Не гоню• 14 сентября 2023

Смотрю видео всякие с советскими детьми...прошу без срача

Мне показалось ,и не только мне что у них и речь лучше, и мечты/желания у многих.
Сейчас как то не те дети...
У вас есть такие мысли?
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
та безкоштовно поставлять
Ставить-то на что? На пробелы в зубном ряду?
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
в каком году в школу пошли? в конце 80-х левшей уже запретили переучивать.
кінець 80-х це вже перебудова та через пару років розвал совка, тут тема про совок у розквіті, це набагато раніше, я у школу пішла у 1978-му
Удачная• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
щось я читаю-читаю, ви так і не розповіли, чим вони займалися
...и куда это все делось, если даже зубы сейчас сделать не может, а братья на отдых годами не ездят
Плакулька• 15 сентября 2023
Ответ дляЦикавенная
Все було добре, а що зараз доброго? Донька вчиться в моїй школі, збудованій 40 років тому. Все старе, наліплено 40 шарів фарби на совдепівські турніки. Програма дурна, не вчить, а тупить. Підручників не має, вчителі орієнтовані не навчити, а заробити, свої курси відкривають платні. Було море гуртків, включаючи шахи, безкоштовні екскурсії, табори. Зараз тільки дзюдо за 800 грн. Ніяких поїздок і екскурсій. Клас розрізнених, дружби не має. Відкривши їх чат, очі на лоба вилізуть. Булінг, мати
Все було добре? Мого прадіда розкуркулили і вивезли в Сибір. Моя прабабуся по матері втікала через кордон на Тернопільщині з грудним немовлям, рятувалася від голоду. Паспортів в селян не було до сімдесятих років, жили рабами за трудодні і рабську працю. В моєї родини забрали все, що в них було. Бабуся не могла на Великдень піти до храму, бо пильнували комсомольські активісти і завертали всіх, а потім взагалі закрили храм і зробили там склад Заготзерна. Дітей хрестили потайки, щоб ніхто не дізнався. Все було добре -- ви серйозно? Добре було в кадебістів і їх прихвоснів, а не в порядних людей.
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
ну от, з якої ви сім’ї що все було, самі ж сказали, на заводі ніхто не працював
Я из обычной семьи
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Не было у моих бабушки и дедушки никаких богатств
Удачная• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
недвижимость
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляУдачная
недвижимость
Они ее продали
Удачная• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Они ее продали
и на улицу пошли?
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
Правда ваша. Расистський закон про ’черту оседлости’, який діяв в російській імперії і фактично обмежував євреїв у правах проживання і отримання освіти, а також професійній діяльності, був негласно продовжений в совку, але говорити про це було заборонено. Плюс згадаймо переслідування євреїв в сталінські часи (’дєло врачей’ так зване) і подальшу антисемітську політику радянської влади аж до розвалу совка
зауважте, наразі у рашці це явно відроджується, бо пуйло за останні декілька днів вже стільки перлів про євреїв висрало, що усі в шоці
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляУдачная
и на улицу пошли?
Моя тетя купила им другую квартиру
Плакулька• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Знаю. У шоці всі, крім зазомбованих рашистів, які мріють про відродження совка... Страшно, моторошно.
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
Не было
чого не було, авторе? ви мені хочете сказати, що на цукерках було написано з чого їх зроблено? чи на ковбасі?

до речі, згадала, перший дезік та кондиціонер для волосся в нас вдома з’явився коли мені було 13 чи 14 років, з’явився дуже незвичним чином, до мами приїхала погостювати однокурсниця, яка на той час проживала у Новосибірську, бальзаму та дезику, який вона привезла із собою, лишалося мало, то вона не стала забирати...
Плакулька• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця

А ще факт, який дуже дратує всіх любителів совка -- в ссср туалетний папір з´явився в продажі у вісімдесятих! Влумаймося -- до того часу люди користувалися газетами, в кращому випадку! І ще хтось там квакає про ’чудові часи’...
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
преподаватели в вузе.
так, заробляли добре. в мене така сама сім’я, але дачу не захотіли, машину отримали вже писала як, через дідуся, батьки розлучилися коли ми були маленьким, тож від нього тільки аліменти, мама працювала у вузі, начебто й норм зарплата, але щоб щось там дістати дефіцитне то ні, була непробивна завжди, до того ж принципово не брала хабарів від вступників та плату за екзамени, їй було огидно
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Моя мать после института проходила практику в Республике Адыгея
а якби вона могла обирати, поїхала б туди?
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
Ще про туш забули, в яку треба було поплювати, перш ніж її наносити на вії, і тальк замість антиперспіранту -- і це в кращому випадку, бо більшість ані про депіляцію, ані про ароматизацію пахв тощо не мала жодного уявлення. Будівникам світлого соціалістичного майбутнього такі дрібниці були ні до чого)
туш точно була, плювали, а ми ще працювали з дівчатами на трикотажній фабриці, то в нас там були такі блоки ’голочок’ які ми використовували щоб вії розчісувати після туші

туш була ленінградська)
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Возможно. В 90-е годы она уехала жить на Северный Кавказ
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
приходили тётечки их ЖЭКа и делали ремонт. никто ничего не доставал.
не нужно сгущать.
у коридорах так, а якщо ви хотіли у хаті зробити, то ніхто просто так нічого не робив, і навіть якщо ви ’замовляли майстрів’ то шпалери мали бути ваші, я це пам’ятаю, бо в нас такий ремонт був у 82-му році, десь дідусь дістав німецькі шпалери, це було прям дуже круто
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
А сколько рыбы деликатессной было и икры валом..
угу, у 50-х роках у Ленінграді було, бабуся розповідала про ікру у діжках, але це якось швидко закінчилося
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Обоев у них в квартире не было. Стены в комнатах были побелены известью. Стены на кухне и в санузле были выложены плиткой
плиткою? це ще було дефіцитніше за шпалери, цікаво де вони взяли плитку?
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляНе гоню
Нет, у нас, такие как зе
Или и с этим спорить будете?
Напомните ка какое у него там ВО?
так авторе, ви з рашки, вас найняли тему створити про срср, а якщо щось піде не так, звернути на нашу владу, все вірно?
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляУдачная
и потом жить всей кагортой на голове друг у друга в одной квартире(
Сейчас никто так не живет?
Удачная• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Сейчас никто так не живет?
могут работать и снимать жилье
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
На какие деньги?
на роботі платять зарплатню, прикиньте! та ще й пенсія в неї є за віком

працює в лікарні, але не лікар, статистику зводить
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Откуда мне знать. Я не спрашивала
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
А Порошенко вас влаштовував як президент, чи теж щось було не до смаку?)
та вона з рашки, їй все одно)
Царівна Жабка• 15 сентября 2023
Ответ дляПишна молодиця

Вы ж не написали, что она работает
Король дивана• 15 сентября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Да ладно) Ленин и Сталин, как говорится, консерваторий не кончали.
И вообще лозунг советов: кто был ничем, тот станет всем.
Вчерашняя пьяни и рвань там как раз к власти и пришла массово.
Ленин, Владимир Ильич

..

Симбирская классическая гимназия окончил с золотой медалью, Юридический факультет Казанского университета (отчислен), Юридический факультет Петербургского университета (окончил экстерном).
Консерваторий не кончал, а университет закончил.)
Кстати Королев был исключен из Киевского Политеха за неуспеваемость.
И перевелся в в Московское высшее техническое училище (МВТУ) имени Н. Э. Баумана. - это я про то, что мозги и неуспеваемость часто не противоречат друг другу.
Пишна молодиця• 15 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Нет, не в теплом. До того, как им дали квартиру, они лет 10 жили и работали на севере
ну мабуть, якщо б у них був вибір, вони б там не працювали, бо там було дуже важко