МаксХмара• 26 сентября 2023

Заспокойте мене(( Медицина і Фармація: жінки вже стають на військовий облік.

Вступ 2024.

Хотіли на фармацевтичний ф-т, але((

На кого тепер вступати, якщо незабаром стануть і дотичні спеціальності (питання часу)?

Які спецальності залишаються, одні художники і музиканти не воєннозобов"язаними?

Вже місяць п"ю заспокіливі, всі мрії дитини, яка займалась хімією з 8класу, пішли прірвою (102 хімія теж дотична якщо що)

Розумію, що на війну всіх не заберуть, але ти не знаєш в яких списках буде твоя дитина, ті ж обмеження і все що з цим може бути пов"язане.

Не кажіть, що споконвіку медицина і фармація зобов"язані, зараз зовсім не ті часи........

Залишається вихід один - виїзд?(((
Добра, коли сита!• 26 сентября 2023
Ноготочки же
И шугаринг

ВыФсеВрете• 26 сентября 2023
Медицина дистанционное обучение , если заграницей находишься .
Если есть возможность , конечно выезд
Привіт з ботойбіччя• 26 сентября 2023
Химик-технолог и учить иностранный. Такие спецы очень востребованны.
Свекруня• 26 сентября 2023
На військовий облік стають після отримання диплому. Часу у Вашої дитини ще достатньо
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
161 спеціальність в дотичних
Привіт з ботойбіччя• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
161 спеціальність в дотичних
Микробиология?
Аноним ФЕЯ• 26 сентября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Если есть возможность , конечно выезд
И что потом это за врач будет? Это бред!

автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляСвекруня
Ви думаєте війна закінчиться до 2030р (2024-2030н.р.)?
Слухаючи аналітіків, 2035-2040рр нам спокою не бачити, питання лише в інтенсивності.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 26 сентября 2023
Пока окончит, то и войны не будет
вентиляторная• 26 сентября 2023
пока ребёнок закончит универ, уже войны и не будет
Свекруня• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Аналітики давали Україні тиждень. Менше їх слухайте
ВыФсеВрете• 26 сентября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Потом интернатура заграницей . Знание языка страны за 6-7 лет и трудоустройство в Европе
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляСвекруня
2-3 тижні/місяці ми теж чули
Карма хамелеона• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Яких аналітиків слухаєте?
пицунда• 26 сентября 2023
ну по моему вы зря паникуете...
Свекруня• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
2-3 тижні/місяці ми теж чули
Але ж тим, що пророкують війну до 2040 року Ви чомусь вірите
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляСвекруня
спочатку вірила своїм до осені 2022, потім почала слухати інших.
ВыФсеВрете• 26 сентября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Как то же 4 года онлайн обучились , те что с ковидом ушли на первом курсе с очного. Сейчас они на 5 курсе . И толко вышли аудиторно . Было бы желание у человека. Курсов платных полно. Очень полезных . Полезнее , некоторые и универа)
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Микробиология?
почитаю, але це все ж це більше біологія, яку вона не дуже любить

Свекруня• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
І в чому різниця? Жоден з аналітиків достовірно не скаже коли і яким чином взагалі закінчиться війна
Пліткарка• 26 сентября 2023
Встать на учёт не равно идти воевать. Пусть ребёнок спокойно себе поступает, пока учится - никто никуда не заберёт, да и вообще, не заберут. А медики учатся более 5 лет.
Успокойся_Успокойся• 26 сентября 2023
Ответ длявентиляторная
та може нова почнется
Не будь КакСвета• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Тоді вам тільки виїзд підходить!
маска Ілона• 26 сентября 2023
Звісно, що виїзд що тут думать, одразу там і вступайте. Я розумію ми вже якось подоживаємо, пенсіонерів похоронимо, а дітям, що тут ловить в післявоєнні роки? Які перспективи ви бачите для дитини, навіть для медика?
Не будь КакСвета• 26 сентября 2023
Ответ дляпицунда
ну по моему вы зря паникуете...
Тема тільки для розведення паніки і створена.
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляСвекруня
ну ок, готуються значить до наступної війни.
До 2026р мають стати, хто ще не стоїть, щоб розуміти мобілізаційний резерв.
Привіт з ботойбіччя• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Как вариант, поступать тут, учиться, а потом постараться перейти в иностранный вуз или в магистратуру за границей.
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
якраз ні, хочу з однії сторони заспокоїтись, і послухати, тих, в кого діти будуть вступати в наст.році, і прийняти для себе рішення.
Не будь КакСвета• 26 сентября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Нехай вступить, для початку.
Свекруня• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Тю. Так дитина зможе виїхати до наступної війни