Ответ дляNastyushaK
Где Реверанс ?
Что там порохоботы?
Где вы?
Когда ’вашего’ президента свалит Пригожин и взойдет на трон, кому присягать будете?
Ему вместо пу?
Или все таки пора покаяться перед Зеленским?
Может пора понять уже что Зеленский это и есть великий лидер, это великий человек. Лидер народа и вы должны покаяться и присягнуть ему.
Что там порохоботы?
Где вы?
Ему вместо пу?
А, то ви тупо тролите…
Ирина-bbd0• 24 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
приехали за беларуским спецназом и оружием
мое мнение
А на место спецназа в Беларусь полк Калиновского?))
ГОдно!)
Lady luck21• 24 июня 2023
Ответ дляlapulik
Головне, щоб не домовилися між собою.
Та уже пишут что переговоры
Ответ дляneortoju
Это те родичи, которые мне 24-го февраля сказали ’не переживайте, наши сейчас быстро освободят и все будет хорошо’? Та пусть сдохнут твари, чтоб их танком раскатало.
Нам писали ,подождите дня 3,ну 4.И тогда вздохнете спокойно и заживете.При чем сами родились и долгое время прожили,практически в самом сердце Бандерещівни. Контужині,ненавиджу їх.
1. Найкращий варіант такий - Все це кришує хтось, хто мітить в президенти, краще за все, якщо це людина з настроями про-американськими, типу рубити бабоси і не псувати собі все війною, бо бізнес в багатьох накрився, і буде співпрацювати, це значить, що суду будуть видаватися злочинці, що будуть репарації і багато чого іншого. Це довгий шлях, я в нього вірю, але я не впевнена, що це відбудеться зараз. Це можливо тільки початок, прийде хтось, наприклад, кого знов знесуть потім.
2. Більш поганий варіант - Одні дебілоіди змінять інших, путіна зроблять образом всього, що відбувається, а ці покидьки залишаться безкарні і будуть типу робити вигляд, що їм до нас немає діла, щоб прибрати санкції і рубити баблішку - безкарність призводи до повторення поганих подій, це дуже небезпечно через роки.
3. Ще гірший варіант - ушльопки, які будуть продовжувати війну, поступово перетворюючи рашку на корею, на них пофіг, а от нас це вже задрало.
4. Найгірший - ніфіга не буде, домовляться про щось, або в них не вийде.
В будь-якому разі це не фарс, бо вже є заявки білоруських визвольних груп про підготовку до звільнення від лукаша, а вони б не ризикнули, аби це був просто фарс. Тож будемо спостерігати і не забувати про те, що тут у нас.
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Пусть выезжают. Кто им мешает выехать прямо сейчас.
за Урал только
не к нам
Alexsandra• 24 июня 2023
Ответ дляNat-li
Курс продажи наличных долларов в некоторых московских обменниках достиг 200 рублей.
ну это же прекрасно!
А раніше який був?
healer09648293• 24 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Пригожин по понятіям живе, пацани не паймут, якщо скаже повертати назад, та і куди повертати вже...
Точно. У них нема шляху назад ...тільки вперед.
healer09648293• 24 июня 2023
Ответ дляkuskus
Ви не згодні із думкою, що за ним хтось стоїть? Думаєте сам один хоче провернути військовий переворот?
Та наші за ним і стоять же😁😁😁
Olga Zelenyak• 24 июня 2023
Меньше, чем за сутки - 4 вертолета и 1 самолет.
Не фиговый «спектакль» выходит)
Любовь Вадимовна• 24 июня 2023
Ответ дляstuardesochka
Удалено администрацией...
в Мариуполе и Бахмуте тоже жили чьи то родные и близкие. у масквичей есть шанс выехать прям сейчас, пишите своим родным и близким