Козяка-маляка• 09 июля 2023
Куди жалітися на незаконне отримання ВПО?
Якщо я знаю випадки,що люди навіть навмисне їздили на західну пожити там пару днів,щоб потім отримувати ВПО,а живуть вдома.Бажаючі давити на совість-мимо.Прошу відповіді по суті.
Бибер-анонимер• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Так, те, чим займається знайомий автора - один із видів тієї корупції)
Ой, а как выезжают мужчины за взятку или инвалидность покупают, так это не коррупция. Это они жить хотят. Советчицы такие советчицы.
Байрактара• 09 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Вы считаете, что на 2 тысячи они жируют? ))
А пенсіонери на таку суму жирують ?
Кукарикуууууу• 09 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Порадниці,прошу відповіді по суті.Якщо хочется просто побалакати-то не треба)
А то,що?
Всех в сад• 09 июля 2023
Ответ дляБайрактара
Ну і добре:одні нехай дають ,а інші нехай беруть .Та й на тому все.
З такими співгромадянами ми’ далеко’ дійдемо .
Що дає, що бере?
Люди, що були впо і повернулися все одно лишаються в зоні ризику близько до фронту.
І дійсно чим вони відрізняються від своїх сусідів, що не хочуть повертатися?
Дон Пэдро• 09 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Та ладно.
1 млн фіктивних ВПО - це
1 000 000*2 000= 2 000 000 000 грн.
Норм результат.
1 млн фіктивних ВПО - це
1 000 000*2 000= 2 000 000 000 грн.
Норм результат.
Всго-то 50 лимонов баксов. ))) Пусть автор рискнет прижать с десяток депутатов или судей - поболе выйдет..
Тріль підпільний• 09 июля 2023
Ответ дляЗамріяна
То есть у вас не беспокоит начальник Одесского тцк например , который награбил выехал за границу жирует его сын в СБУ крышует , до сих пор получают бабки и куча таких людей ?да?? вам подавай обычного человека который хоть как-то там себе пытается обеспечить детей?
Теперь я понимаю чего наша Украина в такой з******
Ну так не будет же автор вякать против дяди при должности и связях, могут быть последствия, а вот на тех, кто не выше нее на социальной лестнице оторваться можно
Байрактара• 09 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ну не у всіх чоловіки виїхали за хабаря.
У багатьох порадниць їхні половинки на передовій .
Стервочка• 09 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Сколько вам лет?)
то не будете?
шкода...а то б в нас був такий унікальний шанс побороти корупцію раз і назавжди.
Ответ дляТріль підпільний
Дяді, связі… Ви мабудь теж на руку не чисті? Враження від сленгу. Ось чому вам так мозолить тема автора?
Дон Пэдро• 09 июля 2023
Ответ дляБайрактара
Ви порівняли ,вибачте,щось з пальцем.
Стукачество начинается с мелочей.
Всех в сад• 09 июля 2023
Автор скоріше за все троль.
Так як після звільненння півночі, у всих, хто вчасно не повідомив, все одно кошти потім забирали.
То ж не має сенсу таким займатися.
Стервочка• 09 июля 2023
Ответ дляЕвга-9246
А мені цікаво - автор, ви ніколи ні в чому не переступали букву закона? Не дали шоколадку ніде за папірець, не принесли нічого з роботи додому...? От прям кристально чесна людина?
мені цікаво, звідки в автора стільки подробиць. хто де живе, працює-не працює, куди їздить і коли і таке інше.
Кукарикуууууу• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
А я розумію автора. Бо через таких людей в нас економіка на дні. Пора вже трохи за законом жити.
Але по темі, на жаль, не знаю.
Економіка на дні не із-за ВПО, не там крайніх шукаєте.
Байрактара• 09 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Стукачество начинается с мелочей.
Саме так .все починається з малого-там дав,там узяв ,а результат ми бачимо того усі .
Так точно!• 09 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну идете в утсзн и сообщаете. Даже если захотят возиться, то сначала позвонят тем людям и предупредят, что придут с проверкой
іронічна антитеза• 09 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
С кем? С людьми, оформившими несчастные 2000?! Подло, исподишка. С теми, кто ворует миллионы, воевать кишка тонка. Обделается от страха!
На взрослого 2 тыс., на каждого ребенка 3 тыс.
Дон Пэдро• 09 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Через те що ми закриваємо на це очі і даємо «на лапу», ті депутати тому й живуть так.
От того, что автор анонимно стуканет на знакомых, депутаты хуже жить не станут. Уж поверьте!
Стервочка• 09 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Повзрослеешь,расскажу почему я не могу
то я скоріше помру від старості
Байрактара• 09 июля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Там згадували за начальника ТЦК
Так хто ж йому та хабарі сунув?не ми з вами?
Кукарикуууууу• 09 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Живу в пригородном селе возле Николаева. У нас таких ВПО пол Николаева. Ещё в прошлом году сидели у нас, город сильно обстреливали. После освобождения Херсона стало полегче, сразу все домой рванули, оставив за собой выплаты. Никуда не жалуюсь и не собираюсь
Привет в пригород Николаева!!! Я так соскучилась!!!
Дон Пэдро• 09 июля 2023
Ответ дляKateSavch
Депутаты и правительство не падают из неба, это люди из народа. И когда народ вот такой не чист на руку - то и в правительстве никогда не будет честных людей. Им неоткуда взяться. Лендлизом вам честных депутатов не доставят.
Люди из народа?
Шутите? )))
Щира українка• 09 июля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Так,уявіть собі( при цьому жодна з них не хотять йти працювать.
А вигоди в чому? Це ж витрати на проїзд, на оренду житла, щоб зареєструватися.. не сходиться