Два-три тижні і фсьо• 08 сентября 2023
Схуднення в 48.
Я не була худою з дитинства. Але постійні обмеження-послаблення. Давали мені нормально балансувати. Не товста, але і не струнка.
З 2006 року я хліб їла декілька разів на рік. Макарони раз в тиждень. Солоденьке-смаколики раз на місяць. Ну +/- частота.
Балансування між М та L мене влаштовувало.
Після 24 лютого 22-го, на 4 дні зник хліб. Все. Я більше не можу без хліба. Я не знаю, як зменшити вживання хліба. Після березня 22-го я підсіла на солодке і не можу без нього. Навідь на 1 раз на тиждень не можу перевести організм.
Працюю багато. І якщо вдень на роботі , я котролюю що їм, то після 20.00 в мене починається жор.
Вже +10. Це зміна гардиропа А я не хочу. І за рік котролюсе теж втомиплася, поскільки ніякого результату не бачу. Розумію, що стрес ( окрім війни, ще особистий стрес був великий неодноразово). Розумію, що вік та гормони.
Порадьте, щось, будь ласка.
Летчица• 08 сентября 2023
Тільки контроль калорій в додатку, і жорстке тримання 1700 калорій в день. Мені 50, я вас розумію автор
Кавуся• 08 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Для початку ранкові зважування. Щоб було з чого починати
Коржик• 08 сентября 2023
Непереборне бажання солодкого,часто пов´язане із нестачею білку та магнію.
Якщо це про вас, то жор припиниться, коли дефіцити будуть нейтралізовані
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Отож. День контролюю, а вечером, шторка падає))) Отялююсь, коли вже спати лягла(((
А раніше якось виходило контролювати себе.
Звездолётчица• 08 сентября 2023
Вы ж голодная на работе, потом компенсируете на ночь. Нужен режим, дробное питание , спорт добавьте какой нравится вам
Мішечок щастя• 08 сентября 2023
дуже схоже що переїдання на фоні стресу, тут треба лікі, щоб убрати тривогу
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
Влюбиться
Да. Дієво. Але ж аб´єкта для закохування не бачу)))
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Яка вага зараз?
Я по трошки худно може Вам не підійде так.
82 кг при 176 см(((
Мене 72-76 вдаштовувало.
Сиреневенькая• 08 сентября 2023
Вам нужно нормально завтракать, обедать и ужинать. Имею в виду не ведра есть, но должно быть полноценное сбалансированное питание. Тогда и вечером зажоров не будет. И стараться все-таки ограничить себя в сладком
Смешнюча• 08 сентября 2023
Не знаю, я этого не понимаю, я не раба еды.
Когда мне посоветовали попробовать убрать глютен, молочку и сахара для улучшения работы кишечника, отказалась за один день на полгода.
Пишу не чтобы себя нахвалить, искренне не понимаю сложность в отказе от ряда продуктов, особенно по показателям здоровья.
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Зважуюсь. Записую. День тримаючся і контролюю іжу. Але вечором шторка падає і наступає жор(((
Трохи злякана• 08 сентября 2023
Вік не перешкода для стрункості. Їжте хліб і солодке, але в межах дефіциту калорій (вирахуйте свою цифру). Обов´язково три повноцінних прийоми їжі без пропусків. Розвантажувальні дні заборонені, вони призводять до зривів і переїдання. Багато білка і зелені їжте. Усе важте на вагах і записуйте у програмку на телефоні підрахунку калорій. Див не буває: дефіцит калорій = втрата ваги.
Смешнюча• 08 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Может, заменить эту навязчивость здоровой? Увлечься йогой и медитациями.
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляКоржик
Дякую. Суттєва порада.
Потрібно спробувати більше білка вживати і здати аналіз на магній.
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ні. Я не голодна. Сніданок, перекус, обід, перекус, а вечеря починається з правильного підходу, а потім йде жор.
Пробувала більше іжі вживати вранці в день. Все одно вечором жор.
Вся така шо куди там• 08 сентября 2023
Считайте калории,больше двигайтесь и все у вас получится.)
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Заспокійливе і ндидеприсанти п´ю вже майже півроку. (((
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Ну я їм нормально. 1500 калорій до вечорі набігає. Пробувала 2000 калорій до вечері. А потім уже ні про що не думається, а тільки іжа залітає.
Звездолётчица• 08 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
То я вас не так зрозуміла. Ну, тоді , мабуть , їжі таки забагато. Можливо їсте через стрес. Кортизол знижую спортом, інакше ніяк. Ну і для мене ще мотивація - одяг, не хочу новий. Я набрала лишніх 4 кг після вагітності. Зараз просто контролюю себе і активна, вага знижується. А купувати новий гардероб не маю ні часу ні бажання.
Добродійка• 08 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А ви об´єкт подивіться
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
Ну й добре, що ви не розуміїте.
Я теж в жовтні 2006 відмовилася від хліба. І почала собі дозволяти декілька разів на рік тільки в 2009 році. Солодке перше з´їла в 2008 році.
Тоді вийшло, а зараз не виходить.
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
А як боротися з вечірнім жором. Я з липня минулого року ввожу. Але тільки до вечері. Вечерю, ще ввожу, а погтім починається жор після вечері(((
Плотный, обильный, полноценный завтрак калорий так на 800 (да, почти половина суточного калоража).
С большой порцией салата, куском полезного жира по своему бюджету (лосось, сельдь, скумбрия, печень трески и вариации : паштеты всякие), порция орехов и фрукты на десерт.
И всё, есть не хочу и перекусывать тоже почти до вечера.
Всю жизнь маялась с жкт, с 24 лет имела весь комплект- гастрит, холецистит, дуоденит.
С хорошим завтраком уже несколько лет проблем нет. Месяц назад сделала полный чек-ап организма, впервые везде норма.
Мне диеты в принципе даются довольно легко по жизни, от еды не зависима, но точно знаю, что при хорошем завтраке нет голода в течение дня, обходишься лёгким ужином.
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляСмешнюча
Для йоги та медитації потрібно більше антидеприсантів. Це саме бісяче, що придумали люди))) Я з психотерапевтом чуть не розсталася із-за цих порад. Потім правда вона зрозуміли, що мені потрібно 1,5-2 роки на атидеприсантіх посидіти, а потім можна спробувати.
Два-три тижні і фсьо
• 08 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Дякую. Я рахую калорії до вечора. А потім все як в тумані(((
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Возраст и гормоны - это оправдание. Вы днем или не едите совсем, что к вечеру организм требует свое, или просто на фоне стресса жалеете себя, и балуете тем, в чем себе отказывали