ’сегодня что за день-...день’ - в рифму оно.
напомните плиииз, не записала))
День - пиздень вот точное описание сегодняшнего дня на расии.
Lady luck21• 24 июня 2023
Ответ дляlapulik
Головне, щоб не домовилися між собою.
Та уже пишут что переговоры
kuskus• 24 июня 2023
Ответ дляGюнтер
росія не здатна вести переговори з цивілизованим світом,а росіянци з росіянцами тим паче.
Це точно, у них жодне весілля не проходить без мордобою, а тут цілий переворот
zelvor• 24 июня 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
напомните плиииз, не записала))
Какой день сегодня , пригожий ….
Milanaher• 24 июня 2023
Ответ дляstuardesochka
Удалено администрацией...
Пусть выезжают. Кто им мешает выехать прямо сейчас.
Omerta• 24 июня 2023
Ответ для4мама
І я схиляюсь що то така велика геополітична партія. Наші в курсі. Омерика ниточки смикає. Бо іншої логіки я не бачу.
Причем тут Америка, скорее заколот элит веутри
kuskus• 24 июня 2023
Ответ дляneortoju
Что-то не могу понять, почему Илы прилетели в белорашу, уже 5 шт, сейчас шестой летит. Это грузовые военные самолёты. Кто что думает по этому поводу?
Може будуть вивозити військових і зброю, яка там є
Gюнтер• 24 июня 2023
Ответ дляneortoju
Это те родичи, которые мне 24-го февраля сказали ’не переживайте, наши сейчас быстро освободят и все будет хорошо’? Та пусть сдохнут твари, чтоб их танком раскатало.
Нам писали ,подождите дня 3,ну 4.И тогда вздохнете спокойно и заживете.При чем сами родились и долгое время прожили,практически в самом сердце Бандерещівни. Контужині,ненавиджу їх.
Argesha• 24 июня 2023
Та ввечері і побачимо, почекайте трошки)
Москва не Київ, на шляху до неї Бахмуту нема.
Дами• 24 июня 2023
Ответ дляstuardesochka
Удалено администрацией...
Мы тау и жили, когда нас взрыввли. Пусть сгорят все москали до тла
lapulik• 24 июня 2023
Ответ дляLady luck21
Та уже пишут что переговоры
Там ще можуть бути варіанти домовленостей. Пригожин-Кадиров, Пригожин-Суровікін і т.д.
Ateya• 24 июня 2023
1. Найкращий варіант такий - Все це кришує хтось, хто мітить в президенти, краще за все, якщо це людина з настроями про-американськими, типу рубити бабоси і не псувати собі все війною, бо бізнес в багатьох накрився, і буде співпрацювати, це значить, що суду будуть видаватися злочинці, що будуть репарації і багато чого іншого. Це довгий шлях, я в нього вірю, але я не впевнена, що це відбудеться зараз. Це можливо тільки початок, прийде хтось, наприклад, кого знов знесуть потім.
2. Більш поганий варіант - Одні дебілоіди змінять інших, путіна зроблять образом всього, що відбувається, а ці покидьки залишаться безкарні і будуть типу робити вигляд, що їм до нас немає діла, щоб прибрати санкції і рубити баблішку - безкарність призводи до повторення поганих подій, це дуже небезпечно через роки.
3. Ще гірший варіант - ушльопки, які будуть продовжувати війну, поступово перетворюючи рашку на корею, на них пофіг, а от нас це вже задрало.
4. Найгірший - ніфіга не буде, домовляться про щось, або в них не вийде.

В будь-якому разі це не фарс, бо вже є заявки білоруських визвольних груп про підготовку до звільнення від лукаша, а вони б не ризикнули, аби це був просто фарс. Тож будемо спостерігати і не забувати про те, що тут у нас.
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляMilanaher
за Урал только
не к нам
neortoju• 24 июня 2023
Ответ дляlapulik
Вроде за Суровикина писали, что он перешёл на сторону Пригожина и забирает войска из Сирии в его поддержку.
Alexsandra• 24 июня 2023
Ответ дляNat-li
Курс продажи наличных долларов в некоторых московских обменниках достиг 200 рублей.

ну это же прекрасно!
А раніше який був?
healer09648293• 24 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Пригожин по понятіям живе, пацани не паймут, якщо скаже повертати назад, та і куди повертати вже...
Точно. У них нема шляху назад ...тільки вперед.
Nat-li• 24 июня 2023
Ответ дляAlexsandra
А раніше який був?
+-70
как-то так
lapulik• 24 июня 2023
Ответ дляneortoju
Почекаємо. Цікаво, Китай мовчить?
Alexsandra• 24 июня 2023
Ответ дляNat-li
+-70
как-то так
Круто!
healer09648293• 24 июня 2023
Ответ дляkuskus
Ви не згодні із думкою, що за ним хтось стоїть? Думаєте сам один хоче провернути військовий переворот?
Та наші за ним і стоять же😁😁😁
Olga Zelenyak• 24 июня 2023
Меньше, чем за сутки - 4 вертолета и 1 самолет.
Не фиговый «спектакль» выходит)
Любовь Вадимовна• 24 июня 2023
Ответ дляstuardesochka
Удалено администрацией...
в Мариуполе и Бахмуте тоже жили чьи то родные и близкие. у масквичей есть шанс выехать прям сейчас, пишите своим родным и близким
nenatasha• 24 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Не фиговый «спектакль» выходит)
вже навіть більше, але хотілось би не тільки втрат авіації, але й мяса, а махач все ніяк не почнеться(
kuskus• 24 июня 2023
Ответ дляstuardesochka
Удалено администрацией...
Тільки ідіот може написати те, що ви ось тут написали
vinika• 24 июня 2023
Ответ дляstuardesochka
Удалено администрацией...
Только русня может жалеть русню.
Око за око, и ни каплей меньше тварям, за все
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Не фиговый «спектакль» выходит)
6!
Olgusya• 24 июня 2023
Ответ дляКотюшка
Новини вже пишуть що там якоби переговори вже( я аж засмутилась😟
Де ви це читаєте? Жоден телеграм-канал не написав
H.Ter• 24 июня 2023
Ответ дляlapulik
Пригожин-Кадыров очень вероятно.
Сегодняшний день показал, что на россии власти нет, армии нет, народа нет - каждый забирает столько территорий, сколько унесет.