Цукрові вишні• Изменено 18 августа 2023
Виховання дітей..
Порадьте що мені робити.. є дві дитини, підлітки .. одна дуже добре, вона поряд з тваринами розквітає, в неї обличчя стає таке щасливе яке поряд з людьми ніколи не бачила за крайні два роки, але проблеми у спілкуванні з однолітками, так як коли ті починають хамити це її задіває і вона губиться, хоча вона дуже розумна, осадити людину може легко , має гарне почуття гумору і в сім’ї гарно виходить із незручних ситуацій. і друга (психологічно дуже сильна людина, ніколи не покаже що її заділи гарно комунікує, легко встановлює контакти) але ’падка’ на атрибути успішності як на мене.. (якщо не згодні їй купити iphone, то їй не потрібен телефон взагалі, буде без телефону хоче мати купу мотлоху (одягу багато та ін) любить в ресторані одні із найдорожчих страв замовити , це діти в одній сім´її.. як мені їх риси характеру врівноважити? Хотіла б щоб перша була трішки сильнішою, а друга не велась так матеріальне.. тобто могла відрізнити важливе від неважливого
Додекаэдр• 18 августа 2023
Может стоит воспринимать людей такими, как они есть. Подростки очень ранимы на попытки их изменить и на выходе можете получить агрессию.
Путающаяся• 18 августа 2023
А зачем Вам это?
Почему не желаете принимать своих детей такими, какие они есть от природы уникальными и неповторимыми?
Зачем Вам «чесать» разных людей под одну гребёнку и пытаться кого-то не того из них «лепить»?
Разве Вам могут быть ведомы их задачи и цели на жизнь? Откуда Вам знать, чему послужат их качества?
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
Їм по 11, 12 рокі.. може поки є час ще 1-2 роки змінити і вони прислухаютюся до мене поки не ввійдуть у вік коли я взагалі не зможу їм говорити
ШанельКуКу• 18 августа 2023
ничего у вас не получится.
У меня тоже двое детей - мальчики - абсолютно разные, причём характеры стали проявляться с раннего детства. Менять бесполезно.
ЗЫ. автор, вы бы сами хотели, чтоб вас начали ’улучшать’?
Заместитель Анонима• 18 августа 2023
Ніяк, діти мають свій характер, сприймайте такими як є.
Нічого паганого я не побачили у їх поведінці.
Якщо дитина хоче найкраще, то їй треба донести, що для цого вона має сумлінно навчатися, щоб це все мати .
Більш скромній дитині я би частіше казала, що вона найкраща і тд, щоб вона мала у собі більше впевненрсті.
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляШанельКуКу
ничего у вас не получится.
Ну от та що любить матеріальні.. ну так мені не подобаються люди, які ганяються за матеріальними благами ну і що тут хорошого коли дитина чи людина думає лише про речі.. при тому вона дуже-дуже талановита..всі вчителі їй про це говорять чому вона не може переключитися та віддати свою увагу та енергіб предмету свого таланту??
Ніколи не збрешу• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Часу немає. Дитина народжується зі своїм характером . Ви можете навчити поводитися у суспільстві, вирішувати якісь проблеми, але характер вам не змінити.
Путающаяся• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Если Вы бросите свои затеи менять личности, Вас будут слушать всегда, а не пока дети и подростки) И Вас будут уважать! Ведь они будут знать, что Вы их принимаете и любите любыми, даже если понятия не совпадают.
Ніколи не збрешу• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Можливо завдяки цьому дитина щось досягне у житті, хіба це погано? Донесіть дитині, що талантом також можна заробляти
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Гаразд, а як би ви розцінили якби та дитина, яка сильніше не допомогла сестрі в ситуації коли над нею зле жартував хлопець..тому що вона сама не хоче, щоб тей хлопець з неї жартував.. хоча до цього часто допомагала однокласнику, над яким зловтішалися інші діти
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
а что плохого в том, чтоб любить материальное?
ну вот реально? или надо быть как поэты серебряного века: голодные, босые, несчастные?
да, ваша дочь хочет самое лучшее, но с другой стороны - она готова ждать это лучшее: вы сами сказали, что ’либо айфон, либо ничего’. Так обыграйте это, скажите:’ у меня есть деньги только на половину айфона, остальное - ты накопи’. ИМХО, это не будет ломать характер с одной стороны, а с другой преподнесёт урок: для получения классных вещей надо прилагать усилия.
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляШанельКуКу
Вона так і робить, збирає кошти і домовляється з дідусями і бабцяи щоб отримати те що з її хотілок..на заміну не погоджується..
Заместитель Анонима• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
А чому вона має?
Це її власна справа, тим більше Ви самі написали, що не хотіла щоб і з неї хлопець жартував.
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
А чому вона має?
Я б допогла б рідній сестрі.. Ви ні??
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
объяснять раз за разом, что сестра - это самое близкое и дорогое. Дже дороже родителей, т.к. родители не вечны, а с сестрой она проживёт всю жизнь. И никто не будет ей бОльшей опорой и поддержкой, чем сестра. И что сестру надо ценить уже сейчас, ведь ’посмотри, доченька, твоя сестра УЖЕ для тебя делает вот это и вот это, она УЖЕ тебя любит просто потому, что ты есть’
Лично я именно так и разговариваю со своими мальчиками и вижу, как они заботятся друг о друге. Это очень долго, но вода камень точит.
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляШанельКуКу
Я так і роблю.. і мій ’камінь’ бачу піддається іноді але іноді все повертається у відправну точку знову
БальзаковскийВозраст• 18 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
+
БальзаковскийВозраст• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Для чого змінювати людей?
БальзаковскийВозраст• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
То, скажіть свої доньці, що вона вам не подобається. А не тут пишіть
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Для чого змінювати людей?
Не змінювати , а коригувати поведінку.. щоб меньше неприємностей було
БальзаковскийВозраст• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
А в чому неприємності?
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Мені не подобаються такі як ви.. до вашої появи, всі поради були слушні а вас я воліла б не читати..на все добре
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
ну да, мамой быть сложно. Я вас понимаю
но ’точить’ всё равно придётся не переставая
Слава Українi• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
що змінити, сутність людини?
Слава Українi• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
ви теж комусь не подобаєтесь
Заместитель Анонима• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Я б допогла б рідній сестрі.. Ви ні??
До чого тут я, тим більше не знаючи що трапилось повністю.
Справа в тому, якщо Ви сильнішій дитині постійно будете казати, що ти повинна допомагати сестрі, повинна рятувати, повинна заступитися, повинна ... і тд, то у такому віці це може викликати протест або негатив до сестри, вона така ж дитина як і сестра, заступатися мають батьки, якщо хочуть.
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Якби Вам було б 11/12 років і ви потрапили б в подібну ситуацію ви допомогли б?
Цукрові вишні
• 18 августа 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
І так, я частково згодна з другою частиною тексту
БальзаковскийВозраст• 18 августа 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Ви писали, що вам не подобаються матеріалісти такі як ваша донька, а не я. В мої відповіді Ви вперше бачите.
ШанельКуКу• 18 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
ну вы и мерзкая личность, капец.