Украинцы за три дня закрыли масштабный сбор для ВСУ. Люди задонатили 235 миллионов гривен, которые на 10 тысяч дронов-камикадзе для украинской армии.
Тем временем
В Закарпатской области на дорогу к новому горнолыжному курорту потратят 600 миллионов гривен
Всего хотят отремонтировать 7 километров дорог. Главная цель — чтобы туристам было комфортно доезжать к отелям курорта «Драгобрат». Завершить планируют к новому году.
Зачем на армию выделять деньги, если украинцы сами ее обеспечат своими донатами? Так получается?
Тем временем
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляiryna _b
Я тему автора не розглядаю як ’не допомогати’.
Автор навела нормальной приклад ,як порівняння - витрат та потреб країни .
Щодо не красти самому? Це ви до мене чи до автора звертається і кого із нас ви в крадіжці звинувачуєте?
Нажаль крадуть і порушують закони і крадуть всі.І чим вище піднімаються,тим більші маштаби(
Чи ви вважаєте,що зарплати в конвертах,надання послуг з яких не платять податки( аренда/ таксі/нігті,брови/ репетиторство), продаж товарів....цей перелік безкінечний і всі,без винятку,в цьому,нажаль.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тобто ви те ж себе переховуєте до людей, які крадуть?
Ответ дляLudaSHS
Ми багато хочемо від тієї арміі. І там біда- війна, і тут , всередині країни ще на них вішать. Але, по історіі , в після воєнні роки генерали часто буди у владі.
Ну не стоит недооценивать армию все эти сообщения о дорогах на курорт , когда гибнут десятками побратимы, читаются и на фронте. Слава богу связь сейчас доступна.
Ответ дляLudaSHS
А Сбу себе не покрила позором? Наумов, баканов, мусцеві сбу що працювали на рашу ..
Сбу теж там в системі.(
Женщина не разгребет весь тот гадюшник, хоть три женщины, и все известные волонтерки, та хоть десять
Нужны силовые методы воздействия плюс лишение гражданства
Татьяна_М5• 17 августа 2023
Ответ дляKlara_
Вы перекручиваете. Народ возмущался, что сначала пусть делают зарплаты и пенсии как в Европе, а потом контролируют всё как в Европе. И там речь шла не о дроппе именно, а просто продать время от времени что-то не нужное. В Европе такие продажи ведь не облагаются налогом?
И да , лестницу метут сверху, а не снизу.
Ну так же не бывает. Сначала зарплаты, а потом контроль. Зарплаты нужно заработать. Сначала народ должен ужаться и поднять экономику, а потом и зарплаты вырастут. Этот путь прошли все страны ЕС. Народ выживал ради светлого будущего. А вы хотите наоборот. Светлое будущее уже, только не вашими руками. В Европе дроп облагается налогом. Если вы продали что-то своё один два раза в месяц - то конечно какие налоги? Но если вы продаёте карандаши систематически - то вы должны быть плательщиком ндс, иначе в ваши двери очень быстро постучат)
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляAnnichka
Скажите, а учебники 5 кл второй год за счёт родителей - это какие нужды? Что надо сделать, чтобы государство напечатало?
не на часі ті книжки, тут інще треба встигнути)))
Держава платила сонячним станціям брата заступника Єрмака за електроенергію в окупації
Після повномасштабного вторгнення рф в Україну кілька десятків “зелених” станцій потрапили під окупацію. Серед них – сонячні станції ТОВ “КД Енерджі 2”, ПП “Нацпрод”, ТОВ “Відновлювальна Енергія Запоріжжя”, ТОВ “Грін Енерджі Токмак” і ТОВ “Грандпауєр ЛЛС”, розташовані у Запорізькій області.
За інформацією Bihus.Info, з липня 2022 по липень 2023 рр. ці компанії сукупно отримали понад 320 млн грн оплати за електроенергію за “зеленим тарифом” від державного підприємства “Гарантований покупець”
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляiryna _b
Не виправдовую крадіжок Кучми чи Януковича.
Але крадіжка під час війни найгірше,що може зробити влада.
Наразі не гібридна війна, а спражнісенька з ракетами, шахедами, щ вибузами ,руйнованим житло та вбитими людьми, з хлопцями ,які не бачать сімї і гинуть за життя тих, хто через прозорро купляють барабани
Війна з 2014 року,і тоді крали не меньше,ніж зараз.
А якби Кучма не крав і не здав ядерну зброю і бомбардувальників раші не віддав,з яких нас тепер бомблять,то і війни не було б.
Ответ дляlilu1990
Люди устали и поэтому вовлекаются в срачи про коррупцию?
Логика д*генерата
Ні, їх більше це плавить і багато не в ресурсі. Це яма, яма тхне, деякі вже не можуть читати про всіх тих українських гнид, це демотивує, тому частина теми цієї пішла в дискус про донати, бл за демотивує і це стомленість.
Не від висвітлення, а від переживань.
Ответ дляcoch100
Сьогодні вже військові зібралися під судом.
Але це не має бути їх проблема. Її повиннен взяти на себе тил. Але чомусь депутатів це не обходить. Вони лиш по ютубам інтервʼю роздають.
Ответ дляLudaSHS
Не від висвітлення, а від переживань.
Я не устала, я лично очень злая из за всего происходящего
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Сбу теж там в системі.(
Зараз СБУ працює дуже ефективно з Малюком
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не судіть по собі: якщо ви заробляєте так гроші, то не у всіх є така потреба)
На майбутнє готуйтесь краще, щоб мати хоч якісь аргументи в запасі )
Я судила з вашої поведінки.
Скористайтеся власними порадами і не роздавайте їх тим, хто не просить і не потребує :)
Ответ дляcoch100
Армія не буде слідкувати за цим, їй би витримати і свою корупцію подолати, на откати по відпустках, по екіпіровці, не кажучи про воєнкомів.
, але це так доходить, і це теж дратує, спантеличує, демотивує(
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляiryna _b
Я користуюся послугами,з яких,скоріш за все,не сплачують податки.
Мої діти займаються з репетиторами,користуюся послугами таксі,моя майстер манікюру вдома приймає...відкрийте очі-порушення законів скрізь.
Ответ дляТатьяна_М5
Сначала пусть красть перестанут, будет и на зарплати и всё остальное. А если только ужимать и воровать , то ничего не будет.
И речь шла не о системных по продажах.
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Так,в інтернеті дуже багато купляю і більшість точно не фопи(
Mrs.Ochmonek• 17 августа 2023
Ответ дляKlara_
Я судила з вашої поведінки.
Скористайтесь вашою ’принциповістю’ щодо ’доказів’ краще )
Ответ дляlilu1990
И я. Мой муж ушёл в тро 27 февраля. Был в отпуске прошлым летом 10 дней, надеемся в сентябре тоже будет. Стоит сейчас под авдеевкой, это горячая точка донецкой области, а я ему такая скажу - извини мы устали, никаких тебе дронов, нам надо асфальт до горки.
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
А найбільше ’ сонячних станцій’ належать Ахметову,який в іаворі при будь-якій владі,як не дивно.Чи не дивно?
Ответ дляL-i-s-a-92af
То не користуйтеся. Йдіть до фопа.
Ви ж йдете туди, де дешевше?
Створюєте попит.
Доречі репетитори теж іноді ФОП оформлюють щоб стаж йшов. То ж велком.
Ви ж йдете туди, де дешевше?
Створюєте попит.
L-i-s-a-92af• 17 августа 2023
Ответ дляlilu1990
Ну не знаю, я вижу только факты арестов. А дальше что? Какие обвинения этим людям предъявлены? На какие сроки они посажены?
Бо СУДОВА гілка не реформована!!!
Порошенко провіа псевдо-реформу і нічого не змінилося.
Тому я завжди кажу,що головне українське зло-це наші судді.Терпіти не можу цих потвор.Вони перші винні,що в Україні корупція і війна.
Vlada-Maria• 17 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
йшлося саме про ті. що в окупації. І там конкретно перераховано КОТРИМ. причому, на неокупованій території багато і досі ждуть борги. але вони ж не ті братани, переб’ються
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо СУДОВА гілка не реформована!!!
Да до одного места те реформы, люди в Украине неисправимы