Dashko007• 04 июля 2023

У кожного свій вибір щодо інфо про ядерну станцію. А як же чоловіки?

Людина хоче спастися від ймовірної радіації, якую лякають всі верхівки влади. Але який вибір у чоловіків? У тих же дітей студентів?
Всі пишуть, вас попередили а вибір за вами. Який у них вибір. ?
SpiritStar• 04 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Можно уехать.
Главное, границы открыть.

Иначе чем Украина сейчас от совка отличается?
Границы закрыты, силком на убой.
Законодавчої заборони на перетин кордону не існує:
kris_lynx• 04 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Ну так я і це маю на увазі, що по союзу, може й можна було, зараз союзу не має, забудьте
А так, -мій батько ліквідатор
Свекор ліквідатор ( через їх роботу, їх відправляли і так легко нікуди не поїдеш, батько випросив два дні у керівника, бо то його друг був, відвезти маму і мене подалі, і повернувся)
Навіть брат ліквідатор ( старший мене, на той час служив в армії і їх теж залучали)
А жінки/діти/старі - так, може їхали куди хотіли
А ви так розповідаєте за свободу прям
Обычных мужчин не выпускали в 86м? Не выдумывайте. И нас всех до 24.02 выпускали, хоть и союза давно нет.
СhanelKa• 04 июля 2023
Ответ дляkris_lynx
Звичайні це які? Безробітні, торгаші ?
А якщо робота і на роботу наказ?
То треба було щоб всі звільнилися тут же ?
І всі лікарі ще мали потікати з лікарень, куди привозили тоді постраждалих?
Звичайні чоловіки, які працювали в держ установах нікуди не могли поїхати, бо десь Чорнобиль бахнув.
Те, що поїхав ваш батько по союзу, то виключення
trickywicky• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Всі як завжди, проти. А що в цьому питанні такого жахливого? Чи це нормально тримати всіх в клітці і труїти а світ буде спостерігати
Автор, це питания не до світу, а до влади, яка порушує вже півтора роки і Конституцію і просто всі людські закони
А наш мудрий нарід просто підставив шию і мовчить , бо все подається під соусом війни
trickywicky• 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Україна 1000 км, вам що мало місця куди виїхати раз так хочете, приїдьте до польського кордону за 20км тай сидіть, думайте що ви майже закордоном
Ви вже мабуть з-під польського кордону пишете?
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляIrina-5d24
Естественно к нам. Но эти переплюнули всех. Сделали хороший вывод из ошибок предшественников, взяли в оборот и вуаля, пацанва из подворотни рулит страной
Не знаю как у Вас, а у меня другие выводы
Может потому что у меня семья военных и смотрю и вижу другое.
Киев_Елена• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Я Вам больше скажу, если не дай Бог будет радиация, то зараженных людей не будут выпускать разносить радиацию по другим территориям. О загранице не будет и речи. Зачем радиация в Европе. Кто хочет выехать - выезжать нужно ДО, а не после
Yuliya-af7f• 04 июля 2023
Ответ дляancha1
Минуточку,уточнение-не служить,а воевать! Воевать за свою свободу!!
Или за бабло олигархов
Jhenya_Sh• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
хйлу розкажіть
Это не х.йло закрыл мужчин в стране. Думаю даже, будь его воля, он бы всех мужиков выпустил ))))
Renesmeе 16• 04 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Із під білоруського пишу
symbol• 04 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Звичайні це які? Безробітні, торгаші ?
А якщо робота і на роботу наказ?
А многим ещё и на парад надо было сходить в обязательном порядке
irini• 04 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Тоже об этом думала. Но как выехать? Люди на то и люди, что не могут бросить своих родных и уехать. И довольно-таки цинично предупредить об опасности и закрыть границы.
СhanelKa• 04 июля 2023
Ответ дляsymbol
Так, за нього ще забула
Киев_Елена• 04 июля 2023
Ответ дляirini
На это и расчитано. Закрыли границы, но чтоб отбелить себя - предупредили. Только если предупредили, то почему не эвакуируют людей? Да что там про заграницу, нет даже эвакуации 30км зоны в другие места по Украине. Хоть бы детей из интернатов повывозили
Всем_Рада• 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Не у всіх є кошти їхати навіть по Україні. Сидимо в заручниках ситуації
Адюла• 04 июля 2023
Ответ дляTory_Victory
Если бы дали возможность выбирать и выезжать всем, посмотрела бы какой процент останется на войне.
Знаю многих, кто не успел отслужить до начала войны и их держат, они все бы отдали, чтобы уйти и не служить
Вчера знакомы рассказывал,что упацанов служба закончилась и не отпускают, и не платят
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляkris_lynx
Нет билетов и закрытые границы - как бы 2 большие разницы. Можно было выехать своим транспортом в том числе.
Много при ссср было своего транспорта?))) И да.Вам на машине никто не запрещает по Украине передвигаться
Всем_Рада• 04 июля 2023
Ответ дляNataliiazp
Сколько читаю темы, так и не поняла, чего кипишует вся страна? У нас даже город весь не будут эвакуировать в случае, только наш берег подлежит эвакуации, потому что мы ближе. И пугают нас этим уже год, таблетки выдавали ещё прошлым летом.
Можно подробнее? Я тоже в Запорожье и выехать нет возможности. Медленно схожу с ума((
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляIrina-5d24
А я не писала, что вы за него голосовали. Сейчас то поддерживаете явно.
Нет, в 2014м. Удивлением не былр поэтому мы уехали в 2021м. Но поверить все равно было тяжело.
Еще раз повторяю, у зелени есть команда, оппозицию они вытравили. Команда пусть и предлагает. Я критиковала его месседжи про шашлыки и я же написала, что он мог бы сказать. Как ответственный человек, истинный президент своей страны. Писать планы на будущее - не моя задача. Устроюсь на работу в Минэкономики, тогда и буду писать. За зарплату.
Вы не сможете писать никаких планов.давайте откровенно и честно)))
А тучи поразводить руками тут каждый второй рвётся.не в состоянии даже навести порядок в своей семье.но воюющей страной как управлять в интернетах это мы первые)))
Я поддерживаю Украину.всех воюющих и всех сопричастных помогающих.а не зеленского и не власть. Это большая разница!
Irina-5d24• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
У вас семья, у меня друзья.
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Нормально, потім покажуть, як Бучу і сувжуть шо то орки винні. І промовчать, шо знали про наступ і не захотіли попереджати, щоб паніки не було. Так і тут , не можуть випустить, бо хто ж рятувалтниками поїде в зону відчудження?
Тенденция последних дней переложить вину за Бучу на украинцев и вторая яркая -’вы всё врете про зверства росиян в буче и в оккупациях никого не убивают’
Вот этих персонажей нужно в бан!
СhanelKa• 04 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Мені здається, що до такого не дійде, але з речами, одягом, тваринами тощо - ні
Коли японців евакуювали на безпечну відстань, то їх речі одяг забирали/знищували. Ну звичайно їм все надали нове.
Irina-5d24• 04 июля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Откуда вы знаете, что я смогу, а что нет? Вы со мной не знакомы. Смогу я точно больше чем нынешняя шайка-лейка, хотя бы потому, что есть соответствующие опыт и образование. Порядки быстро не наводятся, но надо хотя бы хотеть их навести, а не усугублять беспорядок превращая его в хаос.
Да-да, Украина, воюющие - это одно, а власть - другое
Marinka152• 04 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
а Ваш дім мають захищати ті, хто на фронті????
їх типу не шкода, бо вони - не Ваш чоловік???
Ну ,якби не дай Боже, стала перед таким вибором,то я б вибрала не свій дім, а життя свого сина.Нащо мені той дім, якщо за нього заплатити життям.
Ирина-bbd0• 04 июля 2023
Ответ дляIrina-5d24
’Все говорят и ты говори’)))
Ни одной конструктивной мысли от Вас нет.только разгон паники и все плохие)
Вкусныйпончик• 04 июля 2023
Ответ дляSpiritStar
Стаття 7. Залучення осіб до ліквідації радіаційних аварій та їх наслідків
Залучення осіб до ліквідації радіаційних аварій та їх наслідків допускається лише на добровільних засадах, за контрактом, в якому повинна зазначатися можлива доза опромінення за час ліквідації радіаційної аварії та її наслідків.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/15/98-вр?fbcli...
Так щаборона на виїзд незаконна, але чомусь недотримуються законів.
Tory_Victory• 04 июля 2023
Ответ дляАдюла
Ну вот я поо таких и говорю
Кому оставался месяц-два до дембеля, а они уже 2,5 года. Заставляют контракт подписывать и не отпускают, кто не подписывает денег не получает
Вкусныйпончик• 04 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вкусныйпончик•
Участник проекта с 12.08.22
Ще одна запорєбріковая?
Немає чого рашистську відповідальність за вбивства цивільних і катування в Бучі розділяти з українцями!
Є ’закони і звичаї війни’, де ніхто не міг уявити,що росіяни виявляться зе більшими ублюдками,ніж від них очікували
Нема чого прикриватися людьми
Leeloo_aloha• 04 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Звичайні це які? Безробітні, торгаші ?
А якщо робота і на роботу наказ?
Тоді був союз, працювали соціальні гарантії, капіталізму й приватної власності не було, люди вірили державі. Держава хоч і не зразу признала жахливу помилку, аварію, та все ж про громадян подбала. Була організована евакуація, пів року ліквідації наслідків.
А скільки людей тоді їздили за кордон, мали паспорти? Одиниці. Не було дистанційної роботи, не було інтернету.
Розвал і перебудова почналися пізніше чорнобиля.

Зараз все інакше, капіталізм, хто з грошима - має все і паспорт і свободу купить і на машині своїй поїде. Паспорта закордонні у кожного другого. Кожен сам за себе і свою сім´ю дбає.

От як вони зараз хитро змогли радянські обов´язки громадян перед державою (котра про громадян дбала) накласти на сучасний капіталістичний устрій? І всі з цим погодились, майданів не влаштовують.
Marinka152• 04 июля 2023
Ответ дляHelloKitty18
А який вибір у чоловіків,які зараз на війні, чим вони гірші, вони теж живі і хочуть жити і вберегтися.
То якщо поляжуть і цивільні,то тим,хто на війні легше буде? Збочена логіка якась. А взагалі то всі ці дискусії не мають сенсу. Раніше треба було думати,всі ми заручники певного вибору.