Пекельнi Борошна• 04 августа 2023
Батьки, контролюйте свої розмови
Нещодавно гуляли на дитячому майданчику. Стала свідком розмови декількох хлопців, років восьми-десяти на вигляд. Діти розповідали, де бувають, з ким гуляють. Зайшла розмова за парки відпочинку. І тут один хлопець каже: «ми ходимо гуляти лише з мамою у парк. Тато боїться, що його заберуть на війну. Він взагалі нікуди не виходить, лише увечері до магазину. Постійно каже, що йому виходити небезпечно». На площадці сиділо ще чоловік десять дорослих, розмову було чутно на весь майданчик.
Стежте за тим, що кажете у присутності дітей.
А то буде, як із цим хлопчиком. Весь двір дізнався, що його батько ховається від мобілізації )
Володарка мрій• 04 августа 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
В смысле?
Батько боїться і ховається. І немає значення чого саме боїться. Я би при дитині реально таке не обговорювала.
Володарка мрій• 04 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Ну, можно долго фантазировать на эту тему, начиная от папа- трус и заканчивая - живой папа гораздо лучше мертвого
Я кажу в загальному, не звертаючи увагу на причину. Наприклад, мій чоловік лишив мене з дітьми і пішов у воєнкомат, і ми самі вибирались. У мене було багато що сказати з цього приводу, але я це з дітьми не обговорювала. Я вважаю, що малі діти мають думати про батька добре, а час все покаже, але вони вже будуть дорослі, із сформованою психікою, і самі зроблять висновки.
задумчивая мордочка• 04 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Очень даже имеет значение, в данном случае в поведении отца нет ничего постыдного
Перша на селі• 04 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
А что время покажет? Правильно ли ваш муж пошел защищать будущее страны и своих детей в том числе?
Карма хамелеона• 04 августа 2023
Моя дочка (9 р)мені недавно каже: Ти чого психуєш? Ти шо таблетку забула випити?
Хоча я їй не казала, що пью АД.
Звідки вона дізналася не знаю.
Мабуть підслухала розмову з чоловіком.
Але якщо вона десь про це скаже, то чхати я хотіла на те, що про мене думають.
Хоча я їй не казала, що пью АД.
Звідки вона дізналася не знаю.
Мабуть підслухала розмову з чоловіком.
Володарка мрій• 04 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Правильність вчинків мого чоловіка ми обговоримо без експертів порадниці.
Печенюшка• 04 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Они ведь могут сделать выводы, что папа их бросил в трудное время. Если им не расскажет мама,что папа- герой
Объяснять и говорить- это очень важно
Перша на селі• 04 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Оно то так. Только вы сами эту тему здесь добровольно затронули. Сказали А и дальше отскочили.
Володарка мрій• 04 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Объяснять и говорить- это очень важно
Я про те, що закладається в них зараз. І думати про батька погано вони не мають. Тато має бути героєм і без реального героїзму, а який же герой ховається дома? Просто не варто дітині знати чому саме тато засів в хаті.
Освічую темряву• 04 августа 2023
Не знаю, чому ви пишете зі смайлами, що смішного в цій жахливій, прикрій і болючій ситуації. Тільки поспівчувати можна.
Курочка• 04 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Потому как аноним курочка меня охарактиризовал?
И че?
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 04 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Я навела приклад просто. Той що був на поверхні, той першим і згадався.
Перша на селі• 04 августа 2023
Ответ дляКурочка
Удалено администрацией...
Да что вы говорите. Вам ваш ник не понравился или мой?
Кондуктор маршрутки• 04 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Погано те чим батько стає в очах дитини.
Зато отец жив и здоров и дома.
Кондуктор маршрутки• 04 августа 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
В смысле?
Ну типа папа не герой, раз не хочет идти на фронт.
Володарка мрій• 04 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Зато отец жив и здоров и дома.
Тут важко щось пояснити(( я не кажу, що треба піти і здатись, це його вибір, і я розумію чому. Але дитині не варто про це знати. Це не дитяча справа взагалі.
Та прям багіня• 04 августа 2023
Ответ дляПеченюшка
Так.скажіть це дитині у якої тато не повернувся з війни
ЦібаФу• 04 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Ото новость 🤦♀️а типа сейчас у кого то по другому .. настоящие патриоты уже там , остальные не желают туда идти . Сразу говорю , за 30 лет можно было создать армию , пусть ответственные за это идут сами на фронт , они живы , здоровы , хорошо живут .
Я б была мужиком тоже не пошла . Отец мой там но он военный .
Так давайте всі хлопці з фронту повернуться додому,а ми всі сядемо і будемо чекати поки туди підуть ’ответственные’
Кондуктор трамвая• 04 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Та всі ховаються, хто не ховався - вже там
Ні
Не всі
Коханозадовільна• 04 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ребёнок будет думать, что он живёт в опасной стране, где надо бояться государственную машину, что могут схватить любого человека, не преступника, родного папу и уволочь на войну.
В общем-то это недалеко от правды.
УраганнаЯ• 04 августа 2023
Люди не винні, що бояться вмерти. Не всі можуть воювати. Ніхто не хотів цієї війни.
Як я хочу щоб кацапи вже «самоунічтожились» Сволота забрала спокій в моїй країні. І лізе, і лізе… І ще тут теми кліпають.
Ответ дляВолодарка мрій
Для дитини тато герой, якщо він дбає про неї, а не вояка. Геройство Для дитини ніяк не пов´язано з ’громадським обов´язком’ наші діти не родом з СРСР. Це тоді нам розповідали про героїв, які віддали життя, зараз інший час, і інші цінності. Людина цінна, а не держава
Голова колгоспу• 04 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Все узнали, что мальчик трепло.
А папашка ссыкун
Голова колгоспу• 04 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну мужики послушали и вряд ли ржали, понимают что к чему.
Дальше с мобилизацией еще активнее будет, сами попрячутся, потому что кто хотел уже сами в тцк сходили
Лучше б на рашке мужики так прятались как у нас!
Голова колгоспу• 04 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Ссыкунцом