Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023
В Днепре полицейские убили мужчину
Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Ответ дляПавлик Равлик
Вони встигли з жінкою помінятись. Можна було на початковому етапі вирішити все мирно. Відео, де видно, що саме мужик був за кермом, з´явилось пізніше. Поліцейські цього достеменно не знали.
я думаю, що в неї не було водійського посвідчення, яке попросила поліція... вони одразу почали бичити - покажіть відео порушення, а потім ми документи. і одразу вискочило воно з матами і погрозами, бо думало, що всевласне
Ответ дляhhoma
Суть в тому, що ви намагаєтесь по-дешевлму змістити акценти на дітачєк, бєрємєнна, визвать падкрєплєніє і інше лайно. А суть в тому що п´яне бидло в кількості 4 особин влаштувало драку на рівному місці, один з них абсолютно точно загрожував життю громадян і особливо поліцейських при виконанні, тому був справедливо пристрелений, як скажена собака.
Никаких акцентов, суть в том, что быдло надо арестовывать, останавливать, обезоруживать итд, а не убивать сразу.
Katerina_Knows• 30 августа 2023
поліцейські зробили все як слід.
загроза була не лише життям патрульних, але цивільних, які були наражені на небезпеку через керування авт.засобами.
поліція врятувала життя.
діти в авто - хворі. сподіваюсь їх вилікують пока не пізно.
поліція врятувала життя.
alenakonopko• 30 августа 2023
Ответ дляSuertq
У меня вопросы кто у неё зачёт по стрельбе принимал?
У нас большинство полицейских целиться не умеют.
Таким оружие в городе нельзя.
А если б она промахнулась а рядом ребёнок?
Таким оружие в городе нельзя.
у кого у нее ?
alenakonopko• 30 августа 2023
Ответ дляSuertq
Таким оружие в городе нельзя.
патрульный МУЖЧИНА - не промахнулся , отличная подготовка по стрельбе
alenakonopko• 30 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Я на боці родини((( Відео жах. Так, вони бидляки, почали штовхатимь з поліцейськими, повинні були понести покарання, нехай би навіть сів той мужик.
Але вбивати на очах у двох дітей… це п…ць… Це травма на все життя. Мєнта треба садити, він неадекватний, йому зброю в руки не можна.
ну может немного в себя прийдут и не будут такими как папаша
Ответ дляShipowner
Нет, согласно закона при угрозе жизни не нужны предупреждающие. Угроза жизни женщине- полицейской , на которую он кинулся повторно, была реальной, он мог просто ещё раз ударить ее головой об асфальт и убить
Думаю суд разберется, была ли реально угроза жизни и не было ли превышения поономочий
alenakonopko• 30 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
У меня вопрос - какой дурак ей вообще пистолет дал ?
кому ей?
Ответ дляZarevna
Не одразу вбивати, а коли? Де та межа, О Ваша Некомпетентносте, за якою вже можна вбивати?
Доречі, його і не одразу, був задіяний весь алгоритм, але Саркісич уперто не хотів жити.
Ответ дляNifertity
Взагалі ні, я пересічна людина, але дивлюсь з боку цінності людського життя. От самі подумайте, копів було двоє, а у того бидла ніби-то не було зброї? І я так розумію, у копів мали би бути палиці, та досвід як вирубати, а особливо п`яних.
Та ціла методика має бути як вони працюють в парі проти авто. Де стояти, що робити, вони повинні були цьому вчитись...
Гарно було би якби його там побили, мордою в асфальт потицяли, і посадили за напад на поліцію.
А так...
Полицейские допустили ошибку, упустив мужика из виду пока вдвоем возились с якобы водителем.
Т.е. настолько некомпетентные и физически слабые (даже мужчина полицейский) что один из них не мог ее паковать, а второй в это время, например полицейская, держала бы мужика на контроле
Жесть короче...
alenakonopko• 30 августа 2023
Ответ дляlisulya
Читайте зразу з кінця теми. Бо ті, хто вчора це писав вже здулись і злились. Тут вже нова смєна заступила.
понятно
не могу с конца, перфекционизм , мать его
Ответ дляrudko1992
Видео жесть. Быдло семейка. Незнаю обсуждали или нет, но то что полицейский сделал три выстрела это хреново конечно для него, если б ещё раз шмальнул... А то три.... Жалко парня, точно посадят.
А что три? Пули в теле две. Даже с предупреждающим выстрелом не подкопаешься, одна пуля улетела в воздух
Ответ дляsky-labs
Жесть короче...
Полностью согласна
Знаєте що, громадо... кожен ракетний обстріл я доначу на фпв дрони скільки можу. Мені так легше переживати тривогу та втрату всього що мала, донатотерапія така. Я знаю що з-за дії тих дронів можуть відвалитися хлібальники не тільки у військової русні, але й в цивільної та в їхніх дітей. Але мені байдуже. Ті, хто нападає, повинні бути зупинені та покарані в будь-який спосіб. Мене навіть більше влаштує щоб вибух вбив родину СВОлочі вдома доки він в нас тут воює, а він про це взнав і застрелився з горя.
Ответ дляNifertity
Я вважаю, що причина трагедії в некомпетентності поліції. Так, водій порушив правила, тоді його машину можна було заблокувати, визвати підкріплення, якщо бачили, що вдвох не впораються. Але молодий хлопець розпорядився життям чоловіка по своєму. Життя людини найважливіше! Чи думаєте на ланосах не їздять п´яні?
Йдучі працювати до поліції, можна передбачити, шо матимеш справу з таким. Якійсь відбір має бути, в тому числі за фізичними якостями, щоб міг знешкодити, але не вбити