Варена цибуля• 23 июля 2023
Чоловік гидує?
Нещодавно народила, вже встигла мотнутися до чоловіка «в гості», цілих три дні разом провели, давно такого не було, востаннє за ним їздила ще взимку, поки термін дозволяв, і то, давали добу, в кращому разі півтори, а сам він вдома був ще в травні, теж доба чи півтори.
Ну і оце я приїхала, ми гуляли, багато спілкувалися, обіймались, цілувалися, були пестощі, оральні ласки (з мого боку), більшого не дочекалась.
Приїхала додому, багато думаю над тим що то було, гидує чи шо? Ну так, є ще виділення, але під час менструації секс у нас буває і ніяких проблем, а тут що не так? Мені якось навіть образливо.
Лялька в колисці• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Специальные такие как губка
Как называются, скиньте пожалуйста фото или просто название
Лялька в колисці• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Специальные такие как губка
Всё, нашла уже в интернете
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Вот так выглядит
Хочу наколоти губи• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Саме так
А почему не спросили? Ну реально, мы что вашего мужа знаем, что ответит о чем он там думал и почему не захотел вас?
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Сказав «почекай ще трохи, наступного разу усе буде», без подробиць.
А коли той наступний раз, хто зна(
Снегурочко• 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Может она цыганка. У них такая традиция, даже из роддома сбегают, чтобы мужу ’дать’, реальный случай
Как это сразу после родов это сделать? Там же кровище и швы часто
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляСнегурочко
Потому и называется ’трахать фарш’
Снегурочко• 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Потому и называется ’трахать фарш’
Даже термина такого не слышала
Снегурочко• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
А коли той наступний раз, хто зна(
Может, переживает за ваше здоровье
После родов рекомендуют воздержаться от секса месяц или полтора даже
Снегурочко• 23 июля 2023
Твердая валюта• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Забанят, я к вам прийду)
Прикольно. А отой мікрофон, толк є з нього чи так?
ЛеньГуглить_правда• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Природні пологи, якщо вам цікаво)
Скажу більше, вже обговорювали строки коли можна буде за наступною дитиною збиратися
От мінєта дітей не буває.
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Конкретно цей слабуватий, треба дивитись на потужність.
Твердая валюта• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Жужить просто чи можна досягти приємних конвульсій?
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Хоча ні, брешу, як масажер для спини він непоганий)
КонФФетОшка• 23 июля 2023
Ответ дляНовопоштинская
Інша в нього
+100 и к гадалке не ходи
Но, тут же у всех #мойнитакой
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Можна, чого ні
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
+100 и к гадалке не ходи
Но, тут же у всех #мойнитакой
Як бачите, тут всім більше цікаво «а з ким дитина?»
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Я думаю, що автор лукавить. Ну не може так швидко хотітись сексу
Зуб даю, хочу аж на стіни лізу))
Твердая валюта• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Можна, чого ні
А його можна вводити глибоко, чи просто для клітора?
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Вводити не пробувала (та і як, він величезний) і вам не раджу, то так, для зовнішніх маніпуляцій
Твердая валюта• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Дякую. Хочу такий спробувати. Гучний дуже?
Варена цибуля
• 23 июля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А кто кормил ребенка в ваше отсутствие?
А вам теж треба терміново поїхати?
Миллениалка• 23 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ставлячи себе на місце чоловіка- мені б було гидко
Дело не в ’гидко’, а может он элементарно думает, что она после родов не готова еще, там же зажить всё должно после этого, сократиться как положено и пр. Тем более раз обошлось всё оральным сексом, то ему и так хорошо. Может подумал она таким образом намекнула, что остальное пока рано.
как тебе такое илон маск• 23 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
А вам теж треба терміново поїхати?
Так. Ви тріль😆, авторе💪
Миллениалка• 23 июля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я в шоке. Хоть бы ещё головой подумала про своё здоровье. Не, побежала ахаться с лохиями. Ото либидо у дамы.
ну мужчина позаботился и поберег её, не стал лезть. нормальный такой муж.