Радість моя• 08 августа 2023

Ви пробували коли-небудь повне голодування? Скільки витримали?

Це дало вам якусь користь для здоров´я? Я пробувала років у 25, зараз мені 40, витримала 3 чи 4 дні, вже не пам´ятаю. Вже була велика слабкість, ледве дійшла до магазину по продукти. А є ж люди голодують і по 40 днів.
Allein74999• 08 августа 2023
Пробовала до вечера, пока сахар не упал и всьо…

Стриптизерка• 08 августа 2023
14 дней мой максимум. Сложно только в первый день.
Mirinda78• 08 августа 2023
Мой максимум 7 дней, но не просто - не есть, а по системе. Никаких голодных обмороков и проблем
Люблю Украину• 08 августа 2023
Колись мій дядько в молодості туберкульоз голодуванням вилікував. Голодував десь днів 20, чи навіть більше.
Пьяная вишня• 08 августа 2023
За півтора місяці схудла на 15 кг .яблуко або кілька груш в день. Лікар погнала в лікарню як побачила мене
автор Радість моя • 08 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Круто!
заварний look• 08 августа 2023
Мала пацієнта який голодував 42 дні. Принесли друзі. Печінкова недостатність, кахексія. Таке собі задоволення виводити таких пацієнтів з такого стану в умовах «умовно» безкоштовної медицини
пицунда• 08 августа 2023
сухая голодовка...это жесть... у меня муж водичку пьет 3 дня нормально выдерживает
неДоЖиру• 08 августа 2023
Мой папа голодал 40 дней, по схеме, с контролем показателей крови. Но у него был очень большой вес. С нормальным ИМТ я бы не рискнула голодать

Свята• 08 августа 2023
Каждый день практикую
Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 августа 2023
Ответ дляРадість моя
Круто!
Я голодую у лікарні. Дома не витримує. В мене панкриатит, і саме голодуванням він лікується. Знімається запалення. Але повністю голодувати не можна, щоб саму воду пити. Якщо дома, то столова ложка глюкози на чашку води обов´язково. В лікарні мені крапельницю з глюкозою раз на день ставили. Їсти взагвлі не хочеться.
БезникаЯ• 08 августа 2023
14 днів, слабкості не було, навпаки купа енергії, була молода і дурна. Вбила свій метаболізм, була відсутня менструація більше року і ще бага чого. Читала, що не більше 3 днів (1день-вхід, 2день-голод, 3день-вихід) безпечно для організму. Знайома голодує 1 день на тиждень багато років. Каже, що їй допомагає для здоров´я.
Мэри Попкинс• 08 августа 2023
Пробувала, витримала 27 днів але це дурість
Цвірінь• 08 августа 2023
Ответ дляПьяная вишня
А какой изначально было вес?
Угадайс• 08 августа 2023
Ответ дляПьяная вишня
так це не голод
Carin• 08 августа 2023
Автор,я бы советовала только разгрузочный день на воде раз в 2 недели.

Все остальное одобряет врач при необходимости.
Играю_на_кларнете• 08 августа 2023
Це по типу аутофагії виходить. А цікаво, ось дійсно, у кого яка болячка пройшла після голодування. Щоб точно сказали, що це воно допомогло!Кіста може пройти?
Пьяная вишня• 08 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
А какой изначально было вес?
Тирамісу на терасі• 08 августа 2023
21 тільки на воді і ще готували їжу для родини