ameli10• 18 июля 2023

Знайшла у доньки 12р електронну сигарету. Порадьте як поговорити з нею.

Звичайно розумію, що десь упустила в плані виховання. Не раз пояснювала про шкоду паління. В сім´ї ніхто не палить. Підкажіть як правильно з нею поговорити? Десь з рік назад були непорозуміння: не хотіла вчитись взагалі,багато часу в телефоні, перегляд серіалів, постійні скарги, що я її не розумію. Секретами зі мною ділиться, але я сильно на це і не розраховую. За цих півроку трохи більше розуміємо одна одну, допомагає по дому, влітку почала займатись з репетиром по математиці, і я вже ніби заспокоїлась, що знайшла підхід до неї. І тут ця сигерета... Окрім того хвалилась подружці, що вже пробула алкоголь:(((( Не знаю як поговорити, що і зв´язок з нею був і дійшло до неї, що це не припустимо.
Гореотума• 18 июля 2023
никак, уже поздно )))
автор ameli10 • 18 июля 2023
Ответ дляГореотума
никак, уже поздно )))
не поділяю Вашу думку
курасаны• 18 июля 2023
можно напугать фото легких курильщика, про зависимость, наркоманию и бла-бла-бла
Люблю_смаколики• 18 июля 2023
А где она ее взяла? Где пробовала алкоголь? С кем дружит, гуляет и т.д.? Чем занимается, кроме гулек? Занять ее по самое не хочу, чтоб времени на дурню всякую не осталось.
Алина-1240• 18 июля 2023
Как как,забираете електронку,в помойку выбрасываете,идете к родителям подружки,с которой пила.пугать ничем не нужно
Гореотума• 18 июля 2023
Ответ дляameli10
не поділяю Вашу думку
если ребёнок уже попал в такую компанию, то тут хоть кричи хоть разговаривай, она простт будет тщательнее прятать от вас да и все.
у меня как-то так сложилось в жизни что компании что в школе что сейчас, никто не курит ( вот сейчас компания друзей из них 4 девушки и 5 парней) и никто не курит.
и нет мы тоже ходим по рестикам , ездим на дачу на природу где можем напиться, но курить никто не курит.
даже сама удивляюсь
а вот старшая родная сестра, та курит с 15 лет и все её подруги тоже курят, вот так в какую компанию попадёшь
__Jane__• 18 июля 2023
Ну який зв´язок? Ви должны быть авторитетом, а не подругой. Начать разговор, сказать,что знаете,что курит и пьёт алкоголь. Ну а дальше,как пойдет🤷‍♀️
Ду да ду да ду• 18 июля 2023
Та успокойтесь, через год бросит курить, так как их запретили
автор ameli10 • 18 июля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
не знаю де взяла, є декілька таких подруг, що могли спокусити. Пробувала зайняти, але не має бажання ні на танці ні на будь-що інше ходити. Після школи - проводить час вдома
автор ameli10 • 18 июля 2023
Ответ для__Jane__
дякую!
Анонім Завгосп• 18 июля 2023
Менше грошей давайте. А ті , що даєте, на картку і дивіться куди і скільки витрачає.
Крапипопка• 18 июля 2023
Ответ дляameli10
не поділяю Вашу думку
Провести мабуть бесіду на тему шкідливості. Електрнки реально дуже шкідливі, можна знайти інфо і показати в усій красі.
В класі в моєї дитини є така дівчина, в неї явна демонстративна поведінка, через проблеми в сім’ї, так вона приветртає увагу матері. Подумайте, чи все добре у вас.
Крапипопка• 18 июля 2023
Ответ дляameli10
Я наполягаю, моя на танці ходить, в табір відправяю. Має свої захоплення. Діти мають чимось займатись.
Крапипопка• 18 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Доречі як варіант, ми так зробили, дали дитячу картку.
Первоклашка Я• 18 июля 2023
Я б мабуть сказала, що якщо ти вже така доросла, то і всі плюшки які вона хоче здобувай собі сама
Мрію про космос• 18 июля 2023
Будете забороняти - стане ретельніше приховувати. Етап такий в розвитку - бунт і пробувати нове. Спокійно поговоріть, без істерик. У мене теж вашого віку донька, у класі всі вже спробували ( сама розказує). Вже каже кинула, бо важко їх купити. Довірливі відносини важко підтримувати з підлітками, але покарання вводити вже запізно, без кишенькових грошей теж залишати не можна. Тільки розмови - крапля камінь точить
Крапипопка• 18 июля 2023
Ответ дляМрію про космос
Вона вам може і половини не розповідати, і говорити що ви хочете почути.
Тому варіант тільки мами-подружки для мене відпав з часом.
Мрію про космос• 18 июля 2023
Ответ дляКрапипопка
А хто каже про подружку-маму? Я не позиціоную себе так, бо часто приймаю непопулярні і неприємні для неї рішення. Друзі мають бути відповідного дитині віку. Усе трішки складніше, ніж ви побачили у моїй відповіді
Кинг-Конгша• 18 июля 2023
что ей нравится?
мне в 16 нравилась одна группа. И если б мне сказать, что фронтмен не курит/бросил, я б сделала то же. нравится аниме?
никто в этих мультах не курит. оттолкнитесь от того, что ей нравится и объясните как курение на это влияет - а влияет оно плохо на все.
Забрызжу ядом• 18 июля 2023
Дело не в воспитании, а в социуме и подростковом периоде.
Хочу наколоти губи• 18 июля 2023
Автор не в вихованні діло, значить так роблять в її оточенні і вона хоче виглядати круто
Нормально поясніть, що це зовсім не круто
У мене 11 років пробувала курити (в мене істерика трапилася, я й думати не могла що в 11 можна таке робити)
Сіли поговорили, не можу сказати що дуже спокійно, але більше поміченою не була, а я вже ж дуже уважна до цих моментів.
І так, ще в такому віці ви можете впливати на неї. В 18 вже не вийде
АБВГДэшница• 18 июля 2023
Слухайте, електронна сигарета не 3 копійки коштує. Де вона взяла гроші? У вас. Так контролюйте, скільки даєте та куди витрачає.
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Никак.
Она понимает, что делает
И хочет делать это
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляКрапипопка
И что?
Ребёнок покупает с карты что-то своему другу, а он ему дает наличку
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Можно подумать дети не знают как обналичить деньги :)
Смешно
АБВГДэшница• 18 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Смешно
Без знания пин-кода, как? Тем более, когда смс по всем транзакциям по карте приходят маме на телефон.
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Легко.
Покупаешь Пете йогурт за 20 грн, Петя дает тебе 20 грн.
АБВГДэшница• 18 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Легко.
Долго таким способом придётся собирать на электронную сигарету.
Добрая свекровь• 18 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Это не важно.
Электронка стоит не так много, поэтому все это будет быстро
автор ameli10 • 18 июля 2023
Дякую всім за Вашу думку та поради!