Козяка-маляка• 09 июля 2023
Куди жалітися на незаконне отримання ВПО?
Якщо я знаю випадки,що люди навіть навмисне їздили на західну пожити там пару днів,щоб потім отримувати ВПО,а живуть вдома.Бажаючі давити на совість-мимо.Прошу відповіді по суті.
Карамелька• 09 июля 2023
Ответ дляЖенщинас
Та заколебали лезть в чужой кошелек,корман и т.д.Какая вам разница?Это ихняя, жизнь и т.д,каждый должен жить как ему нравится,а не кому-то не нравится как живут например.Это всё на ихней совести и им отвечать.Следите за со бой и будьте осторожны🤗 Мирного неба вам над головой 🤗
Их
Байрактара• 10 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Насправді, хитрування з ВПО це та ж сама корупція. Тільки на своєму, доступному рівні, так би мовити.
І коли хтось пише ’он депутати мійльонами ворують, почніть з них, що Ви до простих людей причепились’. То, виходить, що Ви не проти корупції, просто не маєте технічної можливості отримувати лівих грошей, як депутати, а так би також їх брали.
Чи здала б я когось за незаконне ВПО?
Ні!! Хоч і вважаю це неправильним.
Чи здала б я когось за незаконне ВПО?
Ні!! Хоч і вважаю це неправильним.
Вам