Мудробаба• 05 августа 2023
До чоловіка має приїхати діловий партнер із закордону. Просить приготувати борщ
Чоловік зніме йому готель, але каже на один вечір треба запросити до себе в гості на вечерю і покликати ще одного колегу.
Каже приготувати борщ і сало з часником. Я в ступорі.. борщ на вечерю?
Дівчата, порадьте, будь ласка що готувати
Розвідка Маші• 05 августа 2023
А что не так с борщом? Мой муж иностранец и на завтрак, и на ужин его ест
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Я би приготоувпла борщ. Картоплю з грибами і м´ясом в горщику. Чи голубці))) будете супер хазяйкою)
Кто крайний?• 05 августа 2023
Борщ
Горубцы или деруны
Вареники со сладкой начинкой
Вот и будет полноценный ужин из нескольких перемен
Горубцы или деруны
Вареники со сладкой начинкой
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
Валерия-6ef9• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Блін
Модна до Вас в гості ?😀🥰
Кто крайний?• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
Это национальный колорит, и это интересно
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ой, голубці классна ідея, але я не дуже гарно вмію)) шкода
Ксерокопия ночи• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
Так за границей ужин - это наш обед .
Розвідка Маші• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
Правда. Для меня на завтрак это не совсем понятно, а на ужин вполне. И раз муж просит, значит уверен, что это блюдо в вашим исполнении гостям понравится
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляКто крайний?
Борщ
Горубцы или деруны
Вареники со сладкой начинкой
Горубцы или деруны
Вареники со сладкой начинкой
Деруни можу) дякую!
Ща как дам• 05 августа 2023
Борщ така проблема для вас?
Може він не голодний, просто борщ любить…скучив за ним.
Ну ж не всі обжиратися приходять в гості
Чи ви прям такі аристократи що борщ соромно на стіл подати
ЧупакабраЗеБест• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
а шо будет? придут из гороно?
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляВалерия-6ef9
Блін
Модна до Вас в гості ?😀🥰
Я в Києві))) до речі..зараз чекаю в гості мужчину.вперше)) в мене картопля з грибами і м´ясом в горщику)) голубці)свіжі овочі. Компот. Є ще суп з фрикадельками))) він дуже пеоші страви полюбляє
Ванна Тазиковна• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Правда?
Я сама обожнюю борщ. Але суп на вечерю?
А вас не спрашивают, у вас задание репутация мужа
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А рестораны уже не работают? Борща ему хочется🤦🏼♀️
В ресторани також підуть. Але він хоче прийняти вдома також цього чоловіка, бо він нас кличе в гості постійно і пропонує нам жити в нього скільки схочемо))) ми не були в них, але ж кличе.
Хочеться також прийняти його гарно
Дуняша• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Налісники тоді,дуже люблять іноземці
Ксерокопия ночи• 05 августа 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А что , борщ настолько сложен в приготовлении , что его только в ресторанах умеют готовить ?
Ща как дам• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ото ви за мужика вчепились))
Пиріжків ще спекти забули
Голубці …
Пиріжків ще спекти забули
Голубці …
Дуняша• 05 августа 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Гарно пристроївся-і накормлений і натраханий піде від Вас
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляЩа как дам
Борщ така проблема для вас?
Що за негатив?
Іноземний партнер скучив? Чи чоловік?
Іноземець його наврядчи колись їв, от чоловік і хоче пригостити національною кухнею. Я просто питаю стосовно супа на вечерю
Іноземний партнер скучив? Чи чоловік?
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Хочеться також прийняти його гарно
из какой страны ваш гость? это играет большую роль
Ранковий базар• 05 августа 2023
автор, вы себя совсем не любите? 21 век ресторанов давно, для таких хитросделанных ’партнеров’
Давно уже по домам никто не ходит, а муж ваш на вас катается
Бабуся мороз• 05 августа 2023
Поддерживаю вашего мужа, наш борщ для некоторых иностранцев очень и очень вкусное блюдо. И это из личного опыта.
Мы жили в немецкой семье, так они обычно едят мало, а борщик по две тарелочки не отказывались.
Были в Словакии, примерно такая же история).
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Нідерланди
Затишне кубло• 05 августа 2023
Ответ дляДуняша
А може й не піде, залишиться.
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Нідерланди
тогда не старайтесь, особенно сало и чеснок есть не будет ваш гость, даже под дулом пистолета
Всіх підсаджую• 05 августа 2023
Ну так приготовьте по просьбе мужа борщ и что-нибудь на свое усмотрение.
ФруктЕщеТот• 05 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Я,вас навчу. Купуєте задню частину свині. Підсмажуєте 2 цибулини і терту 1моркву. Для соковитості.рису десь 2-3ст л.відварити. не треба багато рису. І тут головне нарна пр права- я даю меленийкоріанд.карі ніжний (еко). Копоче..треба щоб м´ясо пахло.свль.крутите голубці. Капуста вже наперед відварена.
А далі - 0.5 баночки томату змішуєте з 300-400 грам сметани. Трохи додажте води.солите. лаврушка і заливпєте цим голубці. І тугкуєте на найменшому вогні. М´са я беру десь 1кг. А вщагалі учора взяла 2кг. Накрутила купу голубців. Половину заморозила.
Автор, можна зробити перкць фарширований. З ним простіше.
Мудробаба
• 05 августа 2023
Ответ дляРанковий базар
Партнер нічого не просив. В чому він хитрозроблений?
Він навпаки нас кличе в гості і жити в одному зі своїх будиночків.
Та не розумію навіщо я вам взагалі відповідаю..