Заліковий троль• 10 июля 2023
Кто во время войны переехал в другую страну и счастлив?
И не будете возвращаться. С детьми. Я до сих пор думаю уезжать или нет с тремя детьми.
Позаземний розум• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я без дітей, планувала виїхати в Чехію ще задовго до війни, але переїхала в Англію. Задоволена як слон, тому що це 100% мій менталитет, плюс в чоловіка зп хороша (виїхав законно).
Сказу немає, безпритульних псів немає, люди ввічливі, на вулицях чисто, лікарі просто суперові, компетентність на високому рівні. Мене лишили на юніверсал кредіт, але я не отримую виплати - сказали, що так я можу абсолютно безкоштовно отримувати ліки, які мені потрібні.
Мама інвалід, забрала її, купили спеціальний скутер для інвалідів, тут всюди є спеціальні доріжки для таких людей, на цьому скутері можна заїхати в магазин, театр і тд - люди пропускають, посміхаються мамі.
Дороги хороші, чисто, затишно, закони працюють, з корупцією не стискалась. Постійно приходять листи - ви задоволені як працює поліція? Вам добре у вашому районі, можливо, щось потрібно змінити? Лікарі телефонують дізнатись, як ти.
Державні лікарні дуже добре виглядають, забезпечені всим абсолютно.
Є тільки один нюанс, про який я не можу написати, але він, зрівнюючи з плюсами, незначний.
Час від часу мені стає сумно, бо я бачу, що люди так живуть довго і не розумію, чому ми так не можемо?..
у меня все это есть и дома ...и я живу в своей недвижимости и дети обеспечены.смысл кудато ехать на съем и пахать
Поміркована думка• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Та ну, в моєму місті можна за 600£ в класному районі зняти квартиру. Плюс ти соціально захищений - якщо тобі не вистачає грошей на аренду або лічильники, говермент трошки виділяє тобі. Голодний та холодний не будеш)
Ви були в Англії? Звідки рахуєте?
Я в США. В Англії, біля Лондона є знайома з 2 дітьми, живуть в спонсора. Не вистачить мінімальної зп на нормальне життя там, абсолютно. Може в сільських місцевостях трохи по іншому, але й роботу там знайти важко, хіба що фізичну.
Ответ дляDreemOfRio
В Канаде прожила год - сущий ад - очень далеко, цены.
Три месяца жила в турции - норм, но турки бесят.
Сейчас живем в Валенсии - все ок. Хотя проблем хватало с снятием квартиры и тд.
Будем ли возвращаться? Наверное нет, но приезжать буду. Без ребенка.
А что за проблемы со снятием квартиры в Испании ?
Ответ дляПозаземний розум
Не вірю, що в вашому місті немає безпритульних собак. Для мене це дуже важливо. Я намагалась знайти таке місто в Україні - його немає.
Чоловік не пахає, умови кращі чим де завгодно) І звісно, комусь краще в Україні. Мені тут.
Ответ дляПоміркована думка
Поки чоловік шукав роботу, ми жили на 1000 доларів місяць. При тому, що знімали оренду на аирбнб. При тому, що ходили в кафешки і постійно були витрати.
Спробуйте но на мінімалку прожити в Україні, а ще зняти щось.
1800£ мінімалка тут. Скільки в Україні?
Водійка хімарса• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Чому він має втратити роботу? Його постійно запрошують на проекти, тому що він гарний спеціаліст. Його взяли навіть туди, де в нього немає компетенцій, бо бачили його портфоліо - сказали, що потягне.
Поки він працює тут, постійно надходять листи - приходьте до нас, ми заплатимо більше.
Проект цікавий, кожної пʼятниці сидить з колегами на пиві за рахунок компанії. Вже бував у них на вечірках, я на корпоративі з ним.
Якщо він втратить роботу, він знайде нову за неділю, плюс фінансову подушку ніхто не відміняв.
Нюанс полягав не в тому)
Не люблю жить , где зависимость полная и от мужа , это не комфорт . Всякое случается .
Единая страна!• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
1800£ мінімалка тут. Скільки в Україні?
Як захворіє чоловік? Чи покохає і піде? У вас все повʼязано на ньому. Ви вже пенсію рахуєте, то де ви працюєте на таку пенсію?
Чи да, вся надія на чоловіка
Поміркована думка• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
1800£ мінімалка тут. Скільки в Україні?
Оренда там, де знайома, в не кращому районі від 1500. На що їй вистачить 1800 ще й з 2 дітьми? В неї до речі зп 2000 на руки. І цього не вистачить на постійне нормальне життя. Якщо б був чоловік і ще + 2000, то так, впритик би вистачило.
Питання не про Україну, а про те, що на мінімалку зняти щось нормальне і жити нормально неможливо. Ну, для кожного своє « нормально», особливо коли є діти і важливі школа, безпека і тп.
Единая страна!• 10 июля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Вот
Ставка на мужа и его работу
Ответ дляПоміркована думка
В мене є знайома, яка обсирає моє місто тут, все їй не так все їй не те.
А потім запитує мене - чуєш, а як мені сюди маму перевезти?
Хм, тобі ж тут не подобається? Їдь додому😀
DreemOfRio• 10 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Вы должны быть испанцем с испанским контрактом . Или платить сразу за 12 месяцев проживания.
Единая страна!• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
А зараз тема про життя в іншій країні чи про наші стосунки?
Так про життя
Де у вас човен це чоловік. Все на ньому, і ви тільки з тих реалій розписуєте як класно . Зміняться умови і все буде не так
А вот недавно• 10 июля 2023
Моя подруга счастлива. Скоро выходит замуж за мужчину, чья семья уехала в Европу))Для супруги мужчины это было неожиданностью))
Ответ дляПоміркована думка
То нехай знайде кращий район, чому саме там знімати так дорого? Нехай знайде інше місто. Я живу в великому класному місті і тут реально нормальні ціни на оренду, нехай переїздить. Або додому, якщо вже геть їй погано.
Я як слухаю як тут українцям погано, мені стає смішно, бо вони ниють, але додому не хочуть. Дивуюсь їм.
Водійка хімарса• 10 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Контракт и украинцам не охотно сдают , испанский должен быть хороший ))
Поміркована думка• 10 июля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Так про життя
Та таких як послухаєш, таке понарозказують…. Бо там чоловік все планує, рахує і забезпечує. такі жіночки зазвичай відірвані від реальності.
Крихітка на всі• 10 июля 2023
Ответ дляКороль дивана
Не дуже подобається. Італія. Мову знаю. Роботу гарну маю. Дома було краще ...
А в Италии есть какая то финпомощь и помощь с жильем?
Король дивана• 10 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
0. Ничего
Водійка хімарса• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
В мене чоловік - золото, мені тільки в кайф) В будь-який момент можу жити сама по собі, а який сенс? Нам добре 💛
Если если фин независимость от него то good
Единая страна!• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Десь там колись зміняться. От як зміняться, буду дивитись) Чи ви думаєте, я не підстелила собі соломку?
Ну ну
Язык
Работа на 3000 фунтов чтоб 2000 сьем, нуну
Язык
Ответ дляВодійка хімарса
Є. Я теж за незалежність, бо все може бути. Я проти того, щоб залежати від чоловіка, особливо якщо він проблемний.
Мій золотий, але все може бути, тому руку на пульсі тримаю) В мене професія в ІТ, можу працювати в будь якій точці світу (через це і вивчала ІТ, бо дуже зручно без привязки).
З іншого боку, я розумію, що є люди, яким реально класно в Україні і які ненавидять Англію. Дійсно, є нюанси які не підходять тут деяким українцям, плюс всі друзі і родичі вдома… Треба мати іншу «структуру» характеру щоб жити тут, тому я вірю, що декому краще в рідній країні. Але не мені.
Проте люди, які ниють що Англія так собі але не повертаються додому і не змінюють країну проживання викликають в мене дивні відчуття.
Поміркована думка• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Бо вдома війна. І тут немає чоловіка на шию якому можна сісти і розказувати всім яка «я» молодець, зовсім не розуміючи реальності і не орієнтуючись в цифрах, розказуючи як на мінімалку можна жити, знімаючи квартири РНБ( що впринципі дорого, і досить дорого).
Звезда в шоке• 10 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Ви були в Англії? Звідки рахуєте?
Я в Іспанії живу на мінімалку. Аренда 600 євро - це квартира 3 спальні і зал.
Комуналка 100-150. І на продукти, одяг, розваги нам хватає решти. І це - мінімалка.
Ответ дляЗвезда в шоке
Ми витрачаємо 850£ на оренду, бо дуже сподобалась квартира. Три кімнати. Але в чоловіка не мінімалка. Я зараз не працюю, доглядаю маму, асимілююсь. Вірю вам, що вистачає.
Дівчата, ще раз - спробуйте зняти квартиру, лічильники і їжу на мінімалку в Україні.